Mecze na żywo .tv transmisje live stream online, meczyki za darmo w Internecie

Formuła 1 transmisje na żywo i live stream online

Formuła 1 to sport, który jest bardzo chętnie oglądany w Polsce zarówno za pośrednictwem transmisji na żywo w tv jak i live stream online. Wyścigi F1 live pokazywane są przez kanał Eleven Sports 1. Stacja ta posiada pełne prawa do pokazywania wszystkich transmisji i programów związanych z Formułą 1.

Gdzie oglądać F1 live? Transmisje w tv i Internecie

Eleven Sports 1 pokazuje wszystkie treningi, kwalifikacje i wyścigi Formuły 1 na żywo. Transmisje F1 live online oferuje platforma internetowa Player na której można wykupić pakiet Eleven zawierający stację Eleven Sports 1. Po wykupieniu takiego pakietu można oglądać Formułę 1 na żywo w Internecie na kanale online.

Drugim serwisem internetowym, który oferuje kanały Eleven jest WP Pilot. Jest to telewizja internetowa, która w swojej ofercie posiada wiele stacji telewizyjnych dostępnych na terenie Polski. Wśród nich dostępne są tez kanały Eleven.

Transmisje online live z Formuły 1. Gdzie obejrzeć?

Transmisje Formuły 1 na żywo w tv dostępne są u wielu operatorów telewizyjnych. Należy jednak pamiętać o tym, że aby uzyskać dostęp do transmisji należy wykupić u swojego dostawcy telewizji pakiet Eleven, w którym zawarty jest kanał Eleven Sports 1.

Cena pakietu kanałów Eleven ustalana jest indywidualnie przez operatorów. Z reguły jest to jednak kwota rzędu 15 złotych za miesiąc dostępu.

Brak danych do wyświetlenia