Mecze na żywo .tv transmisje live stream online, meczyki za darmo w Internecie

Już 22.09.2023 o godzinie 20:30 na Stadionie ŁKS w Łodzi odbędzie się jedno z najbardziej wyczekiwanych spotkań w ramach 9. kolejki Polskiej Ekstraklasy. ŁKS Łódź zmierzy się z Jagiellonią Białystok. To starcie, które może zdecydować o losach obu drużyn w ligowej tabeli, z pewnością dostarczy nam mnóstwo futbolowych emocji.

ŁKS Łódź - Jagiellonia Białystok, gdzie oglądać?

Jeżeli zastanawiasz się, gdzie obejrzeć ten mecz na żywo, odpowiedź jest prosta. Transmisja tv będzie dostępna na Canal+Sport i Canal+Sport 3. Jeżeli preferujesz transmisję online, to można to zrobić na platformach Canal+online i Player.pl. Niestety, transmisja za darmo nie będzie dostępna.

ŁKS Łódź - Jagiellonia Białystok, transmisja w tv

Wybrane kanały, na których będzie można zobaczyć mecz, są dostępne w ofertach wielu operatorów telewizji kablowej i satelitarnych. Mowa tutaj o Platformie satelitarnej Canal+, Vectra, UPC, Netia, Inea, Toya. Aby upewnić się, czy kanał znajduje się w ofercie Twojego operatora, najlepiej skontaktować się z jego obsługą techniczną lub sprawdzić pakiety oferowane przez danego operatora.

ŁKS Łódź - Jagiellonia Białystok, transmisja bez opłat

Darmowa transmisja tego meczu nie będzie dostępna. Transmisję online z meczu oferują wyłącznie płatne platformy streamingowe.

ŁKS Łódź - Jagiellonia Białystok, transmisja online (płatne platformy)

Canal+online

Jeżeli jesteś osobą, która pragnie podzielić emocje meczu ze znajomym, to Canal+online może być dla Ciebie. Tutaj, wystarczy wykupić pakiet "Canal+", dostępny w promocyjnej cenie 39 zł miesięcznie przez pierwsze 3 miesiące. Dodatkowo masz możliwość dokupienia za 20 zł pakietu kanałów Eleven Sports i Polsat Sport Premium. Canal+online oferuje transmisje na dwóch urządzeniach jednocześnie, co sprawia, że możesz się podzielić kontem z drugą osobą. Dostępność na urządzeniach? Bogata – od komputerów, przez smartfony i tablety, aż po telewizory i inne urządzenia.

Player.pl

Jeśli dla Ciebie mecz to tylko początek wieczoru i chciałbyś potem zrelaksować się przy dobrym filmie, Player.pl może być opcją jak ulał. Za 64 zł wykupisz pakiet "Canal+", a za 74 zł "Canal+ z Eleven", który dodatkowo daje Ci dostęp do filmów i seriali. I tak jak w przypadku Canal+online, Player.pl również umożliwia oglądanie transmisji na dwóch urządzeniach jednocześnie. Od komputera, przez smartfony i tablety, aż po konsole do gier – dostępność jest naprawdę szeroka.

W dniu 22.09.2023 20:30 odbył się mecz między ŁKS Łódź i Jagiellonia Białystok. Aby zobaczyć skrót z tego wydarzenia kliknij miniturkę poniżej.