Mecze na żywo .tv transmisje live stream online, meczyki za darmo w Internecie
    1. Data: 30.09.2023
    2. Godziny: 18:30 - 20:30
    3. Kto wygra? (0 głosów) Tottenham Hotspur (0 głosów - 50%) Liverpool (0 głosów - 50%)
    1. Kanały internetowe online

    2. AngliaFree Betsson TV PrzejdźBetsson

Kibiców na całym świecie coraz bardziej obchodzi kwestia transmitowania meczów. Ich ulubione drużyny grają praktycznie co tydzień, dlatego konkretna informacja może być często na wagę złota. Tak też jest w przypadku transmisji na żywo z takich spotkań jak Liverpool - Tottenham. W Polsce sprawa nie rozgrywa się o to, kto, ale w jaki sposób pokaże ten jeden poszczególny mecz. Obecnie na rynek coraz mocniej naciskają transmisje internetowe. Na jakiej platformie oglądać ten i inne spotkania?

Liverpool - Tottenham na żywo. Transmisja na żywo w tv oraz w internecie

Pojedynek akurat tych drużyn w ramach Premier League od lat wzbudza niemałe emocje. Nie inaczej jest również na wirtualnej nawierzchni. Mająca monopol na tę ligę antena Canal+ bardzo dobrze dba o swoich klientów, ponieważ już od kilku lat prężnie działa na rynku internetowym. Transmisje na żywo, jak stream online to świetna wiadomość, szczególnie dla tych, którzy z jakiegoś powodu nie mogą oglądać meczu w telewizji. Do wyboru w tej sferze mamy dwie poważne platformy, z kolei kanały telewizyjne są obecne na kilku stacjach.

Liverpool - Tottenham na żywo. Sygnał w internecie

Możliwość oglądania takich meczów jak ten opisywany w internecie od lat wzbudza emocje. Klienci wymagający coraz więcej nie mogą jednak narzekać na to, co proponują nam konkretne platformy internetowe. W kwestii pokazywania tych wydarzeń online, trzeba wspomnieć o dwóch bardzo popularnych stronach, których oferty są czasami lepsze niż te telewizyjne. Na jaką konkretnie się zdecydować?

Pierwszą, jakże popularną stroną do oglądania meczów Premier League jest NC+GO. Podporządkowana telewizji Canal+ witryna skierowana jest przede wszystkim do posiadaczy dekoderów tej telewizji. W szczególności dlatego, iż do uruchomienia danej transmisji na stronie, potrzebny jest wykaz z dokumentów. Sama platforma oferuje nam kilkadziesiąt godzin darmowego oglądania, którą możemy oczywiście przedłużyć. Każda kolejna godzina kosztuje nas jednak dodatkowe opłaty.

Druga opcja to bardziej rozpowszechniona strona Player.pl. Podlegająca pod stację TVN strona proponuje nam w pierwszej kolejności cały zestaw pakietów. Nas interesuje ten sportowy, który różni się od reszty tym, iż posiada wybrane kanały. Już od 15 złotych miesięcznie możemy mieć dostęp do wszystkich kanałów z grupy Canal Plus Sport.

Liverpool - Tottenham na żywo. Transmisja w telewizji

Tradycyjny sposób oglądania tego i innych meczów Premier League jest niezwykle prosty. Przede wszystkim musimy skupić się na tym, która stacja telewizyjna nam odpowiada. Przodownikiem w kwestii anten Canal Plus Sport jest oczywiście Canal+. Wysoko wśród klientów stoją również akcje Cyfrowego Polsatu, Vectry, UPC oraz Netii.

Pozostałe wydarzenia z Premier League (Liga Angielska)