Mecze na żywo .tv transmisje live stream online, meczyki za darmo w Internecie

Już 23 września 2023 roku o godzinie 18:00, Sassuolo podejmie na własnym boisku Juventus. Mecz odbędzie się na Mapei Stadium – Città del Tricolore w Reggio Emilia i z pewnością dostarczy mnóstwo piłkarskich emocji.

Sassuolo - Juventus, gdzie oglądać?

Jeśli chcesz poczuć emocje tego meczu na żywo, to najlepszym miejscem będzie transmisja tv na kanale Eleven Sports 2. Opcje transmisji online to Canal+online, Player.pl, WP Pilot. A dla fanów darmowych opcji – warto zajrzeć na platformy bukmacherskie Fortuna TV, Superbet TV, STS TV.

Sassuolo - Juventus, transmisja w tv

Eleven Sports 2, kanał prezentujący mecz na żywo, jest dostępny w wybranych kablówkach i platformach satelitarnych, takich jak Platforma satelitarna Canal+, Platforma satelitarna Polsat Box (dawniej Cyfrowy Polsat), Vectra, UPC, Netia, Inea, Toya. Aby upewnić się, czy kanał znajduje się w ofercie wybranego operatora, warto zwrócić się do jego obsługi technicznej lub zerknąć na dostępne pakiety.

Sassuolo - Juventus, transmisja bez opłat

Fortuna TV

W Fortuna TV, po spełnieniu określonych warunków, można oglądać mecz na żywo zarówno na komputerze, jak i na urządzeniach mobilnych. Dla nowych użytkowników Fortuna oferuje atrakcyjne bonusy o wartości 630 zł. 

Superbet TV

Transmisja za darmo w Superbet TV czeka na każdego zarejestrowanego użytkownika. Dostęp do transmisji można uzyskać zarówno na komputerze, jak i na smartfonie czy tablecie. Do tego, dla nowych klientów, czeka pokaźny pakiet bonusów do 3754 zł. Nie zwlekaj i załóż konto!

STS TV

STS TV oferuje darmową transmisję meczu po spełnieniu kilku warunków. Dostęp do transmisji jest możliwy na różnych urządzeniach, a dla nowo zarejestrowanych czeka bonus o wartości 1660 zł.

Betclic TV

Betclic TV to kolejna opcja, gdzie mecz można śledzić za darmo. Tu również trzeba spełnić określone warunki, a potem cieszyć się meczem na urządzeniach mobilnych lub komputerze. A dla nowych klientów Betclic przygotowało zakład bez ryzyka do 200 zł.

Sassuolo - Juventus, transmisja online (płatne platformy)

Canal+online

W Canal+online, za wykupieniem odpowiedniego pakietu za 39 zł i dodatkowego pakietu za 20 zł, można cieszyć się meczem na dwóch urządzeniach jednocześnie. Nie ma więc problemu, by podzielić się dostępem z kimś bliskim.

WP Pilot

W WP Pilot można śledzić mecz na żywo po wykupieniu pakietu "Eleven" za 13,99 zł. Transmisja dostępna jest na wielu urządzeniach, co sprawia, że nie trzeba być przywiązany tylko do jednego miejsca.

Player.pl

Player.pl oferuje pakiet "Canal+ z Eleven" za 74 zł. Jest to jedyna opcja, która daje również dostęp do filmów i seriali na platformie. Dostęp do transmisji jest możliwy na dwóch urządzeniach jednocześnie, co dodatkowo podnosi atrakcyjność oferty.

W dniu 23.09.2023 18:00 odbył się mecz między Sassuolo i Juventus Turyn. Aby zobaczyć skrót z tego wydarzenia kliknij miniturkę poniżej.
    Pozostałe wydarzenia z Serie A (Liga Włoska)