Mecze na żywo .tv transmisje live stream online, meczyki za darmo w Internecie

AC Milan 0:0 Newcastle United skrót meczu (19.09.2023)

 1. Data: 19.09.2023 21:40
 2. Sport:

  Piłka nożna

 3. Kategoria: Liga Mistrzów
 4. Wyświetleń: 429

AC Milan - Newcastle, rywalizujące w ramach 1. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów 2023/24, zmierzą się 19.09.2023 o godzinie 18:45. Spotkanie to odbędzie się na stadionie San Siro w Mediolanie.

AC Milan - Newcastle, gdzie oglądać?

Telewizyjną transmisję przeprowadzi Polsat Sport Premium 2. Opcje online to Canal+online i Polsat Sport Box. Niestety, darmowa transmisja nie jest dostępna, ale możesz korzystać z różnych platform bukmacherskich, które oferują transmisje dla zarejestrowanych użytkowników.

AC Milan - Newcastle, transmisja w tv

Za pośrednictwem telewizji, mecz ten będzie dostępny na kanale Polsat Sport Premium 2. Można go znaleźć w ofercie wybranych kablówek, takich jak Platforma satelitarna Canal+ oraz Polsat Box Go, jak również na platformach satelitarnych. Aby się upewnić, czy dany kanał jest dostępny w ofercie wybranego operatora, najlepiej skontaktować się z jego obsługą techniczną lub przejrzeć pakiety oferowane.

AC Milan - Newcastle, transmisja bez opłat

Niestety, jeżeli ktoś myślał, że obejrzy mecz za darmo w internecie, musi się z tym pogodzić – darmowa transmisja z tego spotkania nie będzie dostępna. Transmisję online z meczu oferują jedynie płatne platformy streamingowe.

AC Milan - Newcastle, transmisja online (płatne platformy)

Canal+online

Aby cieszyć się meczem na żywo w serwisie Canal+online, konieczne jest wykupienie pakietu z kanałami Polsat Sport Premium i Eleven Sports za jedyne 20 złotych miesięcznie. To rozszerzenie dostępne jest dla podstawowego pakietu "Canal+", który w promocji kosztuje 39 zł/miesiąc przez pierwsze trzy miesiące. Możesz korzystać z tego serwisu na różnych urządzeniach, włączając w to komputery, smartfony, tablety i telewizory. Co więcej, na jednym koncie może korzystać jednocześnie dwóch użytkowników!

Polsat Box Go

Alternatywą dla Canal+online jest Polsat Box Go, gdzie również można oglądać mecz AC Milan - Newcastle. Tu jednak pakiet sportowy kosztuje 40 zł miesięcznie. Polsat Box Go działa na stronie www oraz jako aplikacja na smartfony, tablety i telewizory. Jak w przypadku Canal+online, również tutaj można korzystać z jednego konta na dwóch urządzeniach jednocześnie. Zdecyduj, która opcja jest dla ciebie bardziej korzystna!

 1. Materiał wideo z wydarzenia nie jest już dostępny.

 2. Materiał wideo z wydarzenia nie jest już dostępny.

 3. Materiał wideo z wydarzenia nie jest już dostępny.

 4. Materiał wideo z wydarzenia nie jest już dostępny.

 5. Materiał wideo z wydarzenia nie jest już dostępny.

 6. Materiał wideo z wydarzenia nie jest już dostępny.

 7. Materiał wideo z wydarzenia nie jest już dostępny.

 8. Materiał wideo z wydarzenia nie jest już dostępny.


AC Milan - Newcastle United skrót meczu

Zapraszamy do obejrzenia skrótu z meczu AC Milan - Newcastle United, który odbył się dnia 19.09.2023 18:45. Nasz portal oferuje również skróty i wideo z innych meczów rozgrywanych w ramach takich rozgrywek jak Liga Mistrzów. Już teraz możesz zobaczyć pozostałe materiały wideo i skróty meczów rozegranych w ramach jednej z najpopularniejszych dyscyplin sportowych jaką niewątpliwie jest Piłka nożna. Obejrzyj najciekawsze sytuacje, gole i skrót ze spotkania AC Milan - Newcastle United i sprawdź co wydarzyło się w zakończonym wydarzeniu. Nasza strona każdego dnia prezentuje bogaty wybór materiałów wideo z różnych dyscyplin i rozgrywek sportowych.


AC Milan - Newcastle United skrót meczu
AC Milan - Newcastle United skrót meczu
Tero Vesalainen / Shutterstock.com