Mecze na żywo .tv transmisje live stream online, meczyki za darmo w Internecie

Gdzie oglądać dzisiaj mecz? Transmisja tv, transmisja online, stream za darmo

10 września 2023 roku sportowe emocje osiągną zenit. O godzinie 20:45, na Air Albania Stadium w Tiranie, zostanie rozegrany mecz Albania - Polska. To spotkanie jest częścią fascynujących Eliminacji Euro 2024.

Albania - Polska, gdzie oglądać?

Jeżeli masz ochotę obejrzeć mecz na żywo, masz kilka opcji. Na antenach telewizyjnych TVP 1, TVP Sport i Polsat Sport Premium 1 będzie można śledzić to wydarzenie. Ale to nie wszystko, gdyż transmisje online będą dostępne na Canal+online, Polsat Box Go, WP Pilot i Sport.tvp.pl.

Albania - Polska, transmisja w tv

Niewątpliwie, transmisję w tv udostępnią kanały jak TVP 1, TVP Sport i Polsat Sport Premium 1. Te stacje znajdziesz zarówno w naziemnej telewizji cyfrowej, jak i u operatorów telewizji kablowej. Ale także na platformach satelitarnych takich jak Platforma satelitarna Canal+, Platforma satelitarna Polsat Box, Vectra, UPC, Netia, Inea, i Toya.

Albania - Polska, transmisja bez opłat

WP Pilot

Bez konieczności wykupywania pakietów, po prostu zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do podstawowego pakietu z kanałem TVP 1. Co ważne, WP Pilot oferuje dostępność na wielu urządzeniach, od komputera, przez smartfony, aż po telewizory smart.

Sport.tvp.pl i aplikacja TVP Sport

Śledź transmisję za darmo również na sport.tvp.pl oraz w aplikacji TVP Sport. Strona internetowa dostępna jest dla komputerów, natomiast aplikacja umożliwia podgląd na smartfonach i tabletach. Urządzenia kompatybilne obejmują Android TV, Chromecast, Samsung Tizen, i LG WebOS.

Albania - Polska, transmisja online (płatne platformy)

Canal+online

Za 39 zł miesięcznie przez pierwsze 3 miesiące dostajesz pakiet podstawowy, a za dodatkowe 20 zł uzyskasz kanały sportowe. Jeden abonament, dwie osoby, bo Canal+online pozwala podzielić się kontem. Wersja strony i aplikacji dostępna na różnorodnych platformach.

Polsat Box Go

Za jedyne 40 zł miesięcznie, pakiet sportowy ujawni przed Tobą nie tylko kanały Polsat Sport Premium, ale również Eleven Sports i Eurosport. Co więcej, na jednym koncie możesz korzystać na dwóch urządzeniach jednocześnie, zarówno na stronie www, jak i w aplikacji na różnych urządzeniach.

W dniu 10.09.2023 20:45 odbył się mecz między Albania i Polska. Aby zobaczyć skrót z tego wydarzenia kliknij miniturkę poniżej.