Mecze na żywo .tv transmisje live stream online, meczyki za darmo w Internecie
  1. Data: 23.09.2023
  2. Godziny: 21:00 - 23:00
  3. Kto wygra? (0 głosów) Burnley (0 głosów - 50%) Manchester United (0 głosów - 50%)
  1. Kanały internetowe online

  2. PolskaFree Viaplay [?]PrzejdźBetsson
  3. AngliaFree Betsson TV PrzejdźBet365

Już 23.09.2023 o godzinie 21:00, Burnley i Manchester United zmierzą się na murawie Turf Moor w Burnley. Jest to starcie w ramach 6. kolejki Angielskiej Premier League.

Burnley - Manchester United, gdzie oglądać?

Nie chcesz przegapić tego emocjonującego meczu? Wybór kanałów TV i serwisów streamingowych jest zaskakująco szeroki. Transmisja TV będzie dostępna na Canal+ Sport 2, a dla użytkowników smart TV rekomendujemy Viaplay. Jeśli preferujesz transmisje online, możesz śledzić spotkanie na Canal+online, Player.pl czy właśnie na Viaplay.

Burnley - Manchester United, transmisja w tv

Stację Canal+ Sport 2, na której można obejrzeć mecz, znajdziesz w ofertach wybranych operatorów telewizji kablowej i platform satelitarnych, w tym Platforma satelitarna Canal+, Vectra, UPC, Netia, Inea, Toya. Aby sprawdzić dostępność kanału u swojego operatora, warto skontaktować się z jego obsługą techniczną lub rzucić okiem na dostępne pakiety.

Burnley - Manchester United, transmisja bez opłat

Darmowa transmisja nie będzie dostępna. Niestety, tylko płatne platformy streamingowe oferują możliwość obejrzenia meczu na żywo w internecie.

Burnley - Manchester United, transmisja online (płatne platforma)

Canal+online

Platforma Canal+online oferuje pakiet "Canal+" w promocyjnej cenie 39 zł miesięcznie przez pierwsze trzy miesiące. Co więcej, masz możliwość śledzenia transmisji na dwóch urządzeniach równocześnie. Serwis jest dostępny na komputerach przez stronę internetową, a także na smartfonach i tabletach (iOS, Android), a także na telewizorach i innych urządzeniach (Samsung, LG webOS, Android TV, Google TV, Chromecast, Apple TV, Fire TV, AirPlay).

Player.pl

Player.pl oferuje pakiet "Canal+" za 64 zł lub pakiet "Canal+ z Eleven" za 74 zł, z dodatkowym dostępem do filmów i seriali platformy. Tutaj także możesz oglądać transmisję na dwóch urządzeniach jednocześnie. Wybór platform jest równie imponujący: od komputerów i smartfonów po telewizory i konsole do gier, takie jak Playstation 4 i Xbox.

Viaplay

Nie można też zapomnieć o Viaplay, gdzie po zarejestrowaniu możesz wykupić pakiet "Total" za 44 zł przy płatności na rok lub 55 zł na miesiąc w standardowej opcji. Tak jak w przypadku innych serwisów, Viaplay umożliwia podzielenie się kontem z kimś innym i oglądanie transmisji na dwóch urządzeniach. Oferuje to na różnorodnej gamie urządzeń, w tym komputerach PC i Mac, telewizorach (Samsung, LG, Panasonic, Sony, Philips, TCL), smartfonach i tabletach (Android i iOS), konsolach do gier (Playstation 4 i 5, Xbox One), oraz urządzeniach do streamingu (Chromecast, Apple TV, Nvidia Shield).

Pozostałe wydarzenia z Premier League (Liga Angielska)