Mecze na żywo .tv transmisje live stream online, meczyki za darmo w Internecie

FAME MMA 20: kiedy i gdzie? kto zawalczy? 03.09.2023 13:53

FAME MMA 20: Kiedy? Gdzie? Kto Wystąpi?

FAME MMA 20: kiedy i gdzie? kto zawalczy?Fot. Materiał prasowy Fame

Fame MMA 20 już na horyzoncie i fanom sportów walki w Polsce trudno ukryć ekscytację. Oto kolejna edycja imprezy, która niejednokrotnie zaskoczyła nas nie tylko jakością walk, ale i niespodziewanymi twistami. Co nas czeka tym razem?

Data Fame MMA 20

Zapomnijcie o standardowych galach MMA. 18 listopada 2023 roku ma szansę przejść do historii jako jedna z najbardziej pamiętnych dat w świecie polskiego freak-fightu. Nie zaplanowaliście jeszcze swojej jesiennej agendy? To jest wydarzenie, które z pewnością warto wpisać w kalendarz.

A jak wiadomo, jubileuszowa edycja zwykle gwarantuje dodatkowe atrakcje. Czy organizatorzy zdecydują się na specjalne wydarzenia okolicznościowe? Pozostaje nam czekać na oficjalne ogłoszenia.

Gdzie odbędzie się gala?

Chociaż wiele wskazywało na to, że moglibyśmy zobaczyć Fame MMA 20 na PGE Stadionie Narodowym, ostatecznie wybór padł na Gliwice. Nie jest to jednak decyzja przypadkowa. Ta lokalizacja już wcześniej gościła federację i zawsze spełniała oczekiwania, zarówno organizatorów, jak i widzów.

Niewiadoma Karty Walk

Splot plotek i domysłów już teraz krąży w sieci. Mówi się o potencjalnym powrocie Marcina Dubiela oraz Kubańczyka. Sylwester Wardega? Niewykluczone. Jednak każda informacja, która do nas dociera, jest niczym kropelka w morzu tego, co organizatorzy mają w zanadrzu.

Fanów z pewnością ucieszy fakt, że Fame MMA nie zawodzi, jeśli chodzi o zestawienie naprawdę emocjonujących pojedynków. Wszyscy jesteśmy ciekawi, kto tym razem zaskoczy, a kto zawiedzie. Jedno jest pewne: emocji nie zabraknie.

Podobne wpisy
  1. WTA Tokio 2023: Kiedy i z kim zagra Iga Świątek? WTA Tokio 2023: Kiedy i z kim zagra Iga Świątek? 26.09.2023 11:52

    Świat sportu z zaciekawieniem spogląda w stronę kortów tenisowych w Tokio. W centrum tego zai...

    Więcej