Mecze na żywo .tv transmisje live stream online, meczyki za darmo w Internecie

11.08.2023 o godzinie 20:30, oczy kibiców z całego kraju będą skierowane na ekrany, śledząc starcie w Polskiej Ekstraklasie pomiędzy Piastem Gliwice a Rakowem Częstochowa.

Piast Gliwice - Raków Częstochowa, gdzie oglądać?

Jeżeli zastanawiasz się, gdzie obejrzeć to emocjonujące starcie, mamy dla Ciebie odpowiedź. Mecz na żywo będzie dostępny na kanałach Canal+Sport oraz Canal+Sport 3. Dla tych, którzy wolą śledzić wydarzenia w internecie, transmisja online będzie dostępna na platformach Canal+online oraz Player.pl.

Piast Gliwice - Raków Częstochowa, transmisja w tv

Canal+Sport i Canal+Sport 3, kanały telewizyjne, które zapewniają sportowe emocje, dostępne są w wybranych kablówkach oraz na platformach satelitarnych, m.in. Canal+, Vectra, UPC, Netia, Inea, czy Toya. Aby dowiedzieć się, czy dany kanał znajduje się w ofercie Twojego operatora, warto skontaktować się z jego obsługą techniczną lub przejrzeć dostępne pakiety.

Piast Gliwice - Raków Częstochowa, transmisja bez opłat

Niestety, dla tych, którzy liczyli na darmową transmisję online, mamy niezbyt optymistyczne wieści. Transmisja za darmo z tego starcia nie będzie dostępna. Mecz można śledzić jedynie za pośrednictwem płatnych platform streamingowych.

Piast Gliwice - Raków Częstochowa, transmisja online (płatne platformy)

Canal+online

Chcąc zanurzyć się w transmisji meczu na platformie Canal+online, warto wykupić pakiet "Canal+", dostępny w promocyjnej cenie 39 zł przez pierwsze trzy miesiące. Dla miłośników sportu oferowana jest także opcja rozszerzenia o kanały Eleven Sports i Polsat Sport Premium za dodatkowe 20 zł. Co więcej, Canal+online umożliwia oglądanie transmisji jednocześnie na dwóch urządzeniach - idealne rozwiązanie, jeśli chcesz podzielić się emocjami z bliskim. Serwis dostępny jest zarówno przez przeglądarkę internetową, jak i aplikacje na urządzeniach z systemami iOS, Android, a także na telewizorach Samsung, LG webOS, Android TV, Google TV, Chromecast, Apple TV, Fire TV oraz AirPlay.

Player.pl

Alternatywą dla Canal+online jest Player.pl. Aby śledzić mecz na tej platformie, konieczne jest wykupienie pakietu "Canal+" za 64 zł lub "Canal+ z Eleven" za 74 zł. Pakiet ten oferuje nie tylko dostęp do sportowych emocji, ale również szeroką gamę filmów i seriali dostępnych w ofercie Playera. Podobnie jak w przypadku Canal+online, transmisja z meczu dostępna jest na dwóch urządzeniach jednocześnie. Platforma obsługuje zarówno komputery, smartfony, tablety z systemami iOS, Android, jak i telewizory oraz konsole do gier: Playstation 4 oraz Xbox (Series X, Series S, One, One S, One X).

W dniu 27.02.2024 17:30 odbył się mecz między Piast Gliwice i Raków Częstochowa. Aby zobaczyć skrót z tego wydarzenia kliknij miniturkę poniżej.