Mecze na żywo .tv transmisje live stream online, meczyki za darmo w Internecie
Ulubieni zawodnicy Musisz być zalogowany
Newsletter

KSW 37 - trzy walki o pas! 17.11.2016 16:31

Trzeba przyznać włodarzom Konfrontacji Sztuk Walki, że osiągnęli bardzo duży sukces marketingowy. Zaczynali jako organizacja absolutnie peryferyjna, pomijając zagorzałych fanów MMA, była ona mało znana nawet w Polsce, teraz wie o niej niemal każdy. Sam poziom sportowy gal bywa różny, jednak generalnie rzecz biorąc powoli się on podnosi. KSW rzecz jasna pod tym względem nie dorównuje galom zza Oceanu i trudno się spodziewać by ten stan rzeczy uległ zmianie, bo przecież UFC, czy nawet Bellator dysponuje znacznie większym prestiżem i zasobami finansowymi.

KSW 37 - trzy walki o pas!Fot. shutterstock.com

Nie oznacza to jednak, że oglądanie gal KSW na żywo nie może być przyjemne, nieraz rozrywki widzowi mogą dostarczyć zawodnicy nie prezentujący zbyt wysokiego poziomu, ale za to bardzo waleczni. Tym niemniej patrząc na rozpiskę KSW 37 na żywo łatwo zauważyć, że i na poziom sportowy kibice nie powinni zanadto narzekać. W końcu podczas tej gali odbędą się aż 3 walki o mistrzowskie pasy, zapowiadają się one bardzo ciekawie.

Karol Bedorf będzie bronić tytułu w wadze ciężkiej z Brazylijczykiem Fernando Rodriguesem, panujący w wadze piórkowej Artur Sowiński zmierzy się z Marcinem Wrzoskiem, będzie to arcyciekawe starcie, na gali wystąpi także mistrz w wadze półśredniej Borys Mańkowski w walce z Anglikiem Johnem Maguire. Jak więc widać z pewnością będzie co oglądać, zwłaszcza, że to przecież nie wszystko.

Została jeszcze walka wieczoru, która może nie jest wielkim hitem sportowym, za to niesie w sobie wielki ładunek emocjonalny i marketingowy, bo kto nie chciałby obejrzeć walki Pudzianowski - Popek na żywo? Jasne, nie są to bynajmniej czołowi zawodnicy na świecie (jest im do tego niezwykle daleko), tym niemniej są to postacie znane i z pewnością barwne. A jak dla kogoś najważniejsza jest wartość sportowa to powinien być zadowolony, bo poprzedzające walkę wieczoru pojedynki powinny go usatysfakcjonować.

Lista walk KSW 37:

Karol Bedorf vs Fernando Rodrigues Jr. (walka o pas, -120 kg)

Mariusz Pudzianowski vs Popek Monster (-120 kg)

Borys Mańkowski vs John Maguire (walka o pas, -77kg)

Artur Sowiński vs Marcin Wrzosek (walka o pas, -66kg)

Maciej Jewtuszko vs Yasubey Enomoto (-77kg)

Łukasz Chlewicki vs Mansour Barnaoui (-70 kg)

Marcin Wójcik vs Atanas Djambazov (-93kg)

Filip Wolański vs TBA (-66kg)

TBA vs TBA

"Ten pas zostaje w Polsce" - Bedorf i Rodrigues Jr na konferencji KSW 37

Podobne wpisy Brak danych do wyświetlenia