Mecze na żywo .tv transmisje live stream online, meczyki za darmo w Internecie

Chelsea Londyn 0:1 Aston Villa skrót meczu (24.09.2023)

  1. Data: 24.09.2023 17:20
  2. Sport:

    Piłka nożna

  3. Kategoria: Premier League (Liga Angielska)
  4. Wyświetleń: 442

24 września 2023 r., na stadionie Stamford Bridge w Londynie, zaplanowany jest mecz Chelsea - Aston Villa. Spotkanie odbędzie się o 15:00 w 6. kolejce Angielskiej Premier League.

Chelsea - Aston Villa, gdzie oglądać?

Mecz na żywo między Chelsea a Aston Villa zostanie udostępniony wyłącznie na platformie streamingowej Viaplay. Dla fanów futbolu, którzy nie chcą przegapić ani minuty tego emocjonującego pojedynku, jest to idealne miejsce do śledzenia transmisji.

Chelsea - Aston Villa, transmisja tv na żywo

Choć żaden tradycyjny kanał telewizyjny nie planuje transmisji tego spotkania, entuzjaści piłki nożnej, którzy mają telewizory kompatybilne z aplikacją Viaplay, będą mogli cieszyć się meczem na dużym ekranie. Aplikacja ta dostępna jest na wybranych modelach telewizorów, co znacznie ułatwia oglądanie na żywo.

Chelsea - Aston Villa, transmisja bez opłat

Niestety, dla tych, którzy liczyli na bezpłatny stream w internecie, mamy złe wieści. Darmowa transmisja z tego spotkania nie będzie dostępna. Transmisję online z meczu oferują wyłącznie platformy streamingowe takie jak Viaplay.

Chelsea - Aston Villa, transmisja online (płatne platformy)

Viaplay

Aby cieszyć się transmisją online meczu na Viaplay, należy po zarejestrowaniu konta wykupić pakiet "Total". Promocyjna cena tego pakietu wynosi 44 zł miesięcznie przy płatności na rok. Jednak jeśli preferujesz subskrypcję miesięczną, opłata wyniesie 55 zł. 

Co więcej, korzystając z Viaplay, możesz dzielić się kontem z drugą osobą, oglądając transmisje na dwóch urządzeniach jednocześnie. Serwis jest dostępny na szerokiej gamie urządzeń: komputerach PC i Mac, telewizorach (Samsung, LG, Panasonic, Sony, Philips, TCL), smartfonach i tabletach (Android i iOS), konsolach do gier (Playstation 4 i 5, Xbox One) oraz urządzeniach do streamingu (Chromecast, Apple TV, Nvidia Shield).

  1. 0:1 Materiał wideo z wydarzenia nie jest już dostępny.

  2. D�ugi skr�t : Materiał wideo z wydarzenia nie jest już dostępny.

Chelsea Londyn - Aston Villa skrót meczu

Zapraszamy do obejrzenia skrótu z meczu Chelsea Londyn - Aston Villa, który odbył się dnia 24.09.2023 15:00. Nasz portal oferuje również skróty i wideo z innych meczów rozgrywanych w ramach takich rozgrywek jak Premier League (Liga Angielska). Już teraz możesz zobaczyć pozostałe materiały wideo i skróty meczów rozegranych w ramach jednej z najpopularniejszych dyscyplin sportowych jaką niewątpliwie jest Piłka nożna. Obejrzyj najciekawsze sytuacje, gole i skrót ze spotkania Chelsea Londyn - Aston Villa i sprawdź co wydarzyło się w zakończonym wydarzeniu. Nasza strona każdego dnia prezentuje bogaty wybór materiałów wideo z różnych dyscyplin i rozgrywek sportowych.


Chelsea Londyn - Aston Villa skrót meczu
Chelsea Londyn - Aston Villa skrót meczu
Tero Vesalainen / Shutterstock.com