Mecze na żywo .tv transmisje live stream online, meczyki za darmo w Internecie
  1. Data: 27.09.2023
  2. Godziny: 20:00 - 22:00
  3. Kto wygra? (0 głosów) Pogoń Szczecin (0 głosów - 50%) Legia Warszawa (0 głosów - 50%)
  1. Kanały internetowe online

  2. PolskaFree Canal+Online [?]PrzejdźBetsson
  3. PolskaFree Canal+Online [Pakiet na rok] [?]PrzejdźUnibet
  4. PolskaFree Player.pl [?]PrzejdźBet365
  5. PolskaFree Canal+ Premium [?]PrzejdźBetsson

Wielkie sportowe emocje w Polskiej Ekstraklasie czekają na nas już 27.09.2023 o godzinie 20:00. Drużyny Pogoń Szczecin oraz Legia Warszawa stawią czoła sobie na murawie Stadionu Miejskiego w Szczecinie. To starcie w ramach 10. kolejki Polskiej Ekstraklasy, które przyciągnie uwagę kibiców z całego kraju.

Pogoń Szczecin - Legia Warszawa, gdzie oglądać?

Jeżeli zastanawiasz się, gdzie obejrzeć mecz na żywo, mamy dla Ciebie kilka opcji. Spotkanie zostanie pokazane w telewizji na kanałach Canal+Sport oraz Canal+Sport 3. Dla tych, którzy preferują oglądanie w internecie, transmisja online będzie dostępna na platformach Canal+online oraz Player.pl. Niestety, nie ma informacji o darmowej transmisji tego spotkania w sieci.

Pogoń Szczecin - Legia Warszawa, transmisja w tv

Dla tradycyjnych miłośników telewizji, kanał Canal+Sport, który transmituje mecz, jest dostępny w wybranych telewizjach kablowych i na platformach satelitarnych, w tym między innymi w Platformie satelitarnej Canal+, Vectra, UPC, Netia, Inea, oraz Toya. Aby dowiedzieć się, czy kanał dostępny jest w ofercie Twojego operatora, warto skontaktować się z jego obsługą techniczną lub sprawdzić dostępne pakiety.

Pogoń Szczecin - Legia Warszawa, transmisja bez opłat

Mimo że wielu kibiców szuka sposobów na darmowe oglądanie meczu w internecie, musimy przekazać smutną informację. Darmowa transmisja z tego spotkania nie będzie dostępna w sieci. Transmisję online z meczu oferują wyłącznie płatne platformy streamingowe.

Pogoń Szczecin - Legia Warszawa, transmisja online (płatne platformy)

Canal+online

Canal+online to jedna z opcji, by na żywo śledzić poczynania obu drużyn. Aby uzyskać dostęp do transmisji, konieczne jest wykupienie pakietu "Canal+", który teraz jest dostępny w promocyjnej cenie 39 zł miesięcznie przez pierwsze 3 miesiące. Chcąc rozszerzyć ofertę, istnieje możliwość dokupienia za dodatkowe 20 zł pakietu kanałów Eleven Sports i Polsat Sport Premium. Co ważne, w Canal+online możemy śledzić transmisje jednocześnie na dwóch urządzeniach, co umożliwia podzielenie się kontem z przyjacielem czy rodzeństwem. Serwis dostępny jest zarówno w formie strony internetowej dla komputerów, jak i jako aplikacja na urządzenia mobilne (iOS, Android) oraz telewizory i inne platformy (Samsung, LG webOS, Android TV, Google TV, Chromecast, Apple TV, Fire TV, AirPlay).

Player.pl

Alternatywą dla Canal+online jest Player.pl. Aby oglądać mecz w tym serwisie, trzeba wykupić pakiet "Canal+" za 64 zł lub rozszerzony pakiet "Canal+ z Eleven" za 74 zł. Otrzymując dostęp do transmisji, mamy jednocześnie możliwość korzystania z oferty filmowej i serialowej serwisu Player. Podobnie jak w przypadku Canal+online, transmisję z meczu możemy oglądać jednocześnie na dwóch urządzeniach. Serwis dostępny jest zarówno przez stronę www na komputerze, jak i w postaci aplikacji na różnorodnych platformach, w tym smartfony, tablety, telewizory oraz konsole do gier takie jak Playstation 4 i Xbox (Series X, Series S, One, One S, One X).