mls/ MLS
Transmisje 28
reklama platformyfortuna
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO
liga-mistrzow/ Liga Mistrzów
Transmisje 16
2-liga/ 2. Liga Polska
Transmisje 10
mistrzostwa-europy-u-19/ Mistrzostwa Europy U-19
Transmisje 9
pko-bp-ekstraklasa/ PKO BP Ekstraklasa
Transmisje 9
liga-europejska/ Liga Europejska
Transmisje 6
reklama platformysts
OGLĄDAJ MECZE W STS TV
mecz-towarzyski/ Mecz towarzyski
Transmisje 108
liga-konferencji-europy/ Liga Konferencji Europy
Transmisje 24
golf/ Golf
Transmisje 13
grand-prix-wegier-2/ Grand Prix Węgier
Transmisje 11
1-liga/ 1. Liga Polska
Transmisje 9
liga-czeska/ Liga Czeska
Transmisje 8
reklama platformysuperbet
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO
kolarstwo/ Kolarstwo
Transmisje 8
challenger-granby/ Challenger Granby
Transmisje 7
wta-palermo/ WTA Palermo
Transmisje 7
reklama-pilot
reklama-pilot
Popularne skróty meczówwięcej
Houston Dynamo houston-dynamo 1 - 1 minnesota-united Minnesota United pilka-nozna-mls MLS
Aktualizacja: 14.07.2024 4:30
St. Louis City SC st-louis-city-sc 1 - 4 vancouver-whitecaps Vancouver Whitecaps pilka-nozna-mls MLS
Aktualizacja: 14.07.2024 4:30
Austin FC austin-fc 0 - 1 seattle-sounders Seattle Sounders pilka-nozna-mls MLS
Aktualizacja: 14.07.2024 4:30
Colorado Rapids colorado-rapids 1 - 1 new-york-red-bulls New York Red Bulls pilka-nozna-mls MLS
Aktualizacja: 14.07.2024 5:30
Portland Timbers portland-timbers 3 - 0 real-salt-lake Real Salt Lake pilka-nozna-mls MLS
Aktualizacja: 14.07.2024 6:25
Los Angeles FC los-angeles-fc 1 - 5 columbus-crew Columbus Crew pilka-nozna-mls MLS
Aktualizacja: 14.07.2024 6:30
Chicago Fire chicago-fire 0 - 0 new-york-city-fc New York City FC pilka-nozna-mls MLS
Aktualizacja: 14.07.2024 4:30
FC Cincinnati fc-cincinnati 1 - 3 charlotte-fc Charlotte FC pilka-nozna-mls MLS
Aktualizacja: 14.07.2024 3:30
New England Revolution new-england-revolution 1 - 3 orlando-city Orlando City pilka-nozna-mls MLS
Aktualizacja: 14.07.2024 3:30
Schalke 04 schalke-04 2 - 2 dynamo-kijow Dynamo Kijów pilka-nozna-mecz-towarzyski Mecz towarzyski
Aktualizacja: 13.07.2024 18:00
Canal+online

FAME MMA 20: kiedy i gdzie? kto zawalczy?

FAME MMA 20: kiedy i gdzie? kto zawalczy?
Źródło zdjęcia: Materiał prasowy Fame

FAME MMA 20: Kiedy? Gdzie? Kto Wystąpi?

Fame MMA 20 już na horyzoncie i fanom sportów walki w Polsce trudno ukryć ekscytację. Oto kolejna edycja imprezy, która niejednokrotnie zaskoczyła nas nie tylko jakością walk, ale i niespodziewanymi twistami. Co nas czeka tym razem?

Data Fame MMA 20

Zapomnijcie o standardowych galach MMA. 18 listopada 2023 roku ma szansę przejść do historii jako jedna z najbardziej pamiętnych dat w świecie polskiego freak-fightu. Nie zaplanowaliście jeszcze swojej jesiennej agendy? To jest wydarzenie, które z pewnością warto wpisać w kalendarz.

A jak wiadomo, jubileuszowa edycja zwykle gwarantuje dodatkowe atrakcje. Czy organizatorzy zdecydują się na specjalne wydarzenia okolicznościowe? Pozostaje nam czekać na oficjalne ogłoszenia.

Gdzie odbędzie się gala?

Chociaż wiele wskazywało na to, że moglibyśmy zobaczyć Fame MMA 20 na PGE Stadionie Narodowym, ostatecznie wybór padł na Gliwice. Nie jest to jednak decyzja przypadkowa. Ta lokalizacja już wcześniej gościła federację i zawsze spełniała oczekiwania, zarówno organizatorów, jak i widzów.

Niewiadoma Karty Walk

Splot plotek i domysłów już teraz krąży w sieci. Mówi się o potencjalnym powrocie Marcina Dubiela oraz Kubańczyka. Sylwester Wardega? Niewykluczone. Jednak każda informacja, która do nas dociera, jest niczym kropelka w morzu tego, co organizatorzy mają w zanadrzu.

Fanów z pewnością ucieszy fakt, że Fame MMA nie zawodzi, jeśli chodzi o zestawienie naprawdę emocjonujących pojedynków. Wszyscy jesteśmy ciekawi, kto tym razem zaskoczy, a kto zawiedzie. Jedno jest pewne: emocji nie zabraknie.

Artykuły

Data publikacji: 03.09.2023 13:53

Autor: Nikodem Potocki

Typy dnia

1 (1X2)

2.47

Hiszpania - Anglia

Stawka50 PLN
Łączny kurs2.47
Do wygrania: 108 PLN
Typuj w Fortunie
Canal+online
reklama-megogo
Bonus dnia bonus day 330 PLN 300 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
3 X 100 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto