Mecze na żywo .tv transmisje live stream online, meczyki za darmo w Internecie

21.09.2023, o godzinie 18:45, piłkarze Legii Warszawa i Aston Villa stawią czoło sobie na murawie Stadionu Wojska Polskiego w Warszawie. Jest to inauguracja fazy grupowej Ligi Konferencji Europy 2023/24, a więc wyjątkowo ważne starcie dla obu drużyn.

Legia Warszawa - Aston Villa, gdzie oglądać?

Tę zaciętą rywalizację można śledzić na Viaplay. Tylko tutaj znajdziesz transmisję na żywo, która przeniesie cię w sam środek wydarzeń. A więc nie zastanawiaj się, gdzie oglądać mecz – Viaplay zapewnia transmisję tv i online.

Legia Warszawa - Aston Villa, transmisja w tv

Chociaż żaden klasyczny kanał telewizyjny nie planuje transmisji tego meczu, to jednak Viaplay oferuje specjalną aplikację dostępną na wybranych smart TV. Jeżeli jesteś posiadaczem telewizora zgodnego z aplikacją, to możesz cieszyć się transmisją tv na dużym ekranie.

Legia Warszawa - Aston Villa, transmisja bez opłat

Niestety, dla tych, którzy liczyli na bezpłatne emocje, mamy złe wieści. Darmowa transmisja online nie jest dostępna. Jeśli pragniesz obejrzeć to spotkanie w internecie, musisz sięgnąć do płatnych platform streamingowych.

Legia Warszawa - Aston Villa, transmisja online (płatne platformy)

Viaplay

Za atrakcyjną ofertą Viaplay kryje się nie tylko bogaty wybór spotkań, ale i różnorodność pakietów. Aby zanurzyć się w tym futbolowym widowisku, wystarczy wykupić pakiet "Total" za jedyne 44 zł miesięcznie (w ramach promocyjnej płatności na rok) lub 55 zł na miesiąc.

Warto dodać, że Viaplay umożliwia ci dzielenie się kontem z drugą osobą i oglądanie transmisji na dwóch urządzeniach jednocześnie. Serwis jest dostępny na szerokim wachlarzu platform, od komputerów PC i Mac, przez smartfony i tablety (Android i iOS), po konsolki do gier (PlayStation 4 i 5, Xbox One) i urządzenia do streamingu (Chromecast, Apple TV, Nvidia Shield).

W dniu 21.09.2023 18:45 odbył się mecz między Legia Warszawa i Aston Villa. Aby zobaczyć skrót z tego wydarzenia kliknij miniturkę poniżej.