Mecze na żywo .tv transmisje live stream online, meczyki za darmo w Internecie

Feyenoord - Celtic, to mecz, którego nikt nie chce przegapić. Rywalizacja rozpocznie się 19.09.2023 o 21:00 na stadionie De Kuip w Rotterdamie. Jest to inauguracyjny pojedynek 1. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów 2023/24.

Feyenoord - Celtic, gdzie oglądać?

Mecz na żywo będzie transmitowany na antenie Polsat Sport Premium 3. Opcje online również są dostępne: stream można śledzić na Canal+online oraz Polsat Sport Box. Niestety, transmisja za darmo nie będzie dostępna, ale mamy dla Was kilka sposobów, aby oglądać to wydarzenie.

Feyenoord - Celtic, transmisja w tv

Polsat Sport Premium 3, kanał telewizyjny emitujący mecz, jest dostępny w wybranych kablówkach oraz na platformach satelitarnych. Możesz go znaleźć, między innymi, w ofercie Platformy satelitarnej Canal+, Polsat Box Go oraz u wybranych operatorów telewizji kablowej. Aby sprawdzić dostępność kanału w ofercie swojego operatora, warto skontaktować się z jego obsługą techniczną.

Feyenoord - Celtic, transmisja bez opłat

Jeśli liczyliście na darmową transmisję online, musimy Was rozczarować. Transmisja za darmo z tego wydarzenia nie będzie dostępna. Stream w internecie zapewnią jedynie płatne platformy streamingowe.

Feyenoord - Celtic, transmisja online (płatne platformy)

Canal+online

Świetną opcją do obejrzenia meczu na żywo jest Canal+online. Aby korzystać z tej usługi, konieczne jest wykupienie pakietu "Polsat Sport Premium i Eleven Sports", który kosztuje jedynie 20 złotych miesięcznie. Jest to dodatek do podstawowego pakietu "Canal+", który przez pierwsze 3 miesiące jest dostępny w promocyjnej cenie 39 zł/miesiąc. Co ważne, Canal+online oferuje aplikacje na różne platformy: od komputerów i smartfonów, aż po telewizory i inne urządzenia. Możesz też podzielić się kontem z jedną osobą, dzięki opcji korzystania przez dwóch użytkowników jednocześnie.

Polsat Box Go

Alternatywą dla Canal+online jest Polsat Box Go. W tym przypadku, aby śledzić akcję na boisku, należy wykupić "pakiet sport", który kosztuje 40 zł miesięcznie. Polsat Box Go również daje możliwość korzystania na różnych platformach, od komputerów do telewizorów Smart TV. Co więcej, również tutaj możesz korzystać z konta na dwóch urządzeniach jednocześnie.

W dniu 19.09.2023 21:00 odbył się mecz między Feyenoord i Celtic. Aby zobaczyć skrót z tego wydarzenia kliknij miniturkę poniżej.