mls/ MLS
Transmisje 28
reklama platformyfortuna
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO
liga-mistrzow/ Liga Mistrzów
Transmisje 16
2-liga/ 2. Liga Polska
Transmisje 10
mistrzostwa-europy-u-19/ Mistrzostwa Europy U-19
Transmisje 9
pko-bp-ekstraklasa/ PKO BP Ekstraklasa
Transmisje 9
liga-europejska/ Liga Europejska
Transmisje 6
reklama platformysts
OGLĄDAJ MECZE W STS TV
mecz-towarzyski/ Mecz towarzyski
Transmisje 113
liga-konferencji-europy/ Liga Konferencji Europy
Transmisje 24
golf/ Golf
Transmisje 13
grand-prix-wegier-2/ Grand Prix Węgier
Transmisje 11
1-liga/ 1. Liga Polska
Transmisje 9
liga-czeska/ Liga Czeska
Transmisje 8
reklama platformysuperbet
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO
kolarstwo/ Kolarstwo
Transmisje 8
challenger-granby/ Challenger Granby
Transmisje 7
wta-palermo/ WTA Palermo
Transmisje 7
reklama-pilot
reklama-pilot
Popularne skróty meczówwięcej
Houston Dynamo houston-dynamo 1 - 1 minnesota-united Minnesota United pilka-nozna-mls MLS
Aktualizacja: 14.07.2024 4:30
St. Louis City SC st-louis-city-sc 1 - 4 vancouver-whitecaps Vancouver Whitecaps pilka-nozna-mls MLS
Aktualizacja: 14.07.2024 4:30
Austin FC austin-fc 0 - 1 seattle-sounders Seattle Sounders pilka-nozna-mls MLS
Aktualizacja: 14.07.2024 4:30
Colorado Rapids colorado-rapids 1 - 1 new-york-red-bulls New York Red Bulls pilka-nozna-mls MLS
Aktualizacja: 14.07.2024 5:30
Portland Timbers portland-timbers 3 - 0 real-salt-lake Real Salt Lake pilka-nozna-mls MLS
Aktualizacja: 14.07.2024 6:25
Los Angeles FC los-angeles-fc 1 - 5 columbus-crew Columbus Crew pilka-nozna-mls MLS
Aktualizacja: 14.07.2024 6:30
Chicago Fire chicago-fire 0 - 0 new-york-city-fc New York City FC pilka-nozna-mls MLS
Aktualizacja: 14.07.2024 4:30
FC Cincinnati fc-cincinnati 1 - 3 charlotte-fc Charlotte FC pilka-nozna-mls MLS
Aktualizacja: 14.07.2024 3:30
New England Revolution new-england-revolution 1 - 3 orlando-city Orlando City pilka-nozna-mls MLS
Aktualizacja: 14.07.2024 3:30
Schalke 04 schalke-04 2 - 2 dynamo-kijow Dynamo Kijów pilka-nozna-mecz-towarzyski Mecz towarzyski
Aktualizacja: 13.07.2024 18:00
Canal+online

Hokej – gdzie oglądać? Mecze dzisiaj na żywo, transmisje tv i online za darmo

Transmisje online
Skróty meczów

Mecze hokeja można oglądać na żywo w tv, a także online w Internecie. Każdego dnia przygotowujemy listę najciekawszych spotkań hokeja. Wraz z nimi prezentowana jest lista kanałów, na których można oglądać poszczególne mecze. Dzięki przedstawionej liście spotkań, będziesz mógł dowiedzieć się gdzie oglądać hokej na żywo w tv i online, a także które spotkania można oglądać za darmo a które streamy są płatne.

Gdzie oglądać hokej?

Doskonałą informacją dla kibiców hokeja, będzie fakt, że bardzo dużą część popularnych rozgrywek można oglądać online całkowicie za darmo w serwisach STS TV, Fortuna TV i Superbet TV.

Oczywiście NHLjest najchętniej oglądaną ligę wśród fanów hokeja. Aby oglądać wszystkie mecze hokeja w NHL, a także w innych ligach wystarczy zarejestrować konto u jednego z poniższych bukmacherów wymienionych powyżej.

Hokej na żywo to jednak nie tylko zagraniczne rozgrywki. Bardzo dużo kibiców ogląda też zmagania w rozgrywkach Polskiej Ligi Hokeja, a także reprezentacji Polski. Za transmisje z tych rozgrywek odpowiada telewizja TVP.

Poniżej prezentujemy listę nadchodzących meczów hokeja, które dostępne są w internecie i tv.

Typy dnia

1 (1X2)

2.47

Hiszpania - Anglia

Stawka50 PLN
Łączny kurs2.47
Do wygrania: 108 PLN
Typuj w Fortunie
Canal+online
reklama-megogo
Bonus dnia bonus day 330 PLN 300 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
3 X 100 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto