Mecze na żywo .tv transmisje live stream online, meczyki za darmo w Internecie

Przed nami mecz pomiędzy Manchesterem City a Nottingham. Spotkanie to odbędzie się 23.09.2023 o godzinie 16:00 na Etihad Stadium w Manchesterze. Jest to jednocześnie 6. kolejka Angielskiej Premier League.

Manchester City - Nottingham, gdzie oglądać?

Jeśli jesteście ciekawi, gdzie można przeżyć to wyjątkowe starcie w Angielskiej Premier League, to mam dla was dobrą wiadomość. Całość będzie dostępna na platformie streamingowej Viaplay

Manchester City - Nottingham, transmisja w tv

Niestety, żaden tradycyjny kanał telewizyjny nie zaoferuje tego spotkania na swojej antenie. Ale dla właścicieli telewizorów Smart TV kompatybilnych z aplikacją Viaplay jest opcja. Można bowiem oglądać transmisję bezpośrednio na ekranie telewizora, dzięki dostępowi do aplikacji Viaplay.

Manchester City - Nottingham, transmisja bez opłat

Jeżeli szukasz darmowej opcji, niestety muszę cię zmartwić. Darmowa transmisja online tego meczu w sieci internetowej nie będzie dostępna. Możliwość śledzenia rywalizacji na żywo mają tylko użytkownicy płatnych platform streamingowych.

Manchester City - Nottingham, transmisja online (płatne platformy)

Viaplay

Jeśli jesteś gotów zainwestować w prawdziwe piłkarskie emocje, Viaplay oferuje atrakcyjną opcję. Po zarejestrowaniu konta wystarczy wykupić pakiet "Total" w promocyjnej cenie 44 zł miesięcznie przy płatności na rok lub w standardowej cenie 55 zł miesięcznie w ramach miesięcznej subskrypcji.

Ale to nie koniec dobrych wieści od Viaplay. Jeden zakup otwiera przed tobą drzwi do transmisji na dwóch urządzeniach jednocześnie, co pozwala na podzielenie się tym doświadczeniem z drugą osobą. A jeżeli zastanawiasz się, czy twój sprzęt jest kompatybilny, mam dla ciebie kolejne dobre wieści. Viaplay jest dostępny na komputerach PC i Mac, telewizorach (Samsung, LG, Panasonic, Sony, Philips, TCL), smartfonach i tabletach (Android i iOS), konsolach do gier (Playstation 4 i 5, Xbox One) oraz urządzeniach do streamingu (Chromecast, Apple TV, Nvidia Shield).

W dniu 23.09.2023 16:00 odbył się mecz między Manchester City i Nottingham Forest FC. Aby zobaczyć skrót z tego wydarzenia kliknij miniturkę poniżej.
    Pozostałe wydarzenia z Premier League (Liga Angielska)