Mecze na żywo .tv transmisje live stream online, meczyki za darmo w Internecie

Chelsea Londyn 1:1 Liverpool skrót meczu (13.08.2023)

 1. Data: 13.08.2023 18:40
 2. Sport:

  Piłka nożna

 3. Kategoria: Premier League (Liga Angielska)
 4. Wyświetleń: 2379

Zbliża się mecz na murawie Stamford Bridge w Londynie. Już 13.08.2023 o godzinie 17:30 rozpocznie się spotkanie dwóch potężnych klubów, mianowicie Chelsea - Liverpool, które będzie miało miejsce w ramach 1. kolejki Angielskiej Premier League. Wiele osób z pewnością zastanawia się, gdzie będzie można obejrzeć ten mecz na żywo.

Chelsea - Liverpool, gdzie oglądać?

Mecz będzie można śledzić w pełnej transmisji online dzięki platformie streamingowej Viaplay. Jeśli chodzi o tradycyjną transmisję telewizyjną, niestety żaden z kanałów nie przewiduje bezpośredniej relacji. Na szczęście Viaplay oferuje doskonałą jakość streamingu dla tych, którzy nie chcą przegapić ani minuty tego emocjonującego pojedynku.

Chelsea - Liverpool, transmisja w tv

Choć tradycyjna transmisja tv nie będzie dostępna, entuzjaści piłki nożnej nie muszą się martwić. Dzięki aplikacji Viaplay dostępnej na smart TV, takich jak Samsung, LG czy Sony, kibice mogą cieszyć się meczem bezpośrednio na dużym ekranie w komfortowych warunkach swojego domu.

Chelsea - Liverpool, transmisja bez opłat

Niestety, nie przewiduje się bezpłatnej transmisji online dla tego meczu. Chociaż internet pełen jest różnorodnych stron i serwisów obiecujących darmowe streamy, warto pamiętać o ryzyku związanym z korzystaniem z nielegalnych źródeł. Bezpiecznym i pewnym sposobem na oglądanie jest skorzystanie z oferty płatnych serwisów streamingowych.

Chelsea - Liverpool, transmisja online (płatne platformy)

Viaplay

Aby cieszyć się transmisją meczu na żywo w serwisie Viaplay, wystarczy zarejestrować konto i wybrać odpowiedni pakiet. Idealnym wyborem jest pakiet "Total", dostępny w promocyjnej cenie 44 zł miesięcznie przy płatności na rok lub w standardowej cenie 55 zł miesięcznie w ramach subskrypcji miesięcznej.

Viaplay oferuje możliwość oglądania transmisji na dwóch urządzeniach jednocześnie, co sprawia, że możemy dzielić się kontem z bliską osobą. Aplikacja jest dostępna na szerokiej gamie urządzeń: od komputerów PC i Mac, przez telewizory takie jak Samsung, LG czy Sony, aż po smartfony, tablety i konsole do gier, takie jak PlayStation czy Xbox. Dla miłośników innych urządzeń do streamingu, serwis wspiera także Chromecast, Apple TV czy Nvidia Shield.

 1. Video link

 2. Video link

 3. Video link

 4. Video link

 5. Video link

 6. Video link

 7. Video link

 8. Video link


Chelsea Londyn - Liverpool skrót meczu

Zapraszamy do obejrzenia skrótu z meczu Chelsea Londyn - Liverpool, który odbył się dnia 13.08.2023 17:30. Nasz portal oferuje również skróty i wideo z innych meczów rozgrywanych w ramach takich rozgrywek jak Premier League (Liga Angielska). Już teraz możesz zobaczyć pozostałe materiały wideo i skróty meczów rozegranych w ramach jednej z najpopularniejszych dyscyplin sportowych jaką niewątpliwie jest Piłka nożna. Obejrzyj najciekawsze sytuacje, gole i skrót ze spotkania Chelsea Londyn - Liverpool i sprawdź co wydarzyło się w zakończonym wydarzeniu. Nasza strona każdego dnia prezentuje bogaty wybór materiałów wideo z różnych dyscyplin i rozgrywek sportowych.


Chelsea Londyn - Liverpool skrót meczu
Chelsea Londyn - Liverpool skrót meczu
Tero Vesalainen / Shutterstock.com