Mecze na żywo .tv transmisje live stream online, meczyki za darmo w Internecie

Oferta największych polskich telewizji w sprawie transmisji na żywo takich meczów jak Manchester City - Chelsea jest naprawdę atrakcyjna. Nie tylko jeśli chodzi o poziom tego spotkania, ale przede wszystkim ze względu na same propozycje tych stacji. Poza tradycyjną formą nadawania sygnału, na rynek coraz bardziej wchodzi transmisja internetowa. Dzięki jej dostępności i szerszej wygodzie, możemy nieco przyjemniej emocjonować się danymi meczami. Na jakiej platformie oglądać ten i inne spotkania?

Manchester City - Chelsea na żywo. Transmisja w internecie oraz w tv

Rywalizacja tych dwóch zespołów od lat należy do czołówki spotkań piłkarskich. I to nie tylko w Europie, ale i na całym świecie. Z tego też powodu właściciele stacji telewizyjnych pragną zaproponować klientom wiele nowości. Kanały z grupy Canal Plus Sport, na których transmitowane są wszystkie pojedynki Premier League, powoli wchodzą także na rynek internetowy. W tym miejscu na czele są przede wszystkim dwie najbardziej popularne platformy, na których stream online jest naprawdę dobrej jakości.

Manchester City - Chelsea na żywo. Sygnał nadawany w internecie

Możliwość oglądania tego i innych meczów w internecie jest naprawdę łatwa do znalezienia. Przede wszystkim trzeba pamiętać o dostępności do dwóch ciekawych platform, których obsługa jest równie prosta. Musimy jednak pamiętać, ze są to propozycje dla ludzi, którzy nie mają nic przeciwko płaceniu dodatkowych pieniędzy, gdyż obie opcje nie są za darmo.

Dwie strony, ale także dwa sposoby oglądania. Na pierwszy ogień idzie dobrze znana wszystkim strona Player.pl. Witryna umożliwia nam dostęp do kilku interesujących nas pakietów. Dla nas najważniejsze będą oczywiście te sportowe, których popularność na stronie jest największa. Premier League, a więc kanały z grupy Canal Plus Sport są nadawane po opłaceniu kilkunastu złotych miesięcznie. Ceny te nie przekraczają 30 złotych.

Druga szansa to skierowana do abonentów Canal+ strona NC+GO. Platforma oferuje nam początkowo kilkanaście godzin za darmo, których wysokość zależy od posiadanego przez nas pakietu telewizyjnego. Po wykorzystaniu tej promocji możemy oczywiście dokupić dodatkowe godziny, a ich ceny zaczynają się już do 10 złotych.

Manchester City - Chelsea na żywo. Transmisja w telewizji

Kwestia nadawania sygnału w telewizji jest niezwykle prosta. Do wyboru w tym miejscu mamy aż pięć stacji telewizyjnych, na których dostępne są kanały Canal Plus Sport. Liderem w tej sprawie jest przede wszystkim Canal+, czyli macierzysty właściciel wspomnianych anten. Dalej musimy jednak wspomnieć o coraz bardziej popularnych stacjach Cyfrowego Polsatu, Netii, UPC oraz Vectry.

W dniu 17.02.2024 18:30 odbył się mecz między Manchester City i Chelsea Londyn. Aby zobaczyć skrót z tego wydarzenia kliknij miniturkę poniżej.
    Pozostałe wydarzenia z Premier League (Liga Angielska)