Mecze na żywo .tv transmisje live stream online, meczyki za darmo w Internecie

24 września 2023 r., na stadionie Stamford Bridge w Londynie, zaplanowany jest mecz Chelsea - Aston Villa. Spotkanie odbędzie się o 15:00 w 6. kolejce Angielskiej Premier League.

Chelsea - Aston Villa, gdzie oglądać?

Mecz na żywo między Chelsea a Aston Villa zostanie udostępniony wyłącznie na platformie streamingowej Viaplay. Dla fanów futbolu, którzy nie chcą przegapić ani minuty tego emocjonującego pojedynku, jest to idealne miejsce do śledzenia transmisji.

Chelsea - Aston Villa, transmisja tv na żywo

Choć żaden tradycyjny kanał telewizyjny nie planuje transmisji tego spotkania, entuzjaści piłki nożnej, którzy mają telewizory kompatybilne z aplikacją Viaplay, będą mogli cieszyć się meczem na dużym ekranie. Aplikacja ta dostępna jest na wybranych modelach telewizorów, co znacznie ułatwia oglądanie na żywo.

Chelsea - Aston Villa, transmisja bez opłat

Niestety, dla tych, którzy liczyli na bezpłatny stream w internecie, mamy złe wieści. Darmowa transmisja z tego spotkania nie będzie dostępna. Transmisję online z meczu oferują wyłącznie platformy streamingowe takie jak Viaplay.

Chelsea - Aston Villa, transmisja online (płatne platformy)

Viaplay

Aby cieszyć się transmisją online meczu na Viaplay, należy po zarejestrowaniu konta wykupić pakiet "Total". Promocyjna cena tego pakietu wynosi 44 zł miesięcznie przy płatności na rok. Jednak jeśli preferujesz subskrypcję miesięczną, opłata wyniesie 55 zł. 

Co więcej, korzystając z Viaplay, możesz dzielić się kontem z drugą osobą, oglądając transmisje na dwóch urządzeniach jednocześnie. Serwis jest dostępny na szerokiej gamie urządzeń: komputerach PC i Mac, telewizorach (Samsung, LG, Panasonic, Sony, Philips, TCL), smartfonach i tabletach (Android i iOS), konsolach do gier (Playstation 4 i 5, Xbox One) oraz urządzeniach do streamingu (Chromecast, Apple TV, Nvidia Shield).

W dniu 24.09.2023 15:00 odbył się mecz między Chelsea Londyn i Aston Villa. Aby zobaczyć skrót z tego wydarzenia kliknij miniturkę poniżej.
    Pozostałe wydarzenia z Premier League (Liga Angielska)