mls/ MLS
Transmisje 28
reklama platformyfortuna
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO
liga-mistrzow/ Liga Mistrzów
Transmisje 16
2-liga/ 2. Liga Polska
Transmisje 10
mistrzostwa-europy-u-19/ Mistrzostwa Europy U-19
Transmisje 9
pko-bp-ekstraklasa/ PKO BP Ekstraklasa
Transmisje 9
liga-europejska/ Liga Europejska
Transmisje 6
reklama platformysts
OGLĄDAJ MECZE W STS TV
mecz-towarzyski/ Mecz towarzyski
Transmisje 108
liga-konferencji-europy/ Liga Konferencji Europy
Transmisje 24
golf/ Golf
Transmisje 13
grand-prix-wegier-2/ Grand Prix Węgier
Transmisje 11
1-liga/ 1. Liga Polska
Transmisje 9
liga-czeska/ Liga Czeska
Transmisje 8
reklama platformysuperbet
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO
kolarstwo/ Kolarstwo
Transmisje 8
challenger-granby/ Challenger Granby
Transmisje 7
wta-palermo/ WTA Palermo
Transmisje 7
reklama-pilot
reklama-pilot
Popularne skróty meczówwięcej
Houston Dynamo houston-dynamo 1 - 1 minnesota-united Minnesota United pilka-nozna-mls MLS
Aktualizacja: 14.07.2024 4:30
St. Louis City SC st-louis-city-sc 1 - 4 vancouver-whitecaps Vancouver Whitecaps pilka-nozna-mls MLS
Aktualizacja: 14.07.2024 4:30
Austin FC austin-fc 0 - 1 seattle-sounders Seattle Sounders pilka-nozna-mls MLS
Aktualizacja: 14.07.2024 4:30
Colorado Rapids colorado-rapids 1 - 1 new-york-red-bulls New York Red Bulls pilka-nozna-mls MLS
Aktualizacja: 14.07.2024 5:30
Portland Timbers portland-timbers 3 - 0 real-salt-lake Real Salt Lake pilka-nozna-mls MLS
Aktualizacja: 14.07.2024 6:25
Los Angeles FC los-angeles-fc 1 - 5 columbus-crew Columbus Crew pilka-nozna-mls MLS
Aktualizacja: 14.07.2024 6:30
Chicago Fire chicago-fire 0 - 0 new-york-city-fc New York City FC pilka-nozna-mls MLS
Aktualizacja: 14.07.2024 4:30
FC Cincinnati fc-cincinnati 1 - 3 charlotte-fc Charlotte FC pilka-nozna-mls MLS
Aktualizacja: 14.07.2024 3:30
New England Revolution new-england-revolution 1 - 3 orlando-city Orlando City pilka-nozna-mls MLS
Aktualizacja: 14.07.2024 3:30
Schalke 04 schalke-04 2 - 2 dynamo-kijow Dynamo Kijów pilka-nozna-mecz-towarzyski Mecz towarzyski
Aktualizacja: 13.07.2024 18:00
Canal+online

Argentyna - Kanada: transmisja tv i online. Gdzie oglądać? (10.07.2024)

Argentyna - Kanada: transmisja tv i online. Gdzie oglądać? (10.07.2024)
Źródło zdjęcia: Delmiro Junior / Shutterstock.com

W nocy z 9 na 10 lipca 2024 roku, o godzinie 02:00, na MetLife Stadium w Nowym Jorku odbędzie się półfinał Copa America, gdzie zmierzą się zespoły z Argentyny i Kanady. Zapraszamy do zapoznania się z opcjami dostępu do transmisji tego emocjonującego spotkania, zarówno w telewizji, jak i online, z możliwością oglądania bez opłat.

Argentyna - Kanada gdzie oglądać?

Transmisję spotkania Argentyna - Kanada można śledzić za pośrednictwem kilku platform. Dostęp płatny oferuje Viaplay, natomiast bezpłatnie transmisję przeprowadzą STS TV, LVBET TV oraz Betclic TV.

Argentyna - Kanada transmisja za darmo

Bezpłatne oglądanie jest możliwe dzięki serwisom STS TV, LVBET TV i Betclic TV. Aby skorzystać z darmowej transmisji, należy zarejestrować się na jednej z tych platform, wpłacić pierwszy depozyt i dokonać zakładu. Nowi użytkownicy mogą również korzystać z atrakcyjnych ofert promocyjnych dostępnych po założeniu konta.

Opcje oglądania transmisji online są dostępne zarówno na stronach internetowych, jak i poprzez aplikacje mobilne (Android, iOS) oferowane przez wymienione serwisy.

Argentyna - Kanada transmisja online w Viaplay

Platforma Viaplay umożliwia oglądanie transmisji po wykupieniu abonamentu. W ofercie znajduje się pakiet “Total” dostępny w promocyjnej cenie 44 zł / miesiąc przy płatności rocznej lub za 55 zł / miesiąc w subskrypcji miesięcznej. Transmisję można śledzić na różnych urządzeniach, w tym na smart TV, smartfonach, tabletach, konsolach do gier oraz innych urządzeniach streamingowych.

Transmisje TV i online

Data publikacji: 09.07.2024 18:43

Autor: Kamil Gieroba

Typy dnia

1 (1X2)

2.47

Hiszpania - Anglia

Stawka50 PLN
Łączny kurs2.47
Do wygrania: 108 PLN
Typuj w Fortunie
Canal+online
reklama-megogo
Bonus dnia bonus day 330 PLN 300 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
3 X 100 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto