Mecze na żywo .tv transmisje live stream online, meczyki za darmo w Internecie

W dniu 13.08.2023, na Stadionie MKS Cracovia w Krakowie, odbędzie się mecz Puszcza Niepołomice - Legia Warszawa. Początek spotkania o godzinie 17:30, a całość rozgrywek odbędzie się w ramach 4. kolejki Polskiej Ekstraklasy.

Puszcza Niepołomice - Legia Warszawa, gdzie oglądać?

Jeśli zastanawiasz się, gdzie obejrzeć mecz Puszcza Niepołomice - Legia Warszawa, mamy dla Ciebie kilka sugestii. Transmisja tv będzie dostępna na kanałach Canal+Sport oraz Canal+Sport 3. Jeśli wolisz śledzić rozgrywki online, to ofertę streamingową przygotowały dla Ciebie platformy Canal+online oraz Player.pl.

Puszcza Niepołomice - Legia Warszawa, transmisja w tv

Mecz na żywo będzie można śledzić w telewizji na kanałach Canal+Sport i Canal+Sport 3. Oba kanały dostępne są w wybranych kablówkach u operatorów telewizji kablowej i na platformach satelitarnych, takich jak Platforma satelitarna Canal+, Vectra, UPC, Netia, Inea, Toya. Aby dowiedzieć się, czy dany kanał znajduje się w ofercie Twojego operatora, warto skontaktować się z jego obsługą techniczną lub sprawdzić dostępne pakiety.

Puszcza Niepołomice - Legia Warszawa, transmisja bez opłat

Chociaż wielu kibiców poszukuje możliwości darmowego śledzenia spotkania w internecie, musimy niestety poinformować, że bezpłatna transmisja online z tego meczu nie będzie dostępna. Stream meczu oferują jedynie płatne platformy streamingowe.

Puszcza Niepołomice - Legia Warszawa, transmisja online (płatne platformy)

Canal+online

Jeśli zdecydujesz się na śledzenie spotkania przez Canal+online, musisz wykupić pakiet "Canal+", który jest teraz w promocyjnej cenie 39 zł miesięcznie przez pierwsze 3 miesiące. Jeśli jesteś fanem innych sportów, masz też możliwość dokupienia za 20 zł pakietu kanałów Eleven Sports i Polsat Sport Premium. Co ważne, w Canal+online transmisje można oglądać jednocześnie na dwóch urządzeniach, co daje możliwość podziału konta z kimś bliskim. Serwis dostępny jest zarówno na stronie internetowej, jak i w formie aplikacji na urządzenia takie jak smartfony, tablety (iOS, Android), telewizory (Samsung, LG webOS, Android TV, Google TV) oraz inne urządzenia (Chromecast, Apple TV, Fire TV, AirPlay).

Player.pl

Z kolei platforma Player.pl oferuje transmisję meczu w ramach pakietu "Canal+" za 64 zł lub "Canal+ z Eleven" za 74 zł. Zakup pakietu umożliwia również dostęp do filmów i seriali oferowanych przez Playera. Warto podkreślić, że transmisję z meczu można śledzić jednocześnie na dwóch urządzeniach. Serwis dostępny jest na stronie www oraz w aplikacji na różne urządzenia, w tym smartfony, tablety (iOS, Android), telewizory (Samsung, LG, Android TV, Google TV) oraz konsole do gier (Playstation 4, Xbox Series X, Series S, One, One S, One X).

W dniu 18.02.2024 15:00 odbył się mecz między Legia Warszawa i Puszcza Niepołomice. Aby zobaczyć skrót z tego wydarzenia kliknij miniturkę poniżej.