Mecze na żywo
typy bukmacherskie
- Włochy - Polska Liga Narodów UEFA, day.7 15.11.2020 20:45
- Portugalia - Francja Liga Narodów UEFA, day.6 14.11.2020 20:45
- Polska - Ukraina Mecz Towarzyski, day.3 11.11.2020 20:45
- Valencia CF - Real Madryt La Liga (Hiszpańska Primera Division), day.7 08.11.2020 21:00
- Legia Warszawa - Lech Poznań PKO BP Ekstraklasa, day.7 08.11.2020 15:00
Skróty meczów
News
- Wpływ ekonomiczny: jak kasyna radzą sobie z parkami rozrywki i atrakcjami turystycznymiTurystyka to aktywność polegająca na przemieszczaniu się ludzi, w ramach której turysta poszukuje niepowtarzalnych doznań i niezwykłych przeżyć. Identyfikacja czynników motywacyjnych, które skłaniają ludzi do podróżowania, jest niezbędna do zrozumienia potrzeb grupy docelowej i opracowania optymalnego produktu turystycznego.16.03.2024 00:30
- Tajemnice kasyna: za kulisami gier hazardowychKasyna mają swoje liczne tajemnice oraz ciekawe strategie mające na celu zachęcenie graczy. Warto je poznać i być ich świadomym, by czerpać więcej frajdy z gry!15.03.2024 19:54
- Jak grać w pokera Texas Hold’em w kasyno online09.03.2024 23:23
- Bonus za konkretną grę w wazamba casino – jak to działa?Premie specyficzne dla gry to nagrody, które możesz wykorzystać w grach kasynowych. Darmowe spiny to najpopularniejszy rodzaj bonusu specyficznego dla gry, w ramach którego otrzymujesz wiele darmowych gier z ustalonymi zakładami i aktywnymi liniami wygrywającymi. Inne formy tego typu bonusu obejmują kredyty krupiera na żywo. Premie specyficzne dla gry odgrywają kluczową rolę w przyciąganiu i zatrzymywaniu graczy w wazamba casino. Więcej na ich temat można dowiedzieć się pod linkiem: wazambain.pl.04.03.2024 06:32
- Gdzie zostaną rozegrane mecze Euro 2024?26.02.2024 00:10
- Euro 2024 przedsmak obstawiania: Strategie, kursy i przewidywania dla fanów piłki nożnej19.02.2024 21:30
La Liga (Hiszpańska Primera Division) Hiszpańska La Liga 2019/2020 2019/2020
# | Drużyna | Mecze | Z | R | P | Bramki | Ratio | Punkty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Real Madryt | 36 | 24 | 9 | 3 | 64:21 | 43 | 81 |
2 | FC Barcelona | 36 | 24 | 7 | 5 | 80:36 | 44 | 79 |
3 | Sevilla FC | 35 | 18 | 12 | 5 | 53:34 | 19 | 66 |
4 | Atletico Madryt | 35 | 16 | 14 | 5 | 46:26 | 20 | 62 |
5 | Villarreal CF | 36 | 18 | 7 | 11 | 59:45 | 14 | 61 |
6 | Getafe CF | 36 | 16 | 10 | 10 | 45:33 | 12 | 58 |
7 | Osasuna | 37 | 14 | 12 | 11 | 45:49 | -4 | 54 |
8 | Real Sociedad | 37 | 14 | 9 | 14 | 52:47 | 5 | 51 |
9 | Valencia CF | 35 | 13 | 10 | 12 | 46:53 | -7 | 49 |
10 | Athletic Bilbao | 35 | 12 | 12 | 11 | 39:31 | 8 | 48 |
11 | Granada CF | 35 | 13 | 8 | 14 | 45:47 | -2 | 47 |
12 | Betis Sewilla | 37 | 11 | 11 | 15 | 48:55 | -7 | 44 |
13 | Levante UD | 36 | 11 | 8 | 17 | 43:53 | -10 | 41 |
14 | Real Valladolid | 38 | 8 | 16 | 14 | 30:43 | -13 | 40 |
15 | SD Eibar | 37 | 9 | 11 | 17 | 34:51 | -17 | 38 |
16 | Celta Vigo | 38 | 7 | 16 | 15 | 37:49 | -12 | 37 |
17 | Deportivo Alaves | 36 | 9 | 7 | 20 | 31:55 | -24 | 34 |
18 | Real Mallorca | 35 | 9 | 5 | 21 | 37:59 | -22 | 32 |
19 | Leganes | 35 | 6 | 12 | 17 | 26:48 | -22 | 30 |
20 | Espanyol Barcelona | 35 | 6 | 9 | 20 | 30:53 | -23 | 27 |
21 | Cadiz | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 | 3 |
22 | SD Huesca | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 | 1 |
