Mecze na żywo .tv transmisje live stream online, meczyki za darmo w Internecie
  1. Data: 26.02.2024
  2. Godziny: 19:00 - 21:00
  3. Kto wygra? (0 głosów) Warta Poznań (0 głosów - 50%) Radomiak Radom (0