Mecze na żywo .tv transmisje live stream online, meczyki za darmo w Internecie

13.08.2023 r. Pogoń Szczecin zmierzy się z drużyną Radomiak Radom na Stadionie Miejskim w Szczecinie. Mecz, który jest częścią 4. kolejki Polskiej Ekstraklasy, rozpocznie się o godzinie 15:00. Dla wszystkich fanów piłki nożnej, którzy chcą doświadczyć emocji meczu na żywo, przygotowaliśmy przewodnik, jak śledzić ten pojedynek w telewizji oraz w internecie.

Pogoń Szczecin - Radomiak Radom, gdzie oglądać?

Ten emocjonujący mecz będzie dostępny dla kibiców w kilku miejscach. Fani piłki nożnej mogą śledzić starcie Pogoń Szczecin z Radomiak Radom w telewizji na kanałach Canal+Sport i Canal+Sport 3 oraz online na platformach Canal+online i Player.pl.

Pogoń Szczecin - Radomiak Radom, transmisja w tv

Kanały telewizyjne Canal+Sport i Canal+Sport 3, które transmitują ten mecz, dostępne są w wybranych ofertach operatorów telewizji kablowej oraz platform satelitarnych. Kanały te można znaleźć m.in. w ofertach takich telewizji jak: Platforma satelitarna Canal+, Vectra, UPC, Netia, Inea, Toya. Aby dokładnie sprawdzić dostępność kanałów w ofercie swojego operatora, warto skontaktować się z jego obsługą techniczną lub zerknąć na dostępne pakiety.

Pogoń Szczecin - Radomiak Radom, transmisja bez opłat

Niestety, informujemy, że darmowa transmisja z meczu nie będzie dostępna. Transmisje online z tego spotkania oferują wyłącznie płatne platformy streamingowe.

Pogoń Szczecin - Radomiak Radom, transmisja online (płatne platformy)

Canal+online

By móc śledzić mecz na platformie Canal+online, należy wykupić pakiet "Canal+", który przez pierwsze trzy miesiące kosztuje jedynie 39 zł miesięcznie. Dodatkowo, za 20 zł można dokupić pakiet kanałów Eleven Sports i Polsat Sport Premium. Ciekawą opcją jest możliwość oglądania transmisji jednocześnie na dwóch urządzeniach, co pozwala na podzielenie się emocjami meczu z bliską osobą. Canal+online dostępny jest na komputerach przez stronę internetową, jak również jako aplikacja na smartfony i tablety z systemami iOS i Android. Można także korzystać z aplikacji na telewizorach Samsung, LG webOS, Android TV, Google TV, Chromecast, Apple TV, Fire TV i przez AirPlay.

Player.pl

Chcąc oglądać mecz Pogoń Szczecin - Radomiak Radom za pośrednictwem serwisu Player.pl, konieczne jest wykupienie jednego z dwóch dostępnych pakietów: "Canal+" za 64 zł lub "Canal+ z Eleven" za 74 zł. Pakiet daje również dostęp do bogatej oferty filmów i seriali dostępnych na Player.pl. Tak jak w przypadku Canal+online, transmisję można śledzić jednocześnie na dwóch urządzeniach. Platforma dostępna jest w przeglądarce na stronie www oraz w formie aplikacji na smartfony, tablety, telewizory i konsole do gier takie jak Playstation 4 oraz Xbox (Series X, Series S, One, One S, One X).

W dniu 16.02.2024 18:00 odbył się mecz między Radomiak Radom i Pogoń Szczecin. Aby zobaczyć skrót z tego wydarzenia kliknij miniturkę poniżej.