Mecze na żywo .tv transmisje live stream online, meczyki za darmo w Internecie
    1. Data: 03.12.2023
    2. Godziny: 17:30 - 19:30
    3. Kto wygra? (0 głosów) Manchester City (0 głosów - 50%) Tottenham Hotspur (0 głosów - 50%)
    1. Kanały internetowe online

    2. AngliaFree Betsson TV PrzejdźBet365

Wśród wielu ofert transmisji na żywo bardzo istotną część stanowią mecze takie, jak Manchester City - Tottenham. Przede wszystkim dlatego, że Premier League uważana za najlepszą ligę świata dostarcza ogromne korzyści. I to nie tylko kibicom, ponieważ swoje udziały mają również właściciele największych stacji telewizyjnych. Muszą oni jednak wiedzieć, iż klient jest wymagający, dlatego ważne jest, by na piedestale stawiać właśnie jego. W tym celu wiele telewizji przenosi się także do internetu. Na jakiej platformie oglądać ten i inne spotkania?

Manchester City - Tottenham na żywo. Transmisja w internecie oraz w tv

Pojedynek tych dwóch zespołów to istotna część rozgrywek Premier League, dlatego właściciele największych stacji skupiają swoje czyny na różnych formach przekazu. W pierwszej kolejności nie zapominają oczywiście o sygnale telewizyjnym, ale od jakiegoś czasu na czoło stawki wysuwa się stream online. Będąc bardziej precyzyjnym - wszystkie legalne strony internetowe z transmisją live w internecie. Dostarczanie sygnału za pomocą tej drogi nie jest oczywiście za free, ale dodatkowe opłaty rekompensują zapewne wygodne warunki oglądania.

Manchester City - Tottenham na żywo. Nadawanie online

W sprawie transmitowania meczów w drodze online w zasadzie powiedziano już wszystko. Nie uraczymy więc żadnych nowości, jednak warto wiedzieć, gdzie, co i jak. W szczególności, że w internecie roi się od piracko-nielegalnych platform. W Polsce wszystkie spotkania Premier League są dostępne na dwóch stronach, których dodatkowe płatności nie zawsze oznaczają oczyszczenie swojego portfela.

Oferta skierowana do wszystkich odbiorców zaczyna się i kończy na witrynie Player.pl. Ta platforma, której ujście mamy od telewizji TVN, proponuje nam liczne pakiety sportowe, których zestaw jest naprawdę ciekawy. Wszystkie mecze ligi angielskie, a więc anteny grupy Canal Plus Sport są dostępne po bardzo niskich cenach. Ich stawki nie przekraczają nawet 30 złotych, a zaczynają się już od połowy tej kwoty. Dodatkowo do wyboru mamy urządzenie, na którym chcemy oglądać oraz jakość. Większość wybiera jednak HD.

Druga droga to nieco skomplikowana propozycja strony NC+GO. Jest skierowana tylko i wyłącznie do posiadaczy dekodera od Canal+, ponieważ do aktywacji platformy potrzebny jest stosowny dokument. Po zalogowaniu udostępnione są nam darmowe zestawy godzin do wykorzystania. Ich wysokość zależy od wybranego wcześniej pakietu telewizyjnego. Do tego dochodzi również szansa na dokupienie kolejnych godzin, za stosunkowo niskie ceny.

Manchester City - Tottenham na żywo. Transmisja telewizyjna

Tradycjonaliści nie będą jednak zawiedzeni. Propozycja większości stacji jest na tyle atrakcyjna, że każdy znajdzie coś dla siebie. Przodownikiem w kwestii kanałów z grupy Canal Plus Sport jest jednak stacja Canal+. Dalej dużą popularnością cieszy się również Cyfrowy Polsat oraz Netia. Nie można zapominać również o ofertach Vectry, Netii czy UPC.

Pozostałe wydarzenia z Premier League (Liga Angielska)