Mecze na żywo .tv transmisje live stream online, meczyki za darmo w Internecie

Jagiellonia Białystok 3:2 Radomiak Radom skrót meczu (17.09.2023)

  1. Data: 18.09.2023 04:00
  2. Sport:

    Piłka nożna

  3. Kategoria: PKO BP Ekstraklasa
  4. Wyświetleń: 228

17.09.2023 o godzinie 12:30 odbędzie się mecz między Jagiellonią Białystok a Radomiakiem Radom. To już 8. kolejka Polskiej Ekstraklasy, a starcie zaplanowane jest na Stadionie Miejskim w Białymstoku. Zapowiada się emocjonujące starcie, którego żaden fan piłki nożnej nie powinien przegapić.

Jagiellonia Białystok - Radomiak Radom, gdzie oglądać?

Mecz na żywo będzie można śledzić na kanałach Canal+Sport oraz Canal+Sport 3. Dla tych, którzy preferują transmisje online, dostępne są platformy Canal+online oraz Player.pl. Niestety, transmisja za darmo nie będzie dostępna.

Jagiellonia Białystok - Radomiak Radom, transmisja w tv

Canal+Sport i Canal+Sport 3 są dostępne na platformach satelitarnych takich jak Platforma satelitarna Canal+, Vectra, UPC, Netia, Inea, Toya. Aby sprawdzić, czy dany kanał jest dostępny w ofercie wybranego operatora, zaleca się skontaktowanie z jego obsługą techniczną lub sprawdzenie pakietów oferowanych przez danego operatora.

Jagiellonia Białystok - Radomiak Radom, transmisja bez opłat

Niestety, jeśli ktoś liczy na darmową transmisję online z tego meczu, będzie musiał się rozczarować. W internecie transmisja online z tego meczu dostępna będzie wyłącznie na płatnych platformach streamingowych.

Jagiellonia Białystok - Radomiak Radom, transmisja online (płatne platformy)

Canal+online

W serwisie Canal+online aby zobaczyć mecz na żywo, wystarczy wykupić pakiet "Canal+", dostępny w promocyjnej cenie 39 zł miesięcznie przez pierwsze 3 miesiące. Opcjonalnie, można też dokupić za 20 zł pakiet kanałów Eleven Sports i Polsat Sport Premium. Canal+online pozwala na oglądanie transmisji jednocześnie na dwóch urządzeniach, więc można podzielić się kontem z drugą osobą. Dostępność tego serwisu to bogaty wachlarz urządzeń: od komputerów przez smartfony i tablety (iOS, Android), aż do telewizorów (Samsung, LG webOS, Android TV, Google TV, Chromecast, Apple TV, Fire TV, AirPlay).

Player.pl

Jeżeli zdecydujesz się na platformę Player.pl, wybór padnie na pakiet "Canal+" za 64 zł lub "Canal+ z Eleven" za 74 zł. Dodatkowo, pakiet ten oferuje również dostęp do bogatej oferty filmów i seriali dostępnych na Playerze. Serwis oferuje możliwość oglądania transmisji jednocześnie na dwóch urządzeniach. Można korzystać z Playera na stronie www (komputery), aplikacji (smartfony i tablety - iOS, Android) oraz na telewizorach i innych urządzeniach (Samsung, LG, Android TV, Google TV, Chromecast, Apple TV, Fire TV, konsole do gier: Playstation 4 i Xbox (Series X, Series S, One, One S, One X)).

  1. 3:2

Jagiellonia Białystok - Radomiak Radom skrót meczu

Zapraszamy do obejrzenia skrótu z meczu Jagiellonia Białystok - Radomiak Radom, który odbył się dnia 17.09.2023 12:30. Nasz portal oferuje również skróty i wideo z innych meczów rozgrywanych w ramach takich rozgrywek jak PKO BP Ekstraklasa. Już teraz możesz zobaczyć pozostałe materiały wideo i skróty meczów rozegranych w ramach jednej z najpopularniejszych dyscyplin sportowych jaką niewątpliwie jest Piłka nożna. Obejrzyj najciekawsze sytuacje, gole i skrót ze spotkania Jagiellonia Białystok - Radomiak Radom i sprawdź co wydarzyło się w zakończonym wydarzeniu. Nasza strona każdego dnia prezentuje bogaty wybór materiałów wideo z różnych dyscyplin i rozgrywek sportowych.


Jagiellonia Białystok - Radomiak Radom skrót meczu
Jagiellonia Białystok - Radomiak Radom skrót meczu
Tero Vesalainen / Shutterstock.com