Mecze na żywo .tv transmisje live stream online, meczyki za darmo w Internecie

Przed nami kolejne sportowe emocje! Już 12.08.2023 o godzinie 17:30 wszyscy miłośnicy piłki nożnej będą mogli śledzić rywalizację pomiędzy Koroną Kielce a Górnikiem Zabrze. Spotkanie odbędzie się na stadionie Suzuki Arena w Kielcach, a będzie to już 4. kolejka Polskiej Ekstraklasy.

Korona Kielce - Górnik Zabrze, gdzie oglądać?

Zastanawiasz się, gdzie obejrzeć ten emocjonujący mecz na żywo? Transmisja tv będzie dostępna na kanałach: Canal+ 4K Ultra HD, Canal+Sport oraz Canal+Sport 3. Jeśli preferujesz oglądanie w internecie, transmisja online czeka na Ciebie na platformach: Canal+online oraz Player.pl.

Korona Kielce - Górnik Zabrze, transmisja w tv

Wszystkie wymienione kanały, na których będzie pokazywany dzisiejszy mecz, dostępne są w wybranych kablówkach oraz na platformach satelitarnych, takich jak: Platforma satelitarna Canal+, Vectra, UPC, Netia, Inea oraz Toya. Jeśli nie jesteś pewien, czy dany kanał znajduje się w ofercie Twojego operatora, zalecamy skontaktowanie się z jego obsługą techniczną lub sprawdzenie dostępnych pakietów.

Korona Kielce - Górnik Zabrze, transmisja bez opłat

Niestety, dla tych, którzy liczyli na darmową transmisję z tego meczu, mamy złe wieści. Darmowa transmisja online nie będzie dostępna. Mecz na żywo będzie mógł być oglądany wyłącznie na płatnych platformach streamingowych.

Korona Kielce - Górnik Zabrze, transmisja online (płatne platformy)

Canal+online

Chcąc śledzić mecz w Canal+online, konieczne jest wykupienie pakietu "Canal+", który obecnie dostępny jest w promocyjnej cenie 39 zł miesięcznie przez pierwsze 3 miesiące. Dla tych, którzy chcą rozszerzyć ofertę, dostępna jest opcja dokupienia za 20 zł pakietu kanałów Eleven Sports i Polsat Sport Premium. W Canal+online możesz cieszyć się transmisją jednocześnie na dwóch urządzeniach, co daje możliwość dzielenia się kontem z kimś bliskim. Serwis ten dostępny jest zarówno przez stronę internetową na komputerze, jak i w formie aplikacji na różne urządzenia, takie jak: smartfony, tablety (iOS, Android), telewizory (Samsung, LG webOS, Android TV, Google TV) oraz Chromecast, Apple TV, Fire TV oraz AirPlay.

Player.pl

Jeśli chodzi o platformę Player.pl, aby śledzić przebieg meczu, konieczne jest wykupienie pakietu "Canal+" za 64 zł lub rozszerzonego "Canal+ z Eleven" za 74 zł. W pakiecie, oprócz transmisji, otrzymujesz również dostęp do bogatej biblioteki filmów i seriali serwisu. Co ważne, Player umożliwia oglądanie transmisji na dwóch urządzeniach jednocześnie. Aplikacja dostępna jest na komputerach poprzez stronę www oraz na urządzeniach mobilnych (iOS, Android), a także na telewizorach (Samsung, LG, Android TV, Google TV) i konsolach do gier (Playstation 4, Xbox Series X, Series S, One, One S, One X).

W dniu 19.02.2024 19:00 odbył się mecz między Górnik Zabrze i Korona Kielce. Aby zobaczyć skrót z tego wydarzenia kliknij miniturkę poniżej.