Mecze na żywo .tv transmisje live stream online, meczyki za darmo w Internecie

Za chwilę emocjonujące wydarzenie w niemieckiej Bundeslidze! Już 30.09.2023 o godzinie 18:30 kibice będą mogli śledzić rywalizację RB Lipsk - Bayern Monachium. Starcie to odbędzie się na stadionie Red Bull Arena w Lipsku. Jesteście ciekawi, gdzie obejrzeć mecz na żywo? Oto odpowiedź!

RB Lipsk - Bayern Monachium, gdzie oglądać?

Każdy, kto chce na żywo śledzić to starcie, może to zrobić za pośrednictwem wielu dostępnych serwisów. Drużyny RB Lipsk i Bayern Monachium zmierzą się na boisku, a transmisję online zapewnią platformy takie jak Viaplay. Darmowe transmisje udostępniają platformy bukmacherskie: Fortuna TV, Superbet TV, STS TV, Betclic TV oraz LVBET TV.

RB Lipsk - Bayern Monachium, transmisja w tv

Niestety, żaden klasyczny kanał telewizyjny nie pokaże tego spotkania. Jednakże jest świetna wiadomość dla posiadaczy telewizorów kompatybilnych z aplikacją Viaplay - mogą oni cieszyć się transmisją bezpośrednio na swoim ekranie TV.

RB Lipsk - Bayern Monachium, transmisja bez opłat

Fortuna TV

Fortuna TV to świetna opcja dla tych, którzy chcą łączyć oglądanie sportu z emocjami zakładów sportowych. Aby obejrzeć mecz na żywo w tej platformie, wystarczy rejestracja konta, dokonanie wpłaty oraz postawienie zakładu. Co więcej, nowi klienci mogą skorzystać z atrakcyjnej oferty - pakietu bonusów o wartości aż 630 zł. Transmisja dostępna jest zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej.

Superbet TV

W serwisie Superbet TV każdy zarejestrowany użytkownik ma dostęp do darmowej transmisji. Rejestracja konta otwiera dostęp do transmisji oraz możliwość skorzystania z pakietu bonusów powitalnych do 3754 zł. Mecz można śledzić poprzez stronę www lub aplikację mobilną.

STS TV

STS TV to kolejna platforma bukmacherska, która umożliwia oglądanie meczu za darmo. Wystarczy spełnić podstawowe warunki: założenie konta, wpłata środków i postawienie zakładu. STS przewidział też coś dla nowych graczy – bonusy na start w łącznej kwocie 1660 zł. Mecz dostępny jest na stronie www oraz w aplikacji mobilnej.

Betclic TV

Chcesz oglądać mecz za darmo w Betclic TV? Wystarczy zarejestrować konto oraz posiadać środki na koncie. Nowi gracze mogą skorzystać z oferty zakładu bez ryzyka do 200 zł. Transmisja jest dostępna zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej.

LVBET TV

W LVBET TV mecz RB Lipsk - Bayern Monachium można obejrzeć po spełnieniu kilku warunków: rejestracja konta, wpłata środków oraz postawienie zakładu. LVBET oferuje nowym klientom pakiet powitalny 2000 zł oraz bonus 20 zł bez depozytu. Mecz można śledzić na stronie www oraz w aplikacji mobilnej.

RB Lipsk - Bayern Monachium, transmisja online (płatne platformy)

Viaplay

Viaplay to platforma streamingowa, która zapewnia dostęp do meczu RB Lipsk - Bayern Monachium. Aby skorzystać z tej opcji, po zarejestrowaniu konta należy wybrać pakiet "Total", który w promocji kosztuje 44 zł miesięcznie przy płatności na rok, lub 55 zł w standardowej ofercie miesięcznej.

Warto dodać, że Viaplay umożliwia śledzenie transmisji na dwóch urządzeniach jednocześnie. Dostępne są aplikacje na komputery PC i Mac, telewizory (Samsung, LG, Panasonic, Sony, Philips, TCL), smartfony i tablety (Android i iOS), konsole do gier (Playstation 4 i 5, Xbox One) oraz urządzenia do streamingu (Chromecast, Apple TV, Nvidia Shield).

W dniu 24.02.2024 18:30 odbył się mecz między Bayern Monachium i RB Lipsk. Aby zobaczyć skrót z tego wydarzenia kliknij miniturkę poniżej.