Mecze na żywo .tv transmisje live stream online, meczyki za darmo w Internecie

Liverpool 3:1 West Ham United skrót meczu (24.09.2023)

  1. Data: 24.09.2023 16:00
  2. Sport:

    Piłka nożna

  3. Kategoria: Premier League (Liga Angielska)
  4. Wyświetleń: 566

Kibice na całym świecie z niecierpliwością czekają na zbliżające się spotkanie pomiędzy Liverpool a West Ham. To emocjonujące starcie odbędzie się 24.09.2023 o godzinie 15:00 na Anfield w ramach 6. kolejki Angielskiej Premier League. Ale gdzie obejrzeć mecz na żywo w internecie? Oto odpowiedź!

Liverpool - West Ham, gdzie oglądać?

Jeśli zastanawiasz się, gdzie oglądać to ekscytujące starcie, mamy dla Ciebie kilka propozycji. Mecz na żywo będzie transmitowany w telewizji na kanale Canal+Premium oraz online na platformach Canal+online, Player.pl oraz Viaplay dostępnych na smart TV. Niestety, transmisja za darmo nie będzie dostępna dla tego spotkania.

Liverpool - West Ham, transmisja w tv

Kanał Canal+Premium, który transmituje spotkanie, dostępny jest w wybranych telewizjach kablowych i platformach satelitarnych, takich jak Platforma satelitarna Canal+, Vectra, UPC, Netia, Inea czy Toya. Aby dowiedzieć się, czy dany kanał jest dostępny w ofercie Twojego operatora, warto skontaktować się z jego obsługą techniczną lub zerknąć na dostępne pakiety.

Liverpool - West Ham, transmisja bez opłat

Niestety, dla tych, którzy liczyli na darmową transmisję online z tego spotkania, mamy złe wieści. Mecz na żywo dostępny będzie wyłącznie na płatnych platformach streamingowych. Dlatego warto rozważyć subskrypcję jednego z poniższych serwisów.

Liverpool - West Ham, transmisja online (płatne platformy)

Canal+online

Canal+online umożliwia śledzenie meczu na żywo po wykupieniu pakietu "Canal+" w promocyjnej cenie 39 zł miesięcznie przez pierwsze 3 miesiące. Istnieje również opcja dokupienia za 20 zł pakietu kanałów Eleven Sports i Polsat Sport Premium. Co ważne, transmisje można śledzić jednocześnie na dwóch urządzeniach, co daje możliwość dzielenia się kontem z drugą osobą. Platforma dostępna jest zarówno w przeglądarce na komputerze, jak i w aplikacji na smartfony, tablety oraz telewizory z systemami Android, iOS, Samsung, LG webOS, Google TV, Chromecast, Apple TV, Fire TV oraz AirPlay.

Player.pl

Chcąc śledzić mecz na platformie Player.pl, warto zainteresować się pakietem "Canal+" za 64 zł lub "Canal+ z Eleven" za 74 zł. Poza dostępem do transmisji, subskrypcja zapewnia też wgląd do licznych filmów i seriali dostępnych na platformie. Player umożliwia oglądanie transmisji jednocześnie na dwóch urządzeniach, dostępny jest na stronie www, w aplikacjach na smartfony, tablety oraz telewizory z systemami Android, iOS, Samsung, LG, Google TV, Chromecast, Apple TV, Fire TV oraz na konsolach Playstation 4 i Xbox (Series X, Series S, One, One S, One X).

Viaplay

Za pośrednictwem platformy Viaplay również można śledzić mecz na żywo. Aby skorzystać z tej opcji, wystarczy wykupić pakiet "Total" w cenie promocyjnej 44 zł miesięcznie przy płatności na rok lub w standardowej cenie 55 zł na miesiąc. Tak jak w przypadku wcześniejszych platform, również tutaj można oglądać transmisję na dwóch urządzeniach jednocześnie. Viaplay dostępne jest na komputerach PC i Mac, telewizorach, smartfonach, tabletach oraz konsolach do gier i innych urządzeniach do streamingu.

  1. 3:1 Materiał wideo z wydarzenia nie jest już dostępny.

  2. D�ugi skr�t : Materiał wideo z wydarzenia nie jest już dostępny.

Liverpool - West Ham United skrót meczu

Zapraszamy do obejrzenia skrótu z meczu Liverpool - West Ham United, który odbył się dnia 24.09.2023 15:00. Nasz portal oferuje również skróty i wideo z innych meczów rozgrywanych w ramach takich rozgrywek jak Premier League (Liga Angielska). Już teraz możesz zobaczyć pozostałe materiały wideo i skróty meczów rozegranych w ramach jednej z najpopularniejszych dyscyplin sportowych jaką niewątpliwie jest Piłka nożna. Obejrzyj najciekawsze sytuacje, gole i skrót ze spotkania Liverpool - West Ham United i sprawdź co wydarzyło się w zakończonym wydarzeniu. Nasza strona każdego dnia prezentuje bogaty wybór materiałów wideo z różnych dyscyplin i rozgrywek sportowych.


Liverpool - West Ham United skrót meczu
Liverpool - West Ham United skrót meczu
Tero Vesalainen / Shutterstock.com