Mecze na żywo .tv transmisje live stream online, meczyki za darmo w Internecie

Na stadionie Estadio Olímpico w Barcelonie, 19 września 2023 roku o godzinie 21:00, dojdzie do meczu FC Barcelona - Antwerp. To starcie będzie pierwszym w ramach 1. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów 2023/24

FC Barcelona - Antwerp, gdzie oglądać?

Zastanawiasz się, gdzie oglądać mecz na żywo? Transmisja tv będzie dostępna na kanale Polsat Sport Premium 1. Natomiast jeśli preferujesz transmisję online, możesz skorzystać z platformy Canal+online oraz Polsat Sport Box. Niestety, transmisja za darmo nie jest dostępna.

FC Barcelona - Antwerp, transmisja w tv

Jeśli jesteś miłośnikiem telewizji, Polsat Sport Premium 1 zaoferuje Ci dostęp do tego emocjonującego starcia. Kanał ten dostępny jest w wybranych kablówkach u operatorów telewizji kablowej oraz na platformach satelitarnych, w tym w Platformie satelitarnej Canal+, Polsat Box Go oraz wybranych kablówkach. Aby sprawdzić dostępność kanału w ofercie swojego operatora, warto skontaktować się z jego obsługą techniczną.

FC Barcelona - Antwerp, transmisja bez opłat

Niestety darmowa transmisja z tego meczu się nie odbędzie. Transmisję online z meczu oferują wyłącznie płatne platformy streamingowe.

FC Barcelona - Antwerp, transmisja online (płatne platformy)

Canal+online

Jeśli jednak jesteś gotów wyłożyć kilka złotych, aby przeżyć to wydarzenie online, Canal+online może być twoim wyborem. Pakiet "Polsat Sport Premium i Eleven Sports" za 20 złotych miesięcznie pozwoli Ci zanurzyć się w meczu. Jest to dodatek do podstawowego pakietu "Canal+", oferowanego za 39 zł/miesiąc w promocyjnej cenie przez pierwsze 3 miesiące. Możesz korzystać z Canal+online zarówno na komputerze, jak i na smartfonach, tabletach, telewizorach i innych urządzeniach z systemami iOS, Android, Samsung, LG webOS, Android TV, Google TV, Chromecast, Apple TV, Fire TV, AirPlay. Ciekawostką jest, że z jednego konta może korzystać jednocześnie dwóch użytkowników.

Polsat Box Go

Inną opcją jest Polsat Box Go. Aby obejrzeć ten mecz, trzeba wykupić "pakiet sport" za 40 zł miesięcznie. Platforma ta dostępna jest przez stronę www, jak i aplikację na urządzenia mobilne oraz telewizory (iOS, Android; Android TV, Apple TV, Samsung Smart TV, LG Smart TV). Polsat Box Go również daje możliwość podzielenia się kontem z drugą osobą.

W dniu 19.09.2023 21:00 odbył się mecz między FC Barcelona i Antwerp. Aby zobaczyć skrót z tego wydarzenia kliknij miniturkę poniżej.