Mecze na żywo .tv transmisje live stream online, meczyki za darmo w Internecie

Transmisja online Mistrzostw Świata w Katarze na WP Pilot 22.11.2022 07:32

Mundial ruszył pełną parą. Przez około miesiąc najlepsze reprezentacje z całego globu będą dostarczały fanom sportowych emocji. Wśród nich znaleźli się również biało-czerwoni, których los przydzielił do grupy C. Wszystkie mecze Polaków w Katarze będzie można obejrzeć na platformie WP Pilot. Dzięki wykupieniu jednego z szerokiej gamy pakietów uzyskasz dostęp do zarówno spotkań rozgrywanych w ramach mistrzostw świata, jak i ulubionych stacji telewizyjnych.

Transmisja online Mistrzostw Świata w Katarze na WP PilotFot. shutterstock.com

Reprezentacja Polski turniejowe zmagania rozpocznie 22 listopada. Drużyna dowodzona przez Czesława Michniewicza zmierzy się wówczas z Meksykiem. Rezultat tej rywalizacji najprawdopodobniej będzie miał niebagatelny wpływ na to, w jaki sposób potoczą się losy obydwu kadr. Według dziennikarzy najpewniej to właśnie jedna z nich obok Argentyny awansuje do fazy pucharowej rozgrywek rangi mistrzowskiej. Kolejne spotkania polskich orłów zaplanowano na 26 listopada (mecz przeciwko Arabii Saudyjskiej), a także 30 listopada (konfrontacja ze zwycięzcami ostatniej edycji Copa America).

Wszystkie mecze Polaków w Katarze dostępne na platformie WP Pilot

Te i wiele innych spotkań będzie dostępnych do obejrzenia za pośrednictwem w pełni bezpiecznej oraz legalnej platformy WP Pilot. To odbiorca decyduje, co i kiedy chce oglądać. Serwis pozwala śledzić boiskowe wydarzenia za pomocą nie tylko telewizora, ale także komputera, telefonu czy tabletu. Ba, dostęp do transmisji uzyskać można, będąc poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej. Na liście figuruje bowiem kilkadziesiąt krajów, głównie wchodzących w skład Unii Europejskiej, ale również Islandii oraz Norwegii, w których podczas pobytu czasowego można wciąż bez przeszkód korzystać z usług oferowanych przez polską platformę telewizji internetowej.

Co najważniejsze z punktu widzenia polskiego kibica, jeśli Robert Lewandowski i spółka awansują z grupy, kolejne futbolowe batalie stoczone na murawach katarskich boisk, również zostaną pokazane przez tę telewizję. Nie samą piłką nożną jednak człowiek żyje, dlatego oferta platformy jest urozmaicona. Niemal wszystkie kanały udostępniane przez WP Pilot są w rozdzielczości Full HD. Klientom platformy zostaje upubliczniona też biblioteka, w której zasobach znalazły się filmy, seriale czy programy. Warto podkreślić, że dostępne do zakupienia pakiety nie zawierają dodatkowych reklam umieszczonych w serwisie między innymi bannerów czy filmów reklamowych wyświetlanych chwilę po włączeniu danego kanału. 

Czym jest WP Pilot?

Serwis oferuje trzy pakiety główne. Starter Plus zawiera dostęp do 55 kanałów, Pakiet Podstawowy 97 kanałów, a Pakiet Maxi 121 kanałów. Oprócz nich w ofercie znajdują się także pakiety ściśle sportowe, informacyjne oraz specjalne. Jeśli przykładowo zdecyduje się skorzystać z opcji określonej jako podstawowa, będzie można otrzymać do niej dostęp już 19,99 zł za miesiąc.

Jest to jednak cena obowiązująca za pakiet odnawialny co 30 dni. Opcja subskrypcji jest najczęściej wybierana, lecz niejedyna. Można też skorzystać z pakietu jednorazowego na okres miesiąca, którego cena w omawianym wypadku wynosi 24,99 zł. Serwis udostępnia również możliwość takiej płatności za dłuższy okres, co wiąże się z rabatem. Bezpiecznej i wygodnej płatności można dokonać przelewem, Blikiem bądź kartą.

Podobne wpisy Brak danych do wyświetlenia