Mecze na żywo .tv transmisje live stream online, meczyki za darmo w Internecie
    1. Data: 23.04.2024
    2. Godziny: 21:00 - 23:00
    3. Kto wygra? (0 głosów) Arsenal Londyn (0 głosów - 50%) Chelsea Londyn (0 głosów - 50%)
    1. Kanały internetowe online

    2. AngliaFree Betsson TV ZobaczBetsson

Oferta transmisji wszystkich meczów piłkarskich jest coraz bogatsza. Po wielu latach, gdy na piedestale stały przede wszystkim transmisje telewizyjne, w końcu możemy cieszyć się propozycjami internetowymi. Dzięki wielkiemu skokowi technologicznemu, takie hity jak Chelsea - Arsenal są dostępne na żywo również w internecie. Do wyboru mamy kilka opcji, a najpoważniejsze na pewno przyciągną wielką rzeszę kibiców. Na jakiej platformie można oglądać ten i inne spotkania?

Chelsea - Arsenal na żywo. Transmisja live w internecie oraz w tv

Pojedynek londyńskich zespołów w trzy punkty w angielskiej Premier League sięga kilkudziesięciu lat wstecz. Nic więc dziwnego, że telewizje prześcigają się w propozycjach, ponieważ przegapienie takiego starcia to piłkarski grzech. Jeśli chodzi o transmisje na żywo w telewizji, to sprawa jest dosyć prosta. Prawa do pokazywania tej ligi i to od wielu sezonów posiada grupa Canal Plus Sport. Osoby, które jednak nie mogą zasiadać tydzień w tydzień przed ekranem telewizorów, powinni zadowolić się dwoma legalnymi sposobami w postaci streamu online. Nie jest on w obu przypadkach za darmo, ale stanowi atrakcyjną alternatywę.

Chelsea - Arsenal na żywo. Transmisja live w internecie

Rozważania na temat nadawanego sygnału trzeba zacząć od internetu. To wyjście zapewnia większą dostępność i wygodę, dlatego jest proponowany ludziom zapracowanym lub często podróżującym. W przypadku Premier League do wyboru mamy dwie poważne propozycje.

Starcia takie, jak Chelsea - Arsenal są dostępne w pierwszej kolejności na stronie NC+GO. Jest ona przeznaczona tylko i wyłącznie dla abonentów stacji Canal+, proponując jednocześnie kilka ciekawych opcji. W zależności od pakietu jaki wybraliśmy mamy do wyboru wiele darmowych godzin do wykorzystania. Z kolei strona Player.pl oferują nam kilka zestawów, w bardzo przystępnych cenach. W skali miesiąca nie zapłacimy tam nawet 30 złotych.

Chelsea - Arsenal na żywo. Transmisja live w telewizji

Kanały z grupy Canal Plus Sport są dostępne na kilku stacjach telewizyjnych. Przede wszystkim trzeba wspomnieć o właścicielach Canal+, czyli o macierzystych dostawcach tej anteny. Dalej wysoko stoją akcje Cyfrowego Polsatu, Netii czy UPC.

Pozostałe wydarzenia z Premier League (Liga Angielska)