Mecze na żywo .tv transmisje live stream online, meczyki za darmo w Internecie

23.09.2023 o godzinie 15:00 na Tarczyński Arena (Wrocław) rozegra się spotkanie 9. kolejki Polskiej Ekstraklasy pomiędzy drużynami Śląsk Wrocław i Piast Gliwice. Dla fanów piłki nożnej jest to spotkanie pełne niewiadomych i emocji, którego nie można przegapić.

Śląsk Wrocław - Piast Gliwice, gdzie oglądać?

Dla tych, którzy zastanawiają się, gdzie obejrzeć mecz na żywo, odpowiadamy – znajdziesz go w transmisji tv na Canal+Sport i Canal+Sport 3. Dla zapalonych internautów, transmisja online jest dostępna na platformach Canal+online oraz Player.pl.

Śląsk Wrocław - Piast Gliwice, transmisja w tv

Jako że Canal+Sport i Canal+Sport 3 są dostępne w wybranych kablówkach oraz na platformach satelitarnych, możesz być pewien, że spotkanie Śląsk Wrocław - Piast Gliwice ujrzy światło dzienne w telewizjach takich jak Platforma satelitarna Canal+, Vectra, UPC, Netia, Inea, Toya. Chcąc być absolutnie pewnym, warto skontaktować się z obsługą techniczną danego operatora lub sprawdzić dostępność w ofercie.

Śląsk Wrocław - Piast Gliwice, transmisja bez opłat

Ogromnym zainteresowaniem w sieci cieszy się również darmowa transmisja online. Niestety takiej opcji nie znajdziecie. Mecz jest dostępny wyłącznie na płatnych platformach streamingowych.

Śląsk Wrocław - Piast Gliwice, transmisja online (płatne platformy)

Canal+online

Jeżeli chcesz obejrzeć mecz, to polecamy wykupienie pakietu "Canal+" na platformie Canal+online. Dostępne jest to w promocyjnej cenie 39 zł miesięcznie przez pierwsze 3 miesiące. A to nie koniec! Za dodatkowe 20 zł można dokupić pakiet kanałów Eleven Sports i Polsat Sport Premium. Transmisje na Canal+online można oglądać jednocześnie na dwóch urządzeniach, więc nie krępuj się i podziel z kimś swoim kontem! Dostępność serwisu obejmuje zarówno komputery, smartfony i tablety z systemami iOS oraz Android, jak i telewizory i inne urządzenia z systemami takimi jak Samsung, LG webOS, Android TV, Google TV, Chromecast, Apple TV, Fire TV oraz AirPlay.

Player.pl

Alternatywą dla Canal+online jest platforma Player.pl. Tutaj, dla pragnących oglądać mecz na żywo, wystarczy wykupić pakiet "Canal+" za 64 zł lub pakiet "Canal+ z Eleven" za 74 zł. W ramach tegoż pakietu dostaje się również dostęp do filmów i seriali w ofercie Playera. Jeśli planujesz wspólne oglądanie meczu z przyjacielem, wiedz, że transmisja jest dostępna jednocześnie na dwóch urządzeniach. Możesz zatem otworzyć transmisję na stronie www na komputerze lub w aplikacji na smartfonie i tablecie z systemami iOS, Android, a nawet na telewizorach i innych urządzeniach, jak Samsung, LG, Android TV, Google TV, Chromecast, Apple TV, Fire TV, czy konsolach do gier Playstation 4 i Xbox (Series X, Series S, One, One S, One X).

W dniu 23.09.2023 15:00 odbył się mecz między Śląsk Wrocław i Piast Gliwice. Aby zobaczyć skrót z tego wydarzenia kliknij miniturkę poniżej.