- Bezpośredni awans do LM
- Bezpośredni awans do LE
- Kwalifikacje do LE
- Spadek
Terminarz Hiszpańska La Liga 2019/2020 2019/2020
1 kolejka
2 kolejka
3 kolejka
4 kolejka
5 kolejka
6 kolejka
7 kolejka
8 kolejka
9 kolejka
10 kolejka
11 kolejka
12 kolejka
13 kolejka
14 kolejka
15 kolejka
16 kolejka
17 kolejka
18 kolejka
19 kolejka
20 kolejka
21 kolejka
22 kolejka
23 kolejka
24 kolejka
25 kolejka
26 kolejka
27 kolejka
28 kolejka
29 kolejka
30 kolejka
31 kolejka
32 kolejka
33 kolejka
34 kolejka
35 kolejka
36 kolejka
16.08.2019 21:00 | Athletic Bilbao | 1 | : | 0 | FC Barcelona |
17.08.2019 17:00 | Celta Vigo | 1 | : | 3 | Real Madryt |
17.08.2019 19:00 | Valencia CF | 1 | : | 1 | Real Sociedad |
17.08.2019 21:00 | Leganes | 0 | : | 1 | Osasuna |
17.08.2019 21:00 | Villarreal CF | 4 | : | 4 | Granada CF |
18.08.2019 17:00 | Deportivo Alaves | 1 | : | 0 | Levante UD |
18.08.2019 19:00 | Espanyol Barcelona | 0 | : | 2 | Sevilla FC |
18.08.2019 21:00 | Atletico Madryt | 1 | : | 0 | Getafe CF |
18.08.2019 21:00 | Betis Sewilla | 1 | : | 2 | Real Valladolid |
19.08.2019 20:00 | Real Mallorca | 2 | : | 1 | SD Eibar |
12.09.2020 16:00 | SD Eibar | 0 | : | 0 | Celta Vigo |
12.09.2020 21:00 | Cadiz | 0 | : | 2 | Osasuna |
13.09.2020 14:00 | Deportivo Alaves | 0 | : | 1 | Betis Sewilla |
13.09.2020 16:00 | Real Valladolid | 1 | : | 1 | Real Sociedad |
13.09.2020 18:30 | Villarreal CF | 1 | : | 1 | SD Huesca |
13.09.2020 21:00 | Valencia CF | 4 | : | 2 | Levante UD |
23.08.2019 20:00 | Granada CF | 0 | : | 1 | Sevilla FC |
23.08.2019 22:00 | Levante UD | 2 | : | 1 | Villarreal CF |
24.08.2019 17:00 | Osasuna | 0 | : | 0 | SD Eibar |
24.08.2019 19:00 | Real Madryt | 1 | : | 1 | Real Valladolid |
24.08.2019 21:00 | Celta Vigo | 1 | : | 0 | Valencia CF |
24.08.2019 21:00 | Getafe CF | 1 | : | 1 | Athletic Bilbao |
25.08.2019 17:00 | Deportivo Alaves | 0 | : | 0 | Espanyol Barcelona |
25.08.2019 17:00 | Real Mallorca | 0 | : | 1 | Real Sociedad |
25.08.2019 19:00 | Leganes | 0 | : | 1 | Atletico Madryt |
25.08.2019 21:00 | FC Barcelona | 5 | : | 2 | Betis Sewilla |
19.09.2020 16:00 | Villarreal CF | 2 | : | 1 | SD Eibar |
19.09.2020 18:30 | Getafe CF | 1 | : | 0 | Osasuna |
19.09.2020 21:00 | Celta Vigo | 2 | : | 1 | Valencia CF |
20.09.2020 16:00 | SD Huesca | 0 | : | 2 | Cadiz |
20.09.2020 18:30 | Betis Sewilla | 2 | : | 0 | Real Valladolid |
20.09.2020 21:00 | Real Sociedad | 0 | : | 0 | Real Madryt |
30.08.2019 20:00 | Sevilla FC | 1 | : | 1 | Celta Vigo |
30.08.2019 22:00 | Athletic Bilbao | 2 | : | 0 | Real Sociedad |
31.08.2019 00:00 | Levante UD | 2 | : | 0 | Real Valladolid |
31.08.2019 17:00 | Osasuna | 2 | : | 2 | FC Barcelona |
31.08.2019 19:00 | Getafe CF | 2 | : | 0 | Deportivo Alaves |
31.08.2019 21:00 | Betis Sewilla | 2 | : | 1 | Leganes |
01.09.2019 17:00 | Valencia CF | 2 | : | 0 | Real Mallorca |
01.09.2019 19:00 | Atletico Madryt | 3 | : | 2 | SD Eibar |
01.09.2019 19:00 | Espanyol Barcelona | 0 | : | 3 | Granada CF |
01.09.2019 21:00 | Villarreal CF | 2 | : | 2 | Real Madryt |
13.09.2019 21:00 | Real Mallorca | 0 | : | 0 | Athletic Bilbao |
14.09.2019 13:00 | Real Madryt | 3 | : | 2 | Levante UD |
14.09.2019 16:00 | Leganes | 0 | : | 3 | Villarreal CF |
14.09.2019 18:30 | Real Sociedad | 2 | : | 0 | Atletico Madryt |
14.09.2019 21:00 | FC Barcelona | 5 | : | 2 | Valencia CF |
15.09.2019 00:00 | Real Valladolid | 1 | : | 1 | Osasuna |
15.09.2019 12:00 | SD Eibar | 1 | : | 2 | Espanyol Barcelona |
15.09.2019 14:00 | Deportivo Alaves | 0 | : | 1 | Sevilla FC |
15.09.2019 16:00 | Celta Vigo | 0 | : | 2 | Granada CF |
15.09.2019 21:00 | Betis Sewilla | 1 | : | 1 | Getafe CF |
20.09.2019 21:00 | Osasuna | 0 | : | 0 | Betis Sewilla |
21.09.2019 13:00 | Villarreal CF | 2 | : | 0 | Real Valladolid |
21.09.2019 16:00 | Levante UD | 0 | : | 0 | SD Eibar |
21.09.2019 18:30 | Atletico Madryt | 0 | : | 0 | Celta Vigo |
21.09.2019 21:00 | Granada CF | 2 | : | 0 | FC Barcelona |
22.09.2019 12:00 | Getafe CF | 4 | : | 2 | Real Mallorca |
22.09.2019 14:00 | Espanyol Barcelona | 1 | : | 3 | Real Sociedad |
22.09.2019 16:00 | Valencia CF | 1 | : | 1 | Leganes |
22.09.2019 18:30 | Athletic Bilbao | 2 | : | 0 | Deportivo Alaves |
22.09.2019 21:00 | Sevilla FC | 0 | : | 1 | Real Madryt |
24.09.2019 19:00 | Real Valladolid | 1 | : | 1 | Granada CF |
24.09.2019 20:00 | Betis Sewilla | 3 | : | 1 | Levante UD |
24.09.2019 21:00 | FC Barcelona | 2 | : | 1 | Villarreal CF |
25.09.2019 19:00 | Leganes | 1 | : | 1 | Athletic Bilbao |
25.09.2019 19:00 | Real Mallorca | 0 | : | 2 | Atletico Madryt |
25.09.2019 20:00 | Valencia CF | 3 | : | 3 | Getafe CF |
25.09.2019 21:00 | Real Madryt | 2 | : | 0 | Osasuna |
26.09.2019 19:00 | SD Eibar | 3 | : | 2 | Sevilla FC |
26.09.2019 20:00 | Celta Vigo | 1 | : | 1 | Espanyol Barcelona |
26.09.2019 21:00 | Real Sociedad | 3 | : | 0 | Deportivo Alaves |
27.09.2019 21:00 | Villarreal CF | 5 | : | 1 | Betis Sewilla |
28.09.2019 13:00 | Athletic Bilbao | 0 | : | 1 | Valencia CF |
28.09.2019 16:00 | Getafe CF | 0 | : | 2 | FC Barcelona |
28.09.2019 18:30 | Granada CF | 1 | : | 0 | Leganes |
28.09.2019 21:00 | Atletico Madryt | 0 | : | 0 | Real Madryt |
29.09.2019 12:00 | Espanyol Barcelona | 0 | : | 2 | Real Valladolid |
29.09.2019 14:00 | SD Eibar | 2 | : | 0 | Celta Vigo |
29.09.2019 16:00 | Deportivo Alaves | 2 | : | 0 | Real Mallorca |
29.09.2019 18:30 | Levante UD | 1 | : | 1 | Osasuna |
29.09.2019 21:00 | Sevilla FC | 3 | : | 2 | Real Sociedad |
04.10.2019 21:00 | Betis Sewilla | 1 | : | 1 | SD Eibar |
05.10.2019 13:00 | Leganes | 1 | : | 1 | Levante UD |
05.10.2019 16:00 | Real Madryt | 4 | : | 2 | Granada CF |
05.10.2019 18:30 | Valencia CF | 2 | : | 1 | Deportivo Alaves |
05.10.2019 21:00 | Osasuna | 2 | : | 1 | Villarreal CF |
06.10.2019 12:00 | Real Mallorca | 2 | : | 0 | Espanyol Barcelona |
06.10.2019 14:00 | Celta Vigo | 1 | : | 0 | Athletic Bilbao |
06.10.2019 16:00 | Real Valladolid | 0 | : | 0 | Atletico Madryt |
06.10.2019 18:30 | Real Sociedad | 1 | : | 2 | Getafe CF |
06.10.2019 21:00 | FC Barcelona | 4 | : | 0 | Sevilla FC |
18.10.2019 21:00 | Granada CF | 1 | : | 2 | Osasuna |
19.10.2019 13:00 | SD Eibar | 0 | : | 3 | FC Barcelona |
19.10.2019 16:00 | Atletico Madryt | 1 | : | 1 | Valencia CF |
19.10.2019 18:30 | Getafe CF | 2 | : | 0 | Leganes |
19.10.2019 21:00 | Real Mallorca | 1 | : | 0 | Real Madryt |
20.10.2019 12:00 | Deportivo Alaves | 2 | : | 0 | Celta Vigo |
20.10.2019 14:00 | Real Sociedad | 3 | : | 1 | Betis Sewilla |
20.10.2019 16:00 | Espanyol Barcelona | 0 | : | 1 | Villarreal CF |
20.10.2019 18:30 | Athletic Bilbao | 1 | : | 1 | Real Valladolid |
20.10.2019 21:00 | Sevilla FC | 1 | : | 0 | Levante UD |
25.10.2019 21:00 | Villarreal CF | 4 | : | 1 | Deportivo Alaves |
26.10.2019 16:00 | Leganes | 1 | : | 0 | Real Mallorca |
26.10.2019 18:30 | Real Valladolid | 2 | : | 0 | SD Eibar |
26.10.2019 21:00 | Atletico Madryt | 2 | : | 0 | Athletic Bilbao |
27.10.2019 12:00 | Celta Vigo | 0 | : | 1 | Real Sociedad |
27.10.2019 14:00 | Granada CF | 1 | : | 0 | Betis Sewilla |
27.10.2019 16:00 | Levante UD | 0 | : | 1 | Espanyol Barcelona |
27.10.2019 18:30 | Sevilla FC | 2 | : | 0 | Getafe CF |
27.10.2019 21:00 | Osasuna | 3 | : | 1 | Valencia CF |
18.12.2019 20:00 | FC Barcelona | 0 | : | 0 | Real Madryt |
29.10.2019 19:00 | Deportivo Alaves | 1 | : | 1 | Atletico Madryt |
29.10.2019 21:15 | FC Barcelona | 5 | : | 1 | Real Valladolid |
30.10.2019 19:00 | Real Sociedad | 1 | : | 2 | Levante UD |
30.10.2019 19:00 | Valencia CF | 1 | : | 1 | Sevilla FC |
30.10.2019 20:00 | Athletic Bilbao | 3 | : | 0 | Espanyol Barcelona |
30.10.2019 21:00 | Betis Sewilla | 2 | : | 1 | Celta Vigo |
30.10.2019 21:15 | Real Madryt | 5 | : | 0 | Leganes |
31.10.2019 19:00 | Real Mallorca | 2 | : | 2 | Osasuna |
31.10.2019 19:00 | SD Eibar | 2 | : | 1 | Villarreal CF |
31.10.2019 21:15 | Getafe CF | 3 | : | 1 | Granada CF |
02.11.2019 13:00 | Espanyol Barcelona | 1 | : | 2 | Valencia CF |
02.11.2019 16:00 | Levante UD | 3 | : | 1 | FC Barcelona |
02.11.2019 18:30 | Sevilla FC | 1 | : | 1 | Atletico Madryt |
02.11.2019 21:00 | Real Madryt | 0 | : | 0 | Betis Sewilla |
03.11.2019 12:00 | Real Valladolid | 3 | : | 0 | Real Mallorca |
03.11.2019 14:00 | Villarreal CF | 0 | : | 0 | Athletic Bilbao |
03.11.2019 16:00 | Osasuna | 4 | : | 2 | Deportivo Alaves |
03.11.2019 18:30 | Celta Vigo | 0 | : | 1 | Getafe CF |
03.11.2019 18:30 | Leganes | 1 | : | 2 | SD Eibar |
03.11.2019 21:00 | Granada CF | 1 | : | 2 | Real Sociedad |
08.11.2019 21:00 | Real Sociedad | 1 | : | 1 | Leganes |
09.11.2019 13:00 | Deportivo Alaves | 3 | : | 0 | Real Valladolid |
09.11.2019 16:00 | Valencia CF | 2 | : | 0 | Granada CF |
09.11.2019 18:30 | SD Eibar | 0 | : | 4 | Real Madryt |
09.11.2019 21:00 | FC Barcelona | 4 | : | 1 | Celta Vigo |
10.11.2019 12:00 | Real Mallorca | 3 | : | 1 | Villarreal CF |
10.11.2019 14:00 | Athletic Bilbao | 2 | : | 1 | Levante UD |
10.11.2019 18:30 | Atletico Madryt | 3 | : | 1 | Espanyol Barcelona |
10.11.2019 18:30 | Getafe CF | 0 | : | 0 | Osasuna |
10.11.2019 21:00 | Betis Sewilla | 1 | : | 2 | Sevilla FC |
22.11.2019 21:00 | Levante UD | 2 | : | 1 | Real Mallorca |
23.11.2019 13:00 | Leganes | 1 | : | 2 | FC Barcelona |
23.11.2019 16:00 | Betis Sewilla | : | Valencia CF | ||
23.11.2019 18:30 | Granada CF | 2 | : | 1 | Atletico Madryt |
23.11.2019 21:00 | Real Madryt | 3 | : | 1 | Real Sociedad |
24.11.2019 12:00 | Espanyol Barcelona | 1 | : | 1 | Getafe CF |
24.11.2019 14:00 | Osasuna | 1 | : | 2 | Athletic Bilbao |
24.11.2019 16:00 | SD Eibar | 0 | : | 2 | Deportivo Alaves |
24.11.2019 18:30 | Villarreal CF | 1 | : | 3 | Celta Vigo |
24.11.2019 21:00 | Real Valladolid | 0 | : | 1 | Sevilla FC |
29.11.2019 21:00 | Celta Vigo | 0 | : | 0 | Real Valladolid |
30.11.2019 13:00 | Deportivo Alaves | 1 | : | 2 | Real Madryt |
30.11.2019 16:00 | Real Sociedad | 4 | : | 1 | SD Eibar |
30.11.2019 18:30 | Real Mallorca | 1 | : | 2 | Betis Sewilla |
30.11.2019 21:00 | Valencia CF | 1 | : | 3 | Villarreal CF |
01.12.2019 12:00 | Sevilla FC | 1 | : | 0 | Leganes |
01.12.2019 14:00 | Athletic Bilbao | 2 | : | 0 | Granada CF |
01.12.2019 16:00 | Espanyol Barcelona | 2 | : | 4 | Osasuna |
01.12.2019 18:30 | Getafe CF | 4 | : | 0 | Levante UD |
01.12.2019 21:00 | Atletico Madryt | 0 | : | 1 | FC Barcelona |
06.12.2019 21:00 | Villarreal CF | 0 | : | 0 | Atletico Madryt |
07.12.2019 13:00 | Real Madryt | 2 | : | 0 | Espanyol Barcelona |
07.12.2019 16:00 | Granada CF | 3 | : | 0 | Deportivo Alaves |
07.12.2019 18:30 | Levante UD | 2 | : | 4 | Valencia CF |
07.12.2019 21:00 | FC Barcelona | 5 | : | 2 | Real Mallorca |
08.12.2019 12:00 | SD Eibar | 0 | : | 1 | Getafe CF |
08.12.2019 14:00 | Betis Sewilla | 3 | : | 2 | Athletic Bilbao |
08.12.2019 16:00 | Real Valladolid | 0 | : | 0 | Real Sociedad |
08.12.2019 18:30 | Leganes | 3 | : | 2 | Celta Vigo |
08.12.2019 21:00 | Osasuna | 1 | : | 1 | Sevilla FC |
13.12.2019 21:00 | Deportivo Alaves | 1 | : | 1 | Leganes |
14.12.2019 13:00 | Granada CF | 1 | : | 2 | Levante UD |
14.12.2019 16:00 | Real Sociedad | 2 | : | 2 | FC Barcelona |
14.12.2019 18:30 | Athletic Bilbao | 0 | : | 0 | SD Eibar |
14.12.2019 21:00 | Atletico Madryt | 2 | : | 0 | Osasuna |
15.12.2019 12:00 | Getafe CF | 2 | : | 0 | Real Valladolid |
15.12.2019 14:00 | Celta Vigo | 2 | : | 2 | Real Mallorca |
15.12.2019 16:00 | Espanyol Barcelona | 2 | : | 2 | Betis Sewilla |
15.12.2019 18:30 | Sevilla FC | 1 | : | 2 | Villarreal CF |
15.12.2019 21:00 | Valencia CF | 1 | : | 1 | Real Madryt |
20.12.2019 21:00 | SD Eibar | 3 | : | 0 | Granada CF |
21.12.2019 13:00 | Real Mallorca | 0 | : | 2 | Sevilla FC |
21.12.2019 16:00 | FC Barcelona | 4 | : | 1 | Deportivo Alaves |
21.12.2019 18:30 | Villarreal CF | 1 | : | 0 | Getafe CF |
21.12.2019 21:00 | Real Valladolid | 1 | : | 1 | Valencia CF |
22.12.2019 12:00 | Leganes | 2 | : | 0 | Espanyol Barcelona |
22.12.2019 14:00 | Osasuna | 3 | : | 4 | Real Sociedad |
22.12.2019 16:00 | Betis Sewilla | 1 | : | 2 | Atletico Madryt |
22.12.2019 18:30 | Levante UD | 3 | : | 1 | Celta Vigo |
22.12.2019 21:00 | Real Madryt | 0 | : | 0 | Athletic Bilbao |
03.01.2020 19:00 | Real Valladolid | 2 | : | 2 | Leganes |
03.01.2020 21:00 | Sevilla FC | 1 | : | 1 | Athletic Bilbao |
04.01.2020 13:00 | Valencia CF | 1 | : | 0 | SD Eibar |
04.01.2020 16:00 | Getafe CF | 0 | : | 3 | Real Madryt |
04.01.2020 18:30 | Atletico Madryt | 2 | : | 1 | Levante UD |
04.01.2020 21:00 | Espanyol Barcelona | 2 | : | 2 | FC Barcelona |
05.01.2020 12:00 | Granada CF | 1 | : | 0 | Real Mallorca |
05.01.2020 14:00 | Real Sociedad | 1 | : | 2 | Villarreal CF |
05.01.2020 16:00 | Deportivo Alaves | 1 | : | 1 | Betis Sewilla |
05.01.2020 21:00 | Celta Vigo | 1 | : | 1 | Osasuna |
17.01.2020 21:00 | Leganes | 0 | : | 3 | Getafe CF |
18.01.2020 13:00 | Levante UD | 0 | : | 1 | Deportivo Alaves |
18.01.2020 16:00 | Real Madryt | 2 | : | 1 | Sevilla FC |
18.01.2020 18:30 | Osasuna | 0 | : | 0 | Real Valladolid |
18.01.2020 21:00 | SD Eibar | 2 | : | 0 | Atletico Madryt |
19.01.2020 12:00 | Real Mallorca | 4 | : | 1 | Valencia CF |
19.01.2020 14:00 | Betis Sewilla | 3 | : | 0 | Real Sociedad |
19.01.2020 16:00 | Villarreal CF | 1 | : | 2 | Espanyol Barcelona |
19.01.2020 18:30 | Athletic Bilbao | 1 | : | 1 | Celta Vigo |
19.01.2020 21:00 | FC Barcelona | 1 | : | 0 | Granada CF |
24.01.2020 21:00 | Osasuna | 2 | : | 0 | Levante UD |
25.01.2020 13:00 | Espanyol Barcelona | 1 | : | 1 | Athletic Bilbao |
25.01.2020 16:00 | Valencia CF | 2 | : | 0 | FC Barcelona |
25.01.2020 18:30 | Deportivo Alaves | 1 | : | 2 | Villarreal CF |
25.01.2020 21:00 | Sevilla FC | 2 | : | 0 | Granada CF |
26.01.2020 12:00 | Atletico Madryt | 0 | : | 0 | Leganes |
26.01.2020 14:00 | Celta Vigo | 0 | : | 0 | SD Eibar |
26.01.2020 16:00 | Getafe CF | 1 | : | 0 | Betis Sewilla |
26.01.2020 18:30 | Real Sociedad | 3 | : | 0 | Real Mallorca |
26.01.2020 21:00 | Real Valladolid | 0 | : | 1 | Real Madryt |
01.02.2020 13:00 | Granada CF | 0 | : | 4 | Espanyol Barcelona |
01.02.2020 16:00 | Real Madryt | 1 | : | 0 | Atletico Madryt |
01.02.2020 18:30 | Real Mallorca | 0 | : | 1 | Real Valladolid |
01.02.2020 21:00 | Valencia CF | 1 | : | 0 | Celta Vigo |
02.02.2020 12:00 | Leganes | 3 | : | 1 | Real Sociedad |
02.02.2020 14:00 | SD Eibar | 1 | : | 1 | Betis Sewilla |
02.02.2020 16:00 | Athletic Bilbao | 0 | : | 2 | Getafe CF |
02.02.2020 18:30 | Sevilla FC | 1 | : | 1 | Deportivo Alaves |
02.02.2020 18:30 | Villarreal CF | : | Osasuna | ||
02.02.2020 21:00 | FC Barcelona | 2 | : | 1 | Levante UD |
07.02.2020 21:00 | Deportivo Alaves | 2 | : | 1 | SD Eibar |
08.02.2020 13:00 | Levante UD | 2 | : | 0 | Leganes |
08.02.2020 16:00 | Getafe CF | 3 | : | 0 | Valencia CF |
08.02.2020 18:30 | Real Valladolid | 1 | : | 1 | Villarreal CF |
08.02.2020 21:00 | Atletico Madryt | 1 | : | 1 | Granada CF |
09.02.2020 12:00 | Espanyol Barcelona | 1 | : | 0 | Real Mallorca |
09.02.2020 14:00 | Real Sociedad | 2 | : | 1 | Athletic Bilbao |
09.02.2020 16:00 | Osasuna | 1 | : | 4 | Real Madryt |
09.02.2020 18:30 | Celta Vigo | 2 | : | 3 | Sevilla FC |
09.02.2020 21:00 | Betis Sewilla | 2 | : | 3 | FC Barcelona |
14.02.2020 21:00 | Granada CF | : | Real Valladolid | ||
14.02.2020 21:00 | Valencia CF | : | Atletico Madryt | ||
15.02.2020 13:00 | Real Mallorca | 1 | : | 0 | Deportivo Alaves |
15.02.2020 16:00 | FC Barcelona | 2 | : | 1 | Getafe CF |
15.02.2020 18:30 | Villarreal CF | 2 | : | 1 | Levante UD |
15.02.2020 21:00 | Valencia CF | : | Atletico Madryt | ||
15.02.2020 21:00 | Granada CF | 2 | : | 1 | Real Valladolid |
16.02.2020 12:00 | Sevilla FC | 2 | : | 2 | Espanyol Barcelona |
16.02.2020 14:00 | Leganes | 0 | : | 0 | Betis Sewilla |
16.02.2020 16:00 | SD Eibar | 0 | : | 0 | Real Sociedad |
16.02.2020 18:30 | Athletic Bilbao | 0 | : | 1 | Osasuna |
16.02.2020 21:00 | Real Madryt | 2 | : | 2 | Celta Vigo |
21.02.2020 21:00 | Betis Sewilla | 3 | : | 3 | Real Mallorca |
22.02.2020 13:00 | Celta Vigo | 1 | : | 0 | Leganes |
22.02.2020 16:00 | FC Barcelona | 5 | : | 0 | SD Eibar |
22.02.2020 18:30 | Real Sociedad | 3 | : | 0 | Valencia CF |
22.02.2020 21:00 | Levante UD | 1 | : | 0 | Real Madryt |
23.02.2020 12:00 | Osasuna | 0 | : | 3 | Granada CF |
23.02.2020 14:00 | Deportivo Alaves | 2 | : | 1 | Athletic Bilbao |
23.02.2020 16:00 | Real Valladolid | 2 | : | 1 | Espanyol Barcelona |
23.02.2020 18:30 | Getafe CF | 0 | : | 3 | Sevilla FC |
23.02.2020 21:00 | Atletico Madryt | 3 | : | 1 | Villarreal CF |
28.02.2020 21:00 | Real Sociedad | 1 | : | 0 | Real Valladolid |
29.02.2020 13:00 | SD Eibar | 3 | : | 0 | Levante UD |
29.02.2020 16:00 | Valencia CF | 2 | : | 1 | Betis Sewilla |
29.02.2020 18:30 | Leganes | 1 | : | 1 | Deportivo Alaves |
29.02.2020 21:00 | Granada CF | 0 | : | 0 | Celta Vigo |
01.03.2020 12:00 | Sevilla FC | 3 | : | 2 | Osasuna |
01.03.2020 14:00 | Athletic Bilbao | 1 | : | 0 | Villarreal CF |
01.03.2020 16:00 | Espanyol Barcelona | 1 | : | 1 | Atletico Madryt |
01.03.2020 18:30 | Real Mallorca | 0 | : | 1 | Getafe CF |
01.03.2020 21:00 | Real Madryt | 2 | : | 0 | FC Barcelona |
06.03.2020 21:00 | Deportivo Alaves | 1 | : | 1 | Valencia CF |
07.03.2020 13:00 | SD Eibar | 1 | : | 2 | Real Mallorca |
07.03.2020 16:00 | Atletico Madryt | 2 | : | 2 | Sevilla FC |
07.03.2020 18:30 | FC Barcelona | 1 | : | 0 | Real Sociedad |
07.03.2020 21:00 | Getafe CF | 0 | : | 0 | Celta Vigo |
08.03.2020 12:00 | Osasuna | 1 | : | 0 | Espanyol Barcelona |
08.03.2020 14:00 | Real Valladolid | 1 | : | 4 | Athletic Bilbao |
08.03.2020 16:00 | Levante UD | 1 | : | 1 | Granada CF |
08.03.2020 18:30 | Villarreal CF | 1 | : | 2 | Leganes |
08.03.2020 21:00 | Betis Sewilla | 2 | : | 1 | Real Madryt |
11.06.2020 22:00 | Sevilla FC | 2 | : | 0 | Betis Sewilla |
12.06.2020 19:30 | Granada CF | 2 | : | 1 | Getafe CF |
12.06.2020 22:00 | Valencia CF | 1 | : | 1 | Levante UD |
13.06.2020 14:00 | Espanyol Barcelona | 2 | : | 0 | Deportivo Alaves |
13.06.2020 17:00 | Celta Vigo | 0 | : | 1 | Villarreal CF |
13.06.2020 19:30 | Leganes | 1 | : | 2 | Real Valladolid |
13.06.2020 22:00 | Real Mallorca | 0 | : | 4 | FC Barcelona |
14.06.2020 14:00 | Athletic Bilbao | 1 | : | 1 | Atletico Madryt |
14.06.2020 19:30 | Real Madryt | 3 | : | 1 | SD Eibar |
14.06.2020 22:00 | Real Sociedad | 1 | : | 1 | Osasuna |
15.06.2020 19:30 | Levante UD | 1 | : | 1 | Sevilla FC |
15.06.2020 22:00 | Betis Sewilla | 2 | : | 2 | Granada CF |
16.06.2020 19:30 | Getafe CF | 0 | : | 0 | Espanyol Barcelona |
16.06.2020 19:30 | Villarreal CF | 1 | : | 0 | Real Mallorca |
16.06.2020 22:00 | FC Barcelona | 2 | : | 0 | Leganes |
17.06.2020 19:30 | SD Eibar | 2 | : | 2 | Athletic Bilbao |
17.06.2020 19:30 | Real Valladolid | 0 | : | 0 | Celta Vigo |
17.06.2020 22:00 | Osasuna | 0 | : | 5 | Atletico Madryt |
18.06.2020 19:30 | Deportivo Alaves | 2 | : | 0 | Real Sociedad |
18.06.2020 22:00 | Real Madryt | 3 | : | 0 | Valencia CF |
19.06.2020 19:30 | Granada CF | 0 | : | 1 | Villarreal CF |
19.06.2020 19:30 | Real Mallorca | 1 | : | 1 | Leganes |
19.06.2020 22:00 | Sevilla FC | 0 | : | 0 | FC Barcelona |
20.06.2020 14:00 | Espanyol Barcelona | 1 | : | 3 | Levante UD |
20.06.2020 17:00 | Athletic Bilbao | 1 | : | 0 | Betis Sewilla |
20.06.2020 19:30 | Getafe CF | 1 | : | 1 | SD Eibar |
20.06.2020 22:00 | Atletico Madryt | 1 | : | 0 | Real Valladolid |
21.06.2020 14:00 | Celta Vigo | 6 | : | 0 | Deportivo Alaves |
21.06.2020 19:30 | Valencia CF | 2 | : | 0 | Osasuna |
21.06.2020 22:00 | Real Sociedad | 1 | : | 2 | Real Madryt |
22.06.2020 19:30 | Villarreal CF | 2 | : | 2 | Sevilla FC |
22.06.2020 22:00 | Leganes | 0 | : | 0 | Granada CF |
23.06.2020 19:30 | Levante UD | 0 | : | 1 | Atletico Madryt |
23.06.2020 19:30 | Real Valladolid | 1 | : | 1 | Getafe CF |
23.06.2020 22:00 | FC Barcelona | 1 | : | 0 | Athletic Bilbao |
24.06.2020 19:30 | Deportivo Alaves | 0 | : | 1 | Osasuna |
24.06.2020 19:30 | Real Sociedad | 0 | : | 1 | Celta Vigo |
24.06.2020 22:00 | Real Madryt | 2 | : | 0 | Real Mallorca |
25.06.2020 19:30 | SD Eibar | 1 | : | 0 | Valencia CF |
25.06.2020 22:00 | Betis Sewilla | 1 | : | 0 | Espanyol Barcelona |
26.06.2020 22:00 | Sevilla FC | 1 | : | 1 | Real Valladolid |
27.06.2020 14:00 | Athletic Bilbao | 3 | : | 1 | Real Mallorca |
27.06.2020 17:00 | Celta Vigo | 2 | : | 2 | FC Barcelona |
27.06.2020 19:30 | Osasuna | 2 | : | 1 | Leganes |
27.06.2020 22:00 | Atletico Madryt | 2 | : | 1 | Deportivo Alaves |
28.06.2020 14:00 | Levante UD | 4 | : | 2 | Betis Sewilla |
28.06.2020 17:00 | Villarreal CF | 2 | : | 0 | Valencia CF |
28.06.2020 19:30 | Granada CF | 1 | : | 2 | SD Eibar |
28.06.2020 22:00 | Espanyol Barcelona | 0 | : | 1 | Real Madryt |
29.06.2020 22:00 | Getafe CF | 2 | : | 1 | Real Sociedad |
30.06.2020 19:30 | Real Mallorca | 5 | : | 1 | Celta Vigo |
30.06.2020 21:00 | Leganes | 0 | : | 3 | Sevilla FC |
30.06.2020 22:00 | FC Barcelona | 2 | : | 2 | Atletico Madryt |
01.07.2020 19:30 | Deportivo Alaves | 0 | : | 2 | Granada CF |
01.07.2020 19:30 | Valencia CF | 0 | : | 2 | Athletic Bilbao |
01.07.2020 22:00 | Betis Sewilla | 0 | : | 2 | Villarreal CF |
01.07.2020 22:00 | Real Valladolid | 0 | : | 0 | Levante UD |
02.07.2020 19:30 | SD Eibar | 0 | : | 2 | Osasuna |
02.07.2020 19:30 | Real Sociedad | 2 | : | 1 | Espanyol Barcelona |
02.07.2020 22:00 | Real Madryt | 1 | : | 0 | Getafe CF |
03.07.2020 22:00 | Atletico Madryt | 3 | : | 0 | Real Mallorca |
04.07.2020 17:00 | Celta Vigo | 1 | : | 1 | Betis Sewilla |
04.07.2020 19:30 | Real Valladolid | 1 | : | 0 | Deportivo Alaves |
04.07.2020 22:00 | Granada CF | 2 | : | 2 | Valencia CF |
05.07.2020 14:00 | Athletic Bilbao | 0 | : | 1 | Real Madryt |
05.07.2020 17:00 | Espanyol Barcelona | 0 | : | 1 | Leganes |
05.07.2020 19:30 | Osasuna | 0 | : | 0 | Getafe CF |
05.07.2020 22:00 | Villarreal CF | 1 | : | 4 | FC Barcelona |
06.07.2020 19:30 | Levante UD | 1 | : | 1 | Real Sociedad |
06.07.2020 22:00 | Sevilla FC | 1 | : | 0 | SD Eibar |
07.07.2020 19:30 | Valencia CF | 2 | : | 1 | Real Valladolid |
07.07.2020 22:00 | Celta Vigo | 1 | : | 1 | Atletico Madryt |
08.07.2020 20:30 | Betis Sewilla | 3 | : | 0 | Osasuna |
08.07.2020 20:30 | Getafe CF | 1 | : | 3 | Villarreal CF |
08.07.2020 22:00 | FC Barcelona | 1 | : | 0 | Espanyol Barcelona |
09.07.2020 19:30 | SD Eibar | 0 | : | 0 | Leganes |
09.07.2020 19:30 | Real Mallorca | 2 | : | 0 | Levante UD |
09.07.2020 22:00 | Athletic Bilbao | 1 | : | 2 | Sevilla FC |
10.07.2020 19:30 | Real Sociedad | 2 | : | 3 | Granada CF |
10.07.2020 22:00 | Real Madryt | 2 | : | 0 | Deportivo Alaves |
11.07.2020 17:00 | Osasuna | 2 | : | 1 | Celta Vigo |
11.07.2020 19:30 | Real Valladolid | 0 | : | 1 | FC Barcelona |
11.07.2020 22:00 | Atletico Madryt | 1 | : | 0 | Betis Sewilla |
Fakty dnia
Brak danych do wyświetlenia
Promocje bukmacherskie
- 1 Bet365Bonus powitalny na startZarejestruj się w Bet365 i odbierz bonus na start dla nowych graczy! Rejestracja jest wymagana.
- 2 UnibetUnibet bonus powitalny na startZarejestruj się w Unibet i odbierz bonus na start dla nowych graczy!
- 3 BetssonBetsson bonus powitalny na startZarejestruj się w Betsson i odbierz bonus na start dla nowych graczy!