Mecze na żywo .tv transmisje live stream online, meczyki za darmo w Internecie

Plany transmisji na każdy kolejny weekend to nieodzowna część pracy właścicieli największych stacji. W Polsce takie starcia jak Manchester City - Arsenal na żywo są już pokazywanie nie tylko w telewizji. Wraz z rozwojem wszystkich technologii na piedestał weszły również sygnały internetowe. To, na jakiej platformie legalnie można obejrzeć ten i inne spotkania, zależy nie tylko od nas. W przeciwieństwie do telewizji do wyboru mamy tylko kilka ciekawych opcji. Gdzie konkretnie oglądać spotkania piłkarskie?

Manchester City - Arsenal na żywo. Transmisja w tv oraz w internecie

Pojedynek tych dwóch drużyn w ramach rozgrywek Premier League, głównie dzięki City stał się bardzo atrakcyjny. I to nie tylko dla kibiców, bo sami właściciele największych stacji próbują przyciągnąć nowych klientów. W tym celu swoje oferty wprowadzają również do świata wirtualnego, gdzie dominuje stream oraz transmisja online. W przypadku telewizji zostajemy z monopolem stacji Canal+ i jej kanałami sportowymi.

Manchester City - Arsenal na żywo. Transmisja online

Każdy sygnał internetowy to przede wszystkim wygoda i większa dostępność. Nie inaczej jest w przypadku polskich dostarczycieli, ponieważ nie ograniczają się oni tylko do pojedynczych stron. Jeśli chodzi o mecze Premier League dominują dwie bardzo popularne platformy, do których dojście nie jest wcale aż tak trudne.

Kwestia stron internetowych, które mogą pochwalić się dostępnością do sygnału z tych spotkań jest dosyć prosta. Polskie stacje telewizyjne nawiązały ścisłą współpracę na pokazywanie meczów z dwoma stacjami. Premier League jest więc transmitowana na NC+ GO oraz Player.pl. Pierwsza oferta to ułatwienie dla posiadaczy dekodera Canal+, ponieważ tylko abonenci tej telewizji mogą korzystać z tej strony. Z kolei Player.pl to świetna alternatywa dla ludzi, którzy za niewielką sumę nie chcą rozstawać się z meczami. Ceny pakietów sportowych na tej platformie zaczynają się już od 15 złotych. I to w okresie miesięcznym.

Manchester City - Arsenal na żywo. Transmisja w telewizji

Tradycjonaliści nie muszą się jednak obawiać utraty atrakcyjności kanałów. W tym momencie kanały z grupy Canal Plus Sport są dostępne w aż pięciu stacjach. W pierwszej kolejności będzie to Canal+, który jest macierzystym źródłem nadawania tych kanałów. Dalej coraz mocniej klientów przekonują propozycje Cyfrowego Polsatu, Netii, UPC oraz Vectry.

W dniu 08.10.2023 17:30 odbył się mecz między Arsenal Londyn i Manchester City. Aby zobaczyć skrót z tego wydarzenia kliknij miniturkę poniżej.
    Pozostałe wydarzenia z Premier League (Liga Angielska)