Mecze na żywo .tv transmisje live stream online, meczyki za darmo w Internecie

Arsenal Londyn 2:1 Nottingham Forest FC skrót meczu (12.08.2023)

  1. Data: 12.08.2023 15:20
  2. Sport:

    Piłka nożna

  3. Kategoria: Premier League (Liga Angielska)
  4. Wyświetleń: 1989

Niesamowite emocje sportowe czekają na nas 12.08.2023 o godzinie 13:30. Znane drużyny Arsenal oraz Nottingham zmierzą się ze sobą w rywalizacji otwierającej 1. kolejkę Angielskiej Premier League. Starcie to odbędzie się na jednym z najbardziej kultowych stadionów w Londynie - Emirates Stadium. Ale gdzie obejrzeć ten mecz na żywo?

Arsenal - Nottingham, gdzie oglądać?

Wielbiciele futbolu, którzy pragną śledzić poczynania obu zespołów na boisku, mogą to zrobić na różne sposoby. Spotkanie zostanie pokazane w telewizji na kanale Canal+Sport 2 oraz na smart TV poprzez Viaplay. Chcący skorzystać z możliwości internetu, znajdą transmisję online na platformach Canal+online, Player.pl oraz Viaplay.

Arsenal - Nottingham, transmisja w tv

Canal+Sport 2, kanał telewizyjny emitujący to spotkanie, dostępny jest w wybranych kablówkach u operatorów telewizji kablowej oraz na platformach satelitarnych, m.in. w takich jak Platforma satelitarna Canal+, Vectra, UPC, Netia, Inea, Toya. Osoby chcące dowiedzieć się więcej na temat dostępności kanału w ofercie konkretnego operatora powinny skontaktować się z jego obsługą techniczną lub sprawdzić dostępne pakiety.

Arsenal - Nottingham, transmisja bez opłat

Niestety, dla fanów poszukujących darmowej transmisji online z tego spotkania mamy nie najlepsze wieści. Mecz na żywo w internecie będzie dostępny wyłącznie na płatnych platformach streamingowych.

Arsenal - Nottingham, transmisja online (płatne platformy)

Canal+online

W przypadku chęci śledzenia spotkania poprzez platformę Canal+online, konieczne będzie wykupienie pakietu "Canal+". Aktualnie dostępny jest on w promocyjnej cenie 39 zł miesięcznie przez pierwsze 3 miesiące. Dodatkową opcją jest dokupienie za 20 zł pakietu kanałów Eleven Sports oraz Polsat Sport Premium. Co ważne, transmisje można oglądać jednocześnie na dwóch urządzeniach - to świetna opcja dla tych, którzy chcą podzielić się kosztem subskrypcji z kimś bliskim. Platforma dostępna jest w formie strony internetowej dla komputerów oraz jako aplikacja na urządzenia mobilne i telewizory, w tym Samsung, LG webOS, Android TV i wiele innych.

Player.pl

Alternatywą jest serwis Player.pl. Aby śledzić poczynania drużyn, konieczne będzie wykupienie pakietu "Canal+" za 64 zł lub "Canal+ z Eleven" za 74 zł. Zakup subskrypcji daje dodatkowo dostęp do szerokiej bazy filmów i seriali dostępnych w Playerze. Podobnie jak w przypadku Canal+online, tutaj też istnieje możliwość oglądania transmisji na dwóch urządzeniach jednocześnie. Mecz można śledzić na stronie www oraz w dedykowanej aplikacji, kompatybilnej z wieloma urządzeniami i konsolami do gier.

Viaplay

Jeśli mowa o Viaplay, ta platforma oferuje pakiet "Total" w atrakcyjnej cenie 44 zł miesięcznie przy płatności na rok, lub za 55 zł przy subskrypcji miesięcznej. Jak w przypadku wcześniejszych platform, także tutaj istnieje możliwość jednoczesnego streamowania na dwóch urządzeniach. Serwis współpracuje z szerokim zakresem sprzętu, w tym komputery PC i Mac, różnorodne modele telewizorów oraz konsole do gier i urządzenia do streamingu.Arsenal Londyn - Nottingham Forest FC skrót meczu

Zapraszamy do obejrzenia skrótu z meczu Arsenal Londyn - Nottingham Forest FC, który odbył się dnia 12.08.2023 13:30. Nasz portal oferuje również skróty i wideo z innych meczów rozgrywanych w ramach takich rozgrywek jak Premier League (Liga Angielska). Już teraz możesz zobaczyć pozostałe materiały wideo i skróty meczów rozegranych w ramach jednej z najpopularniejszych dyscyplin sportowych jaką niewątpliwie jest Piłka nożna. Obejrzyj najciekawsze sytuacje, gole i skrót ze spotkania Arsenal Londyn - Nottingham Forest FC i sprawdź co wydarzyło się w zakończonym wydarzeniu. Nasza strona każdego dnia prezentuje bogaty wybór materiałów wideo z różnych dyscyplin i rozgrywek sportowych.


Arsenal Londyn - Nottingham Forest FC skrót meczu
Arsenal Londyn - Nottingham Forest FC skrót meczu
Tero Vesalainen / Shutterstock.com