Mecze na żywo .tv transmisje live stream online, meczyki za darmo w Internecie
  1. Data: 03.12.2023
  2. Godziny: 20:45 - 22:45
  3. Kto wygra? (0 głosów) Napoli (0 głosów - 50%) Inter Mediolan (0 głosów - 50%)
  1. Kanały internetowe online

  2. PolskaFree WP Pilot [?]PrzejdźBet365
  3. PolskaFree Fortuna TV [?]PrzejdźBetsson
  4. PolskaFree Canal+Online [?]PrzejdźUnibet
  5. PolskaFree Player.pl [?]PrzejdźBet365
  6. PolskaFree gonet.tv PrzejdźBetsson
  7. PolskaFree Superbet TV [?]PrzejdźUnibet
  8. PolskaFree Betclic TV [?]PrzejdźBet365
  9. PolskaFree Eleven Sports 2 [?]PrzejdźBetsson
  10. AngliaFree Betsson TV PrzejdźUnibet

Każdy sezon piłkarski stawia przed kibicami pytania: co z moją drużyną? I nie dotyczy to tylko kwestii sportowych, ponieważ na piedestale coraz częściej stoją sprawy związane z transmisjami. Największe telewizje i ich właściciele bardzo mocno walczą o potencjalnych klientów, dlatego postanowili zmienić priorytety. Obecnie większą rolę przypisuje się transmisjom w internecie, a więc takie starcia jak Napoli - Inter Mediolan zobaczymy na żywo także na małym ekranie. Na jakiej konkretnie platformie?

Napoli - Inter Mediolan na żywo. Transmisja w internecie oraz w tv

Pojedynek tych utytułowany zespołów na boiskach Serie A niemal rok w rok okazuje się decydujący w walce o tytuł. Dlatego też, właściciele największych stacji telewizyjnych nie mogą przegapić takiej szansy na rozszerzenie swojej oferty. Mająca monopol na pokazywanie akurat tej ligi grupa Eleven Sports była swego rodzaju pionierem w tej w kwestii, gdyż spotkania pokazywała od początku na swojej stronie internetowej. Wybrali świetnie, bo stream online na żywo jest po prostu bardziej przystępny. Jak wygląda obecna sytuacja? Gdzie obejrzeć ten i inne starcia?

Napoli - Inter Mediolan na żywo. Nadawanie internetowe online

Mówiąc o transmisji live w internecie nie można zapomnieć o liczbie takich platform. W przypadku Serie A mamy do dyspozycji aż sześć stron, które po części są udostępnione nawet za free. Pozostałe strony, mimo dodatkowych płatności mogą być jednak lepsze, z uwagi na swoją ciągłą dostępność i większą wygodę. W sprawie sygnału internetowego trzeba również pamiętać o legalności poszczególnych witryn.

Opisywanie ofert internetowych powinniśmy zacząć od trzech konkretnych w swoim fachu platform telewizyjnych. Ich specyfika sprawia, że telewizja jest po prostu częścią internetu. To wszystko dzięki licznym pakietom, które sprawiają wrażenie podpisywania umowy z telewizją. Przechodząc jednak do konkretów to nie można zapomnieć w pierwszej kolejności o stronach IPLA oraz Player.pl. Te dwie witryny są liderami w branży, a to dlatego, iż zestawy z kanałami zaczynają się już od 15 złotych miesięcznie. Dobrą ofertą jest także strona WP Pilot, która musi jeszcze pracować na popularność wśród kibiców.

Jak wspomnieliśmy wcześniej w ofercie transmisji internetowych są także takie, za które nie zapłacimy ani grosza. Taką propozycje w swoim arsenale mają trzy platformy bukmacherskie: STS TV, Betclic TV oraz Fortuna TV. Jedyna rzecz, jaką się od nas wymaga to założenie konta na którejś ze stron. Jeśli już posiadamy takie konto, to musimy postępować zgodnie z instrukcjami na platformach.

Napoli - Inter Mediolan na żywo. Transmisja w telewizji

W kwestii dostarczania sygnału w telewizji nie możemy pominąć oferty poszczególnych stacji. Do wyboru mamy bowiem aż pięć telewizji. Liderami w tym miejscu są przede wszystkim oferty Cyfrowego Polsatu czy Canal+. Nieco dalej znajdują się notowania właścicieli Netii, Vectry oraz UPC.