pko-bp-ekstraklasa PKO BP Ekstraklasa
Transmisje 36
reklama platformyfortuna
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO
2-liga/ 2. Liga Polska
Transmisje 10
1-liga/ 1. Liga Polska
Transmisje 9
mls/ MLS
Transmisje 28
liga-mistrzow/ Liga Mistrzów
Transmisje 16
mistrzostwa-europy-u-19/ Mistrzostwa Europy U-19
Transmisje 9
reklama platformysts
OGLĄDAJ MECZE W STS TV
liga-europejska/ Liga Europejska
Transmisje 6
mecz-towarzyski/ Mecz towarzyski
Transmisje 105
liga-konferencji-europy/ Liga Konferencji Europy
Transmisje 24
golf/ Golf
Transmisje 13
grand-prix-wegier-2/ Grand Prix Węgier
Transmisje 11
liga-czeska/ Liga Czeska
Transmisje 8
reklama platformysuperbet
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO
kolarstwo/ Kolarstwo
Transmisje 8
challenger-granby/ Challenger Granby
Transmisje 7
wta-palermo/ WTA Palermo
Transmisje 7
challenger-amersfoort/ Challenger Amersfoort
Transmisje 7
reklama-pilot
reklama-pilot
Popularne skróty meczówwięcej
Houston Dynamo houston-dynamo 1 - 1 minnesota-united Minnesota United pilka-nozna-mls MLS
Aktualizacja: 14.07.2024 4:30
St. Louis City SC st-louis-city-sc 1 - 4 vancouver-whitecaps Vancouver Whitecaps pilka-nozna-mls MLS
Aktualizacja: 14.07.2024 4:30
Austin FC austin-fc 0 - 1 seattle-sounders Seattle Sounders pilka-nozna-mls MLS
Aktualizacja: 14.07.2024 4:30
Colorado Rapids colorado-rapids 1 - 1 new-york-red-bulls New York Red Bulls pilka-nozna-mls MLS
Aktualizacja: 14.07.2024 5:30
Portland Timbers portland-timbers 3 - 0 real-salt-lake Real Salt Lake pilka-nozna-mls MLS
Aktualizacja: 14.07.2024 6:25
Los Angeles FC los-angeles-fc 1 - 5 columbus-crew Columbus Crew pilka-nozna-mls MLS
Aktualizacja: 14.07.2024 6:30
Chicago Fire chicago-fire 0 - 0 new-york-city-fc New York City FC pilka-nozna-mls MLS
Aktualizacja: 14.07.2024 4:30
FC Cincinnati fc-cincinnati 1 - 3 charlotte-fc Charlotte FC pilka-nozna-mls MLS
Aktualizacja: 14.07.2024 3:30
New England Revolution new-england-revolution 1 - 3 orlando-city Orlando City pilka-nozna-mls MLS
Aktualizacja: 14.07.2024 3:30
Schalke 04 schalke-04 2 - 2 dynamo-kijow Dynamo Kijów pilka-nozna-mecz-towarzyski Mecz towarzyski
Aktualizacja: 13.07.2024 18:00
Canal+online

Warta Poznań - Legia Warszawa – gdzie oglądać? Mecz na żywo, transmisja tv i online za darmo

Transmisje online
Skrót meczu
Warta Poznań warta-poznan 0 - 1 legia-warszawa Legia Warszawa
pko-bp-ekstraklasa PKO BP Ekstraklasa sports_soccer Piłka Nożna
location_on Stadion Respect Energy (Grodzisk Wielkopolski)
calendar_month 19.05.2024 15:00

Warta Poznań - Legia Warszawa – gdzie oglądać?

Transmisję z meczu Warta Poznań - Legia Warszawa w rozgrywkach PKO BP Ekstraklasa będzie można oglądać od godziny 15:00 w dniu 19.05.2024. Listę kanałów oferujących transmisję telewizyjną, a także platformy udostępniające transmisję online ze spotkania Warta Poznań - Legia Warszawa przedstawiamy poniżej:

  • Transmisja TV: Canal+Sport 3
  • Transmisja online (serwisy streamingowe): Canal+Online, Polsat Box Go, RelacjeLive
  • Transmisja online (za darmo):

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Warta Poznań - Legia Warszawa - kiedy mecz?

Mecz Warta Poznań - Legia Warszawa odbędzie się w dniu 19.05.2024 o godz. 15:00.

Warta Poznań - Legia Warszawa - gdzie oglądać?

Spotkanie Warta Poznań - Legia Warszawa można obejrzeć na kanałach w tv i online na platformach streamingowych Canal+Online, Polsat Box Go, RelacjeLive.

Typy dnia

1 (1X2)

2.47

Hiszpania - Anglia

Stawka50 PLN
Łączny kurs2.47
Do wygrania: 108 PLN
Typuj w Fortunie
Canal+online
reklama-megogo
Bonus dnia bonus day 330 PLN 300 PLN
20 PLNDARMOWY ZAKŁAD ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU
3 X 100 PLN3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto