Mecze na żywo .tv transmisje live stream online, meczyki za darmo w Internecie

24.09.2023 o godzinie 18:00 drużyny Bologna i Napoli staną naprzeciw siebie na Stadio Renato Dall'Ara w Bolonii. Mecz odbędzie się w ramach 5. kolejki Serie A, Ligi Włoskiej.

Bologna - Napoli, gdzie oglądać?

Jeżeli nie chcesz przegapić tego wydarzenia, przygotowaliśmy dla Ciebie kilka opcji. Mecz na żywo można zobaczyć na Eleven Sports 1. W internecie będzie dostępna transmisja online na Canal+online, Player.pl i WP Pilot. Darmowe streamy są także dostępne na platformach bukmacherskich: Fortuna TV, Superbet TV, STS TV i Betclic TV.

Bologna - Napoli, transmisja w tv

Kanał Eleven Sports 1 można znaleźć w ofertach wybranych operatorów telewizji kablowej i satelitarnych, takich jak Platforma satelitarna Canal+, Platforma satelitarna Polsat Box, Vectra, UPC, Netia, Inea czy Toya. Aby sprawdzić dostępność kanału, skontaktuj się z obsługą techniczną swojego operatora.

Bologna - Napoli, transmisja bez opłat

Fortuna TV

W Fortuna TV możesz oglądać mecz na żywo, zarówno na komputerze, jak i na smartfonie czy tablecie. Spełnij kilka prostych warunków, takich jak rejestracja konta i postawienie zakładu, a otrzymasz dostęp do transmisji. Nie zapomnij również o pakiecie bonusowym o wartości 630 zł dla nowych klientów. 

Superbet TV

Oglądaj mecz Bologna - Napoli w Superbet TV na różnorodnych urządzeniach, od komputera po smartfony i tablety. Rejestracja konta otworzy przed tobą drzwi do darmowej transmisji online i pakietu bonusów powitalnych do 3754 zł. Zarejestruj się i ciesz się meczem!

STS TV

STS TV oferuje szeroki dostęp do meczu na żywo. Po rejestracji i postawieniu zakładu możesz oglądać mecz na komputerze czy urządzeniach mobilnych. Dla nowych klientów czeka pakiet bonusów o łącznej wartości 1660 zł. Nie czekaj, zarejestruj się już teraz!

Betclic TV

Betclic TV to kolejna platforma, na której dostępna jest transmisja meczu. Załóż konto, dokonaj depozytu i oglądaj spotkanie na różnych platformach. Co więcej, dla nowych użytkowników dostępny jest zakład bez ryzyka do 200 zł. 

Bologna - Napoli, transmisja online (płatne platformy)

Canal+online

Canal+online umożliwia oglądanie meczu na dwóch urządzeniach jednocześnie. Po wykupieniu pakietu "Canal+" oraz dodatkowego pakietu kanałów Eleven Sports i Polsat Sport Premium za 20 zł, możesz cieszyć się pełną transmisją. Serwis dostępny jest na komputerach, smartfonach i tabletach.

WP Pilot

WP Pilot oferuje transmisję meczu po wykupieniu pakietu "Eleven" za 13,99 zł za 30-dniowy dostęp. Platforma działa na różnych urządzeniach, w tym na komputerach, smartfonach, tabletach i telewizorach.

Player.pl

Ostatnią opcją jest Player.pl, gdzie za 74 zł otrzymujesz dostęp do meczu oraz do filmów i seriali platformy. Możesz korzystać z transmisji na dwóch urządzeniach jednocześnie. Dostępny na komputerach, smartfonach, tabletach i telewizorach smart.

W dniu 24.09.2023 18:00 odbył się mecz między Bologna i Napoli. Aby zobaczyć skrót z tego wydarzenia kliknij miniturkę poniżej.