Mecze na żywo .tv transmisje live stream online, meczyki za darmo w Internecie

Przed nami mecz Wolverhampton - Liverpool, który odbędzie się 16 września 2023, na stadionie Molineux w Wolverhampton. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 13:30, w ramach 5. kolejki Angielskiej Premier League. Zapowiada się emocjonujące spotkanie!

Wolverhampton - Liverpool, gdzie oglądać?

Zamierzasz śledzić ten mecz na żywo, ale nie wiesz gdzie? Spokojnie, wybór jest naprawdę szeroki. Mecz Wolverhampton - Liverpool będzie transmitowany na Canal+Sport 2 oraz dla użytkowników smart TV na Viaplay. Dla tych, którzy preferują oglądanie meczu w internecie, transmisja online będzie dostępna na Canal+online, Player.pl oraz Viaplay.

Wolverhampton - Liverpool, transmisja w tv

Jeśli jesteś tradycjonalistą, transmisję na Canal+Sport 2 znajdziesz w wybranych kablówkach i na platformach satelitarnych, takich jak Platforma satelitarna Canal+, Vectra, UPC, Netia, Inea, Toya. Jeśli nie jesteś pewien, czy kanał jest dostępny w ofercie twojego operatora, najlepszym wyjściem będzie kontakt z jego obsługą techniczną.

Wolverhampton - Liverpool, transmisja bez opłat

Chociaż internet pełen jest różnych opcji, niestety, jeżeli chodzi o darmową transmisję tego spotkania, musimy Cię zmartwić. Darmowa, bezpłatna transmisja meczu nie będzie dostępna online. Wszystkie platformy oferujące stream, są płatne.

Wolverhampton - Liverpool, transmisja online (płatne platformy)

Canal+online

Zasoby Canal+online dają ci możliwość śledzenia tego meczu na żywo, zarówno na komputerze jak i smartfonie. Aby skorzystać z tej opcji, musisz wykupić pakiet "Canal+", dostępny w promocyjnej cenie 39 zł przez pierwsze trzy miesiące. Możesz też poszerzyć swoją ofertę dokupując za 20 zł pakiet kanałów Eleven Sports i Polsat Sport Premium. Przeżyj emocje meczu dzieląc się kontem z drugą osobą – Canal+online umożliwia oglądanie transmisji jednocześnie na dwóch urządzeniach.

Player.pl

Jeżeli zamiast telewizora wolisz skorzystać z komputera lub smartfona, Player.pl także jest świetną opcją. Tu również, na pakiet "Canal+" trzeba wyłożyć 64 zł, a za pakiet "Canal+ z Eleven" 74 zł. Co więcej, wykupując którąkolwiek opcję, zyskujesz również dostęp do różnorodnych filmów i seriali w ofercie Playera. Warto dodać, że również tutaj jest możliwość dzielenia się kontem z inną osobą.

Viaplay

Natomiast Viaplay to opcja dla tych, którzy cenią sobie komfort i różnorodność. Po zarejestrowaniu konta, możesz wykupić pakiet "Total" w promocyjnej cenie 44 zł (przy płatności na rok) lub w standardowej cenie 55 zł na miesiąc. Viaplay otwiera przed Tobą drzwi do świata sportu na różnych urządzeniach, począwszy od komputerów PC i Mac, przez telewizory, aż do konsol do gier. Nie przegap tego emocjonującego meczu!

W dniu 16.09.2023 13:30 odbył się mecz między Wolverhampton i Liverpool. Aby zobaczyć skrót z tego wydarzenia kliknij miniturkę poniżej.
    Pozostałe wydarzenia z Premier League (Liga Angielska)