Mecze na żywo .tv transmisje live stream online, meczyki za darmo w Internecie
Ulubieni zawodnicy Musisz być zalogowany
Newsletter

KSW 47: znamy pełną listę walk 01.03.2019 13:25

Pierwsza historyczna gala w 2019 roku zaplanowana została na 23.03 w hali Atlas Arena w Łodzi. Ponownie największa federacja MMA zorganizuje galę KSW 47 w Łodzi natomiast w walkach gali ksw znowu będzie można zaobserwować najpopularniejszych wojowników Konfrontacji Sztuk Walk.

Fot. shutterstock.com

Ogromnym hitem na hitowej gali będzie rywalizacja o mistrzowski pas w wadze ciężkiej. Ważny czempion Philip de Fries zmierzy się z innym mistrzem - Tomaszem Narkunem.

W głównej walce pojedynku zobaczymy konkurencję Pudziana oraz Szymona Kołeckiego. Dla dwukrotnego medalisty olimpijskich zawodów będzie to pierwsza walka w federacji KSW. Kołecki stoczył do tej pory siedem walk w MMA spośród czego aż w 6 wygrywał. Prawdopodobnie zapowiada nam się niezwykle interesujące widowisko z wielkimi emocjami.

W pozostałych walkach uda się obejrzeć kilka faktycznie wyjątkowo znanych zawodników MMA W POLSCE a wśród nich m.in. byli mistrzowie wagi półśredniej KONFRONTACJI SZTUK WALKI – Borys Mańkowski czy też Dricus Du Plessis.

Z pewnością duża liczba miłosników MMA przejmuje się w jaki sposób będzie można oglądać transmisje w telewizji a także online galę KSW 47 w Łodzi. Poniżej pokazujemy fakty dotyczące transmisji live, aplikacji PPV ale również porad oglądania czy też szerokiej listy starć gali.

KSW 47 transmisja w tv a także online

Najpełniejsze wydarzenia MMA na jakich występują najogromniejsze gwiazdy MMA I KSW w Polsce czy Europie dostępne są w płatnym systemie KSW PPV. Podobnie będzie w wypadku pierwszej gali KSW realizowanej w 2019 r.

Wydarzenie KSW 47 online będzie można oglądać w tv ale także internecie, wykupując transmisję do transmisji gali. Posiadając tv kablową ale także satelitarną, trzeba dowiedzieć się u swojego operatora jakie są zasady wykupienia do transmisji na żywo KSW. Zazwyczaj jest to opłata 40 złotych jaka doliczana jest do bieżącego rachunku za posiadaną telewizję. W internecie transmisje tv z gal KSW dostępne są poprzez serwis KSW TV PPV która pozwala na kupno emisji live za pośrednictwem witryny KSW TV. Nie trzeba zatem mieć podpisanej umowy z żadną telewizją, albowiem aplikacja KSW TV nie jest żadnym extra pakietem specjalnym do telewizji, lecz specjalną aplikacją na której płaci się jeden raz możliwosć obejrzenia i dostęp do gali. Z usługi ppv może skorzystać wszelki kibic MMA w Polsce, obojętnie od tego w jakim kraju właśnie się znajduje. Aplikacja PPV KSW TV udostępniona jest we wszystkich krajach.

KSW 47 – jak wykupić PPV?

Pierwszą czynnością którą należy dokonać jest przejście na stronę kswtv.com i rejestracja konta w portalu. Konto można zarejestrować w normalny sposób – poprzez aktywację e-mail, ale też poprzez aplikację Facebooka. Zarejestrowanie konta na stronie Ksw ppv tv jest zupełnie bezpłatne.

W przypadku gdy założyłeś już konto, możesz wykupić stream do transmisji najbliższej gali KSW. Kiedy dokonasz transakcji, dostaniesz okazję oglądania całej gali live z specjalną możliwością obejrzenia powtórek z gali MMA poprzez kolejne 72 godziny po ukończeniu widowiska, ale takze w trakcie transmisji online przewijania jej i powrotu do wybranych momentów transmisji.
System PPV w serwisie KSW TV jest zaadaptowana do ustalonych rodzajów ale także konfiguracji sprzętu a ich pełna lista dostępna jest w serwisie Ksw ppv tv. Transmisja dostępna jest na monitorach laptopów korzystajac z najlepszych przeglądarek internetowych. Niestety nie powstała jeszcze aplikacja mobilna, dzięki jakiej można byłoby oglądać transmisje poprzez apkę na urządzeniach mobilnych.

Zobacz również artykuł: Jak kupić PPV na KSW?

KSW 47 – kto wystąpi na gali?

Na gali KSW 47 w głównym konfrontacji uda się zobaczyć Tomasza Narkuna i Phila de Friesa. Będzie to wysoki hit i walka dwóch czempionów KSW najwyższych kat. wagowych w federacji KSW. Stawką tego hitowego pojedynku będzie mistrzowski pas w wadze ciężkiej. Ponadto na kibiców mma czeka także inny wielki pojedynek.

Jak nadmieniliśmy na samym wstępie w najciekawszej rywalizacji widowiska ksw obserwatorzy zobaczą oryginalne ciężkie starcie dwóch ogromnych mistrzów – byłego strongmana i mistrza olimpijskiego. Mariusz Pudzian Pudzianowski sprawdzi formę Szymona Kołeckiego, dla jakiego będzie to debiut w organizacji KONFRONTACJI SZTUK WALK.

W innej prawdopodobnie najbardziej interesującej rywalizacji zobaczymy kolejne starcie wracającego po ciężkich kontuzjach Borysa Mańkowskiego i Dricusa Du Plessisa, który do niedawna był mistrzem FEDERACJI KSW w wadze półśredniej.

Również na gali KSW 47 przewidzianych jest 6 innych starć a ich aktualną listę podajemy poniżej.

Philip De Fries - Tomasz Narkun

Mariusz Pudzianowski - Szymon Kołecki

Borys Mańkowski - Norman Parke

Fernando Rodrigues Jr. - Satoshi Ishii

Damian Janikowski vs Aleksandar Ilić

Marcin Wrzosek - Daniel Torres

Bartłomiej Kopera vs Maciej Kazieczko

Karolina Owczarz vs Aleksandra Rola

Dawid Grałka - Paweł Polityło

 

KSW 47: Pudzianowski vs Kołecki - Pierwsza zapowiedź

 

Podobne wpisy Brak danych do wyświetlenia