Mecze na żywo .tv transmisje live stream online, meczyki za darmo w Internecie
News
  1. Gdzie oglądać mecze piłkarskie w dniach 17 - 19.09? Transmisja live w tv oraz w internecieTransmisja na żywo to aspekt, który powinien nas zachęcić najmocniej, tym bardziej jeśli chodzi o zbliżający się weekend.16.09.2021 06:22
  2. Liga Mistrzów - pierwsza kolejka rozgrywek. Transmisja na żywo w tv oraz w internecieMówiąc nieco szerzej o rozpoczynającym się sezonie Ligi Mistrzów, musimy zahaczyć przede wszystkim o jeden kluczowy aspekt.14.09.2021 07:56
  3. Najbardziej niezwykłe sporty do obstawianiaKiedyś obstawiający mogli obstawiać tylko konie, psy i główne sporty, takie jak piłka nożna, boks i baseball. Obecnie branża zakładów sportowych znacznie się rozszerzyła, obejmując szeroką gamę rynków, takich jak polityka, rozrywka i inne nowatorskie nisze. Możesz nawet stawiać zakłady podczas gry w wypłacalne kasyna internetowe! Jest to możliwe, ponieważ większość bukmacherów online oferuje teraz sekcję kasyn.09.09.2021 10:18
  4. Gdzie oglądać mecze piłkarskie w dniach 10 - 12.09? Transmisja live w tv oraz w interneciePodczas nadchodzącego weekendu każdy z nas będzie miał okazję, by wrócić do atrakcyjnej dawki rozgrywek ligowych.09.09.2021 06:22
  5. Mecze reprezentacji Polski. Gdzie oglądać transmisję na żywo ze spotkań eliminacyjnych?Mówiąc nieco szerzej o spotkaniach reprezentacji Polski podczas wrześniowego zgrupowania, powinniśmy przede wszystkim zahaczyć o jeden aspekt.31.08.2021 05:54
  6. KSW 63: Gdzie oglądać za darmo? Transmisja online i na żywo w internecie30.08.2021 15:00
Więcej
Ulubieni zawodnicy Musisz być zalogowany
Newsletter

Najbardziej niezwykłe sporty do obstawiania 09.09.2021 10:18

Najbardziej niezwykłe sporty do obstawiania

Kiedyś obstawiający mogli obstawiać tylko konie, psy i główne sporty, takie jak piłka nożna, boks i baseball. Obecnie branża zakładów sportowych znacznie się rozszerzyła, obejmując szeroką gamę rynków, takich jak polityka, rozrywka i inne nowatorskie nisze. Możesz nawet stawiać zakłady podczas gry w wypłacalne kasyna internetowe! Jest to możliwe, ponieważ większość bukmacherów online oferuje teraz sekcję kasyn.
To tak, jakbyśmy w dzisiejszych czasach mogli stawiać na wszystko, co tylko chcemy. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się o najbardziej niezwykłych sportach, na które możesz obstawiać:

Najbardziej niezwykłe sporty do obstawianiaFot. pixabay.com

Siłowanie na rękę

W 2017 roku kilkudziesięciu graczy NFL zostało zaczepionych przez komisarza ligi Rogera Goodella po wzięciu udziału w turnieju siłowania na rękę w Las Vegas. Wygrane każdego sportowca zostały przekazane na cele charytatywne i wszyscy dobrze się bawili. Ale wypchane koszule The Shield tego nie miały.
Czemu? Ponieważ w zawodach siłowania na rękę postawiono mnóstwo gotówki na Jamesa Harrisona, Marshawna Lyncha i innych bohaterów siatki – gotówka, której liga nie widziała ani grosza. Kontrowersje pojawiły się, gdy NFL ukarała grzywną każdego z graczy, co doprowadziło wielu do płaczu z powodu dwulicowego stosunku ligi do Vegas. 

Cornhole

Prawdopodobnie najprostszy sport na świecie, cornhole to drużyny, zwykle pary, rzucające workami kukurydzianych ziaren w dziury wyrzeźbione w dwóch „atrapach” deskach. Termin „dummy” należy traktować jako dowód na to, że gracze w cornhole nie traktują siebie zbyt poważnie.
Większość zakładów na cornhole ma charakter lokalny, jest to uroczysty zakład postawiony na przyjaciół na jarmarku hrabstwa. Ale od czasu do czasu publikowane są kursy na mistrzostwa w cornhole. Wtedy robi się fajnie.
W 2015 roku organizacja Shekou z siedzibą w Hongkongu (gdzie z jakiegoś powodu cornhole to wielka sprawa) opublikowała listę szans na nadchodzący turniej. Bez wątpienia tablica jest jednym z najbardziej zabawnych dokumentów hazardowych, jakie kiedykolwiek opublikowano. Nazwy drużyn to Breaking Bags, Game of Throws, słabszy Natural Corn Killers i We So Corny po kursach (+10000).

Wijący się

Rycząca Gra to wspaniała tradycja i trzymający w napięciu sport olimpijski. Zespół odrzuconych Shustera, który zdobył niespodziewany złoty medal dla Stars and Stripes, pomógł wzbudzić wiarę w drużynę USA po rozczarowującym starcie w PyeongChang.
Jednak gracze rekreacyjni mający nadzieję na dobrą zabawę w curling napotykają poważne przeszkody. Po pierwsze, zasady i terminologia gry mogą wydawać się nierozwiązywalną zagadką.
Każdy mecz kończy się co najmniej dziesięć razy, a raczej każda z dziesięciu rund nazywana jest końcem. Remis to strzał, który zahacza o dom lub cel, ale remis to także slangowe określenie zaplanowanej gry. Kamień do curlingu, kamień lub naleśnik to elegancki cud rękodzieła, który zasługuje na trzy przydomki. Ale nikt nie zasługuje na mękę obstawiania remisu w curlingu, a potem przez 2 godziny zmagania się z zasadami.
Curling jest również bardzo powolnym sportem, a słaba drużyna przegrywająca z silniejszą jednostką czuje się prawie nieubłagana w ciągu dziesięciu długich końców. To jak obstawianie meczu szachowego. Jeśli czyjś typ przegra wczesną wymianę Knight-Rook z Garrym Kasparowem, hazardzista może zostać przez cały dzień, ale nie otrzyma żadnych dobrych wiadomości. 

Wyścigi zaprzęgów

Wyścig uprzęży, znany również jako wyścig kłusaków, to widok, który warto zobaczyć. Na początku wyścigi wyglądają prawie jak przesunięte w szybkim tempie nagranie par na romantycznych randkach na Manhattanie. Toczenie się wielkich kół, eleganckie ubijanie koni, codzienne wydarzenia przyciągają zarówno nowych graczy, jak i ekspertów od torów.
Ale to, co jest naprawdę dziwne w tym sporcie, to to, że zasady i szanse są różne w prawie każdym kraju. W Stanach Zjednoczonych tylko konie rasy standardowej kwalifikują się do wyścigu, a długość prawie zawsze wynosi jedną milę. W Australii i Nowej Zelandii stosuje się system metryczny, a urzędnicy są bardziej pobłażliwi w stosunku do ras.
Wyścigi na uprzęży są bardzo popularne wśród hazardzistów w Szwecji i Finlandii. Bukmacherzy oferują popularną grę o nazwie V75, która polega na wybraniu pięciu lub siedmiu koni, aby wygrać kolejno.
W rzeczywistości zwierzęta i dżokeje, którzy specjalizują się w kłusowaniu, straciliby pracę, gdyby zakłady przestały płynąć w Skandynawii. Hazard stał się jedyną siłą napędową tego sportu, co odzwierciedla sytuację, w której znajduje się nasz kolejny dziwny sport.

Jai Alai

Niegdyś moda nabierająca coraz większej popularności, jai alai (wymawiane wysoko ługowy) spadła na rangę i rozgłos w ciągu ostatnich 50 lat. Patxi, Wayne Gretzky z jai alai, przeszedł na emeryturę w 1983 roku.

To nie brak emocji, które powstrzymują fanów. Jai alai została nazwana najszybszą grą na świecie. Pelota przejechała przez fronton z prędkością prawie 200 mil na godzinę. Ale jeśli brzmi to jak jabberwocky, wyobraź sobie, jak brzmiało to dla amerykańskich fanów sportu w latach 60. XX wieku.
Ludzie zostali przyciągnięci do relacji ABC o Patxi i jai alai z czystej ciekawości. Wkrótce zdali sobie sprawę, że to tylko podrasowana wersja zespołowej piłki ręcznej z tuzinem nieznanych zasad. Szał minął.
Dziś jai alai pozostaje sportem uprawianym niemal wyłącznie dla graczy. W rzeczywistości wiele frontów jest wbudowanych w kasyna, w których gry służą jako atrakcja akcji. Krążą pogłoski o tym, czy konkursy są sfałszowane, a wyniki ustalone przez chuliganów opłacają się graczom.

Wniosek

Teraz wiesz o najbardziej niezwykłych sportach na świecie. Spraw, by zwykłe rzeczy były niezwykłe i stań się częścią rozbudowanego świata zakładów sportowych online.

Podobne wpisy Brak danych do wyświetlenia