Mecze na żywo .tv transmisje live stream online, meczyki za darmo w Internecie

21.09.2023 o godzinie 21:00 rozpocznie się mecz Atalanta - Raków Częstochowa. Całe wydarzenie rozegra się na Gewiss Stadium w Bergamo, w ramach 1. kolejki fazy grupowej Ligi Europy 2023/24. Czy jesteście gotowi na sportowe emocje?

Atalanta - Raków Częstochowa, gdzie oglądać?

Viaplay udostępni Ci transmisję tego meczu. Tak, tylko na tej platformie będziesz mógł doświadczyć każdej minuty tego starcia między Atalantą a Rakowem Częstochowa.

Atalanta - Raków Częstochowa, transmisja w tv

Zapomnij o tradycyjnych kanałach telewizyjnych. Choć żaden kanał TV nie zapewni Ci tego widowiska, Viaplay jest dostępny jako aplikacja na telewizorach Smart TV. Jeśli masz kompatybilny telewizor, możesz spokojnie oglądać mecz z fotela.

Atalanta - Raków Częstochowa, transmisja bez opłat

Jeśli myślisz o bezpłatnej transmisji, to niestety musimy Cię zmartwić. Transmisja online tego meczu to domena wyłącznie płatnych platform streamingowych. 

Atalanta - Raków Częstochowa, transmisja online (płatne platformy)

Viaplay

Jeśli zdecydujesz się na Viaplay, musisz wykupić pakiet "Total". Masz tu dwie opcje: promocyjną cenę 44 zł miesięcznie przy płatności na rok, lub 55 zł w ramach miesięcznej subskrypcji. Nie daj się zmylić – każda minuta jest warta tej ceny.

Co więcej, dzięki Viaplay możesz podzielić emocje z bliską osobą, ponieważ transmisję można oglądać na dwóch urządzeniach jednocześnie. A kiedy mówimy o urządzeniach, mówimy szeroko: komputery PC i Mac, telewizory Smart TV od różnych producentów, smartfony i tablety na Androidzie i iOS, konsole do gier, a nawet urządzenia do streamingu jak Chromecast czy Apple TV. Wybór należy do Ciebie.

W dniu 21.09.2023 21:00 odbył się mecz między Atalanta i Raków Częstochowa. Aby zobaczyć skrót z tego wydarzenia kliknij miniturkę poniżej.