Mecze na żywo .tv transmisje live stream online, meczyki za darmo w Internecie

Arsenal Londyn 2:2 Tottenham Hotspur skrót meczu (24.09.2023)

  1. Data: 24.09.2023 16:00
  2. Sport:

    Piłka nożna

  3. Kategoria: Premier League (Liga Angielska)
  4. Wyświetleń: 533

24.09.2023 o godzinie 15:00, na stadionie Emirates Stadium w Londynie, dojdzie do starcia dwóch londyńskich gigantów - Arsenal - Tottenham.

Arsenal - Tottenham, gdzie oglądać?

Wielu fanów piłki nożnej zastanawia się, gdzie będzie można śledzić ten emocjonujący pojedynek. Odpowiedź jest prosta: mecz Arsenal - Tottenham zostanie wyemitowany wyłącznie przez platformę streamingową Viaplay.

Arsenal - Tottenham, transmisja w tv

Choć tradycyjne kanały telewizyjne nie przewidują transmisji tego spotkania, dzięki aplikacji Viaplay dostępnej na wybranych modelach telewizorów, wszyscy ci, którzy posiadają kompatybilne urządzenia, będą mogli cieszyć się meczem na dużym ekranie.

Arsenal - Tottenham, transmisja bez opłat

Niestety, miłośnicy futbolu muszą przygotować się na to, że darmowa transmisja tego starcia nie będzie dostępna w internecie. Rywalizacja Arsenal - Tottenham jest transmitowana jedynie przez płatne platformy streamingowe.

Arsenal - Tottenham, transmisja online (płatne platformy)

Viaplay

Viaplay to serwis, który da możliwość śledzenia tego meczu na żywo w internecie. Wystarczy założyć konto oraz wykupić pakiet "Total". Istnieje możliwość zakupu w promocyjnej cenie 44 zł miesięcznie (przy płatności na rok) lub w standardowej cenie 55 zł na miesiąc w ramach subskrypcji miesięcznej.

Serwis Viaplay daje możliwość oglądania transmisji na dwóch urządzeniach jednocześnie, co jest idealne dla tych, którzy chcą dzielić się radością oglądania meczu z kimś bliskim. Platforma jest dostępna na szerokiej gamie urządzeń - komputery PC i Mac, telewizory (Samsung, LG, Panasonic, Sony, Philips, TCL), smartfony i tablety (Android i iOS), konsole (Playstation 4 i 5, Xbox One) oraz urządzenia streamingowe (Chromecast, Apple TV, Nvidia Shield).

  1. 2:2 Materiał wideo z wydarzenia nie jest już dostępny.

  2. D�ugi skr�t : Materiał wideo z wydarzenia nie jest już dostępny.

Arsenal Londyn - Tottenham Hotspur skrót meczu

Zapraszamy do obejrzenia skrótu z meczu Arsenal Londyn - Tottenham Hotspur, który odbył się dnia 24.09.2023 15:00. Nasz portal oferuje również skróty i wideo z innych meczów rozgrywanych w ramach takich rozgrywek jak Premier League (Liga Angielska). Już teraz możesz zobaczyć pozostałe materiały wideo i skróty meczów rozegranych w ramach jednej z najpopularniejszych dyscyplin sportowych jaką niewątpliwie jest Piłka nożna. Obejrzyj najciekawsze sytuacje, gole i skrót ze spotkania Arsenal Londyn - Tottenham Hotspur i sprawdź co wydarzyło się w zakończonym wydarzeniu. Nasza strona każdego dnia prezentuje bogaty wybór materiałów wideo z różnych dyscyplin i rozgrywek sportowych.


Arsenal Londyn - Tottenham Hotspur skrót meczu
Arsenal Londyn - Tottenham Hotspur skrót meczu
Tero Vesalainen / Shutterstock.com