Mecze na żywo .tv transmisje live stream online, meczyki za darmo w Internecie

Na Stadio Olimpico w Rzymie spotkają się drużyny Lazio i Atletico Madryt. Mecz odbędzie się już 19.09.2023 o godzinie 21:00. To starcie inauguruje 1. kolejkę fazy grupowej Ligi Mistrzów 2023/24.

Lazio - Atletico Madryt, gdzie oglądać?

Mecz będzie dostępny do oglądania na kanale Polsat Sport Premium 4. Jeżeli wolisz transmisje online, zanurz się w meczu za pośrednictwem platform Canal+online lub Polsat Sport Box.

Lazio - Atletico Madryt, transmisja w tv

Jeśli jesteś tradycjonalistą, mamy dobre wieści: Polsat Sport Premium 4, kanał transmitujący dzisiejsze spotkanie, jest dostępny w wybranych kablówkach i na platformach satelitarnych, takich jak Platforma satelitarna Canal+, Polsat Box Go oraz wybrane kablówki. Aby upewnić się, że kanał jest w ofercie Twojego operatora, skontaktuj się z jego obsługą techniczną lub sprawdź dostępne pakiety.

Lazio - Atletico Madryt, transmisja bez opłat

Nie będzie można oglądać meczu za darmo. Transmisja online z meczu oferowana jest jedynie przez płatne platformy streamingowe.

Lazio - Atletico Madryt, transmisja online (płatne platformy)

Canal+online

Zaawansowane możliwości streamingowe od Canal+online zapewniają komfortowy dostęp do meczu na żywo. Jeżeli zdecydujesz się na tę opcję, musisz wykupić pakiet "Polsat Sport Premium i Eleven Sports" za 20 złotych miesięcznie. Nie tylko komputery mogą gościć Canal+online; serwis jest też dostępny na smartfonach i tabletach (iOS, Android), a także na telewizorach i innych urządzeniach (Samsung, LG webOS, Android TV, Google TV, Chromecast, Apple TV, Fire TV, AirPlay). Doceń dwóch użytkowników korzystających z jednego konta i podziel się emocjami z kimś bliskim.

Polsat Box Go

Alternatywą dla Canal+online jest Polsat Box Go. Aby oglądać mecz Lazio - Atletico Madryt, konieczne jest wykupienie "pakietu sport" za 40 zł miesięcznie. Polsat Box Go oferuje różnorodność urządzeń, na których można oglądać mecz: komputery przez stronę WWW oraz smartfony i tablety (iOS, Android), a także telewizory i inne urządzenia (Android TV, Apple TV, Samsung Smart TV, LG Smart TV). Nic nie stoi na przeszkodzie, by z jednego konta korzystały dwie osoby.

W dniu 19.09.2023 21:00 odbył się mecz między Lazio Rzym i Atletico Madryt. Aby zobaczyć skrót z tego wydarzenia kliknij miniturkę poniżej.