Mecze na żywo .tv transmisje live stream online, meczyki za darmo w Internecie

Gdzie oglądać dzisiaj mecz? Transmisja tv, transmisja online, stream za darmo

Oto Bayern Monachium - Manchester United, zespoły które w dniu 20.09.2023 o 21:00 zmierzą się ze sobą na murawie Allianz Arena w Monachium. Mecz ten to inauguracyjne starcie 1. kolejki fazy grupowej w Lidze Mistrzów 2023/24.

Bayern Monachium - Manchester United, gdzie oglądać?

Transmisja TV tego spotkania będzie odbywać się na Polsat Sport Premium 1. Jeśli jednak preferujesz oglądanie meczu w sieci, wybór padnie na transmisje online dostępne na Canal+online i Polsat Sport Box.

Bayern Monachium - Manchester United, transmisja w tv

Kanał Polsat Sport Premium 1 jest dostępny na wybranych kablówkach oraz na platformach satelitarnych, w tym w takich telewizjach jak Platforma satelitarna Canal+, Polsat Box Go oraz wybrane kablówki. Jeżeli nie jesteś pewien, czy ten kanał dostępny jest w ofercie Twojego operatora, warto skontaktować się z jego obsługą techniczną lub przejrzeć dostępne pakiety.

Bayern Monachium - Manchester United, transmisja bez opłat

Darmowa, czyli bezpłatna transmisja z tego meczu niestety nie jest dostępna. Transmisję online z meczu oferują wyłącznie płatne platformy streamingowe.

Bayern Monachium - Manchester United, transmisja online (płatne platformy)

Canal+online

Wystarczy wykupić pakiet z kanałami Polsat Sport Premium i Eleven Sports za 20 złotych miesięcznie. Ten pakiet jest dostępny jako rozszerzenie do podstawowego pakietu "Canal+", który kosztuje 39 zł/miesiąc przez pierwsze 3 miesiące. Dostęp do platformy masz z komputera, smartfona, tabletu i innych urządzeń takich jak Samsung, LG webOS, Android TV, Google TV, Chromecast, Apple TV, Fire TV, AirPlay. Co więcej, z jednego konta może korzystać dwóch użytkowników, dzięki czemu można podzielić się emocjami z drugą osobą.

Polsat Box Go

Druga opcja to zanurzenie się w mecz za pośrednictwem Polsat Box Go. Tu także emocje są gwarantowane, jednak zależy to od wykupienia "pakietu sport" za 40 zł miesięcznie. Polsat Box Go działa na stronie www dla komputerów i jako aplikacja na różnych urządzeniach takich jak Android TV, Apple TV, Samsung Smart TV, LG Smart TV. Ciekawostką jest to, że z jednego konta Polsat Box Go można korzystać na dwóch urządzeniach jednocześnie. 

W dniu 12.12.2023 21:00 odbył się mecz między Manchester United i Bayern Monachium. Aby zobaczyć skrót z tego wydarzenia kliknij miniturkę poniżej.