Mecze na żywo .tv transmisje live stream online, meczyki za darmo w Internecie

Przed nami mecz PSG - Borussia Dortmund w ramach 1. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów 2023/24. Piłkarskie emocje osiągną zenit 19.09.2023 o 21:00, a cała rywalizacja rozegra się na Parc des Princes w Paryżu.

PSG - Borussia Dortmund, gdzie oglądać?

Jeżeli zastanawiasz się, gdzie obejrzeć to starcie, odpowiedź jest prosta. Mecz na żywo będzie dostępny na antenie Polsat Sport Premium 2. Alternatywą jest transmisja online na platformach Canal+online oraz Polsat Sport Box.

PSG - Borussia Dortmund, transmisja w tv

Transmisję na kanale Polsat Sport Premium 2 można śledzić na wybranych platformach kablowych i satelitarnych. Mowa tutaj m.in. o takich usługach jak Platforma satelitarna Canal+ oraz Polsat Box Go. Aby upewnić się, że kanał jest dostępny w ofercie Twojego operatora, zalecamy kontakt z jego obsługą techniczną lub przegląd dostępnych pakietów.

PSG - Borussia Dortmund, transmisja bez opłat

Jeżeli spodziewasz się darmowej transmisji online z tego meczu, musimy Cię zmartwić. Transmisje online dostępne są jedynie na płatnych platformach streamingowych.

PSG - Borussia Dortmund, transmisja online (płatne platformy)

Canal+online

Platforma Canal+online oferuje możliwość śledzenia rywalizacji na żywo. Aby to zrobić, wystarczy wykupić pakiet z kanałami Polsat Sport Premium i Eleven Sports za jedyne 20 złotych miesięcznie. Ten pakiet można dokupić jako rozszerzenie do podstawowego pakietu "Canal+", dostępnego w promocyjnej cenie 39 zł/miesiąc przez pierwsze 3 miesiące. Z Canal+online możesz korzystać na komputerach przez stronę internetową oraz na smartfonach i tabletach - iOS, Android, a także na telewizorach i innych urządzeniach jak Samsung, LG webOS, Android TV, Google TV, Chromecast, Apple TV, Fire TV, AirPlay. Dodatkowo, z jednego konta może korzystać jednocześnie dwóch użytkowników.

Polsat Box Go

Alternatywą jest Polsat Box Go, gdzie transmisja dostępna jest po wykupieniu "pakietu sport" za 40 zł miesięcznie. Serwis streamingowy Polsat Box Go umożliwia oglądanie transmisji przez stronę www na komputerach oraz na smartfonach i tabletach - iOS, Android. Również telewizory i inne urządzenia z systemem Android TV, Apple TV, Samsung Smart TV, LG Smart TV są obsługiwane. Atrakcyjność tej opcji podnosi fakt, że również w tym przypadku z jednego konta może korzystać jednocześnie dwóch użytkowników.

W dniu 19.09.2023 21:00 odbył się mecz między PSG i Borussia Dortmund. Aby zobaczyć skrót z tego wydarzenia kliknij miniturkę poniżej.