Mecze na żywo .tv transmisje live stream online, meczyki za darmo w Internecie

KSW 89 karta walk - kto wystąpi? 15.11.2023 20:54

Przed nami emocjonujące wydarzenie w świecie MMA - gala KSW 89, która odbędzie się 16 grudnia w Arenie Gliwice. Jest to wydarzenie wyjątkowe, nie tylko ze względu na prestiżowe walki, ale również na atmosferę, jaką tworzą kibice i zawodnicy.

KSW 89 karta walk - kto wystąpi?Fot. Materiały prasowe KSW

Niesamowite Starcia na KSW 89

Głównym punktem gali KSW 89 będzie pojedynek Bartosiński vs Parnasse, który obiecuje być jednym z najbardziej emocjonujących momentów wieczoru. Będzie to walka o pas mistrzowski w kategorii półśredniej, a wyjątkowość tego starcia podkreśla fakt, że Parnasse może stać się potrójnym mistrzem KSW.

Wraz z tą emocjonującą walką, fani MMA będą świadkami występu innych znakomitych zawodników, w tym Raula Tutarauliego, Andrzeja Grzebyka oraz debiutantów w KSW - Marcina Helda i Łukasza Charzewskiego.

Gwiazdy MMA na KSW 89

W co-main evencie, na kibiców czeka kolejna niezwykła walka - Paweł Pawlak zmierzy się z Michałem Materlą w pojedynku o pas mistrzowski w kategorii średniej. Ten pojedynek z pewnością dostarczy wielu emocji i będzie jednym z najbardziej oczekiwanych momentów gali.

Pełna karta walk KSW 89 obiecuje wiele innych emocjonujących starć, w których zawodnicy zaprezentują swoje umiejętności i determinację do zwycięstwa.

Pełen Przegląd Karty Walk KSW 89

Wśród pojedynków zaplanowanych na KSW 89 znajdziemy szereg emocjonujących walk w różnych kategoriach wagowych. Oto niektóre z nich:

Main event: Adrian Bartosiński vs Salahdine Parnasse - walka o pas mistrzowski w kategorii półśredniej.
Co-main event: Paweł Pawlak vs Michał Materla - walka o pas mistrzowski w kategorii średniej.
83,9 kg - Tomasz Romanowski (18-9, 1NC) vs Damian Janikowski (9-5)
70,3 kg - Raul Tutarauli (32-7) vs Marcin Held (28-9)
120,2 kg - Szymon Bajor (24-10) vs Viktor Pešta (19-8)
77,1 kg - Andrzej Grzebyk (20-6) vs Madars Fleminas (12-4)
65,8 kg - Łukasz Charzewski (12-1, 1NC) vs Ahmed Vila (11-4-1, 1 NC)

Podobne wpisy Brak danych do wyświetlenia