Mecze na żywo .tv transmisje live stream online, meczyki za darmo w Internecie

Everton 0:1 Arsenal Londyn skrót meczu (17.09.2023)

  1. Data: 17.09.2023 20:00
  2. Sport:

    Piłka nożna

  3. Kategoria: Premier League (Liga Angielska)
  4. Wyświetleń: 182

Przed nami piąta kolejka Angielskiej Premier League. Zmagania te zobaczymy 17 września 2023 roku na Goodison Park w Liverpoolu. Na murawie spotkają się drużyny Everton i Arsenal. Start meczu zaplanowany jest na godzinę 17:30. Nie możesz tego przegapić!

Everton - Arsenal, gdzie oglądać?

Pierwsza i najbardziej klasyczna opcja oglądania meczu to Canal+Sport w telewizji. Jeśli jednak jesteś miłośnikiem nowoczesnych rozwiązań, skorzystaj z transmisji online na platformach Canal+online, Player.pl lub Viaplay.

Everton - Arsenal, transmisja w tv

Canal+Sport, na którym będzie można zobaczyć mecz, to kanał dostępny w ofertach wybranych operatorów telewizji kablowej i satelitarnych. Jeżeli korzystasz z Platformy satelitarnej Canal+, Vectra, UPC, Netia, Inea czy Toyi, sprawdź w swojej ofercie czy masz dostęp do tego kanału. W razie wątpliwości, rekomendujemy skontaktowanie się z obsługą techniczną danego operatora.

Everton - Arsenal, transmisja bez opłat

Transmisja za darmo niestety nie jest dostępna. Zamiast tego, będziesz musiał skorzystać z jednej z płatnych platform streamingowych.

Everton - Arsenal, transmisja online (płatne platformy)

Canal+online

Wykup pakiet "Canal+" za jedyne 39 zł miesięcznie przez pierwsze trzy miesiące i ciesz się możliwością oglądania na dwóch urządzeniach jednocześnie. Dodatkowo, za 20 zł możesz dokupić pakiet kanałów Eleven Sports i Polsat Sport Premium. Aplikacja dostępna jest na różnych platformach, od komputerów i smartfonów po telewizory i Google TV.

Player.pl

Na tej platformie poza meczem dostajesz dostęp do filmów i seriali. Wykup pakiet "Canal+" za 64 zł lub "Canal+ z Eleven" za 74 zł i odblokuj możliwość oglądania na dwóch urządzeniach na raz. Aplikacja dostępna jest zarówno na komputerach, jak i na różnych smartfonach oraz telewizorach.

Viaplay

Po wykupieniu pakietu "Total" za 44 zł miesięcznie przy płatności na rok, zapomnisz o nudzie. Transmisje dostępne są na dwóch urządzeniach jednocześnie, więc możesz dzielić się emocjami z bliską osobą. Obejrzyj mecz na szerokiej gamie urządzeń, od komputerów po konsole do gier.

  1. 0:1 Materiał wideo z wydarzenia nie jest już dostępny.

  2. D�ugi skr�t : Materiał wideo z wydarzenia nie jest już dostępny.

Everton - Arsenal Londyn skrót meczu

Zapraszamy do obejrzenia skrótu z meczu Everton - Arsenal Londyn, który odbył się dnia 17.09.2023 17:30. Nasz portal oferuje również skróty i wideo z innych meczów rozgrywanych w ramach takich rozgrywek jak Premier League (Liga Angielska). Już teraz możesz zobaczyć pozostałe materiały wideo i skróty meczów rozegranych w ramach jednej z najpopularniejszych dyscyplin sportowych jaką niewątpliwie jest Piłka nożna. Obejrzyj najciekawsze sytuacje, gole i skrót ze spotkania Everton - Arsenal Londyn i sprawdź co wydarzyło się w zakończonym wydarzeniu. Nasza strona każdego dnia prezentuje bogaty wybór materiałów wideo z różnych dyscyplin i rozgrywek sportowych.


Everton - Arsenal Londyn skrót meczu
Everton - Arsenal Londyn skrót meczu
Tero Vesalainen / Shutterstock.com