Mecze na żywo .tv transmisje live stream online, meczyki za darmo w Internecie

19.09.2023, na Etihad Stadium w Manchesterze, odbędzie się starcie gigantów piłki nożnej: Manchester City - Crvena zvezda Belgrad. To właśnie tu, o 21:00, w ramach 1. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów 2023/24, fani sportu zobaczą mecz na żywo, którego nie można przegapić!

Manchester City - Crvena zvezda Belgrad, gdzie oglądać?

Dla tych, którzy nie będą mogli śledzić rozgrywki na miejscu, przewidziane są różne opcje. Transmisja tv dostępna będzie na kanale Polsat Sport Premium 5. Jeśli zaś jesteś zwolennikiem transmisji online, wybór padnie na Canal+online lub Polsat Sport Box. Niestety, nie przewiduje się transmisji za darmo.

Manchester City - Crvena zvezda Belgrad, transmisja w tv

Polsat Sport Premium 5, kanał telewizyjny emitujący mecz, dostępny jest w wybranych kablówkach oraz na platformach satelitarnych. Warto zwrócić uwagę, że kanał ten znajduje się w ofercie takich telewizji jak Platforma satelitarna Canal+, Polsat Box Go oraz wybrane kablówki. Aby sprawdzić, czy kanał znajduje się w ofercie wybranego operatora, warto skontaktować się z jego obsługą techniczną lub przeszukać dostępne pakiety.

Manchester City - Crvena zvezda Belgrad, transmisja bez opłat

 Darmowa transmisja z meczu nie będzie dostępna. Transmisje online z meczu oferują wyłącznie płatne platformy streamingowe.

Manchester City - Crvena zvezda Belgrad, transmisja online (płatne platformy)

Canal+online

Canal+online oferuje bogatą ofertę dla fanów sportu. Aby delektować się meczem na żywo, należy wykupić pakiet z kanałami Polsat Sport Premium i Eleven Sports, dostępny za jedyne 20 złotych miesięcznie. Ten pakiet można dokupić jako rozszerzenie do podstawowego pakietu "Canal+", który kosztuje 39 zł/miesiąc (przez pierwsze 3 miesiące). Dostępny jest on na różnych urządzeniach - od komputerów po smartfony, tablety i smart TV. Co więcej, z jednego konta może korzystać jednocześnie dwóch użytkowników.

Polsat Box Go

Dla tych, którzy wolą platformę Polsat Box Go, oferowany jest "pakiet sport" za 40 zł miesięcznie, zawierający kanały Polsat Sport Premium. Oferowane są transmisje przez stronę www oraz aplikację na urządzeniach mobilnych i smart TV. Tak jak w przypadku Canal+online, z jednego konta mogą korzystać dwie osoby, co umożliwia wspólne przeżywanie emocji związanych z meczem.

W dniu 19.09.2023 21:00 odbył się mecz między Manchester City i Crvena zvezda Belgrad. Aby zobaczyć skrót z tego wydarzenia kliknij miniturkę poniżej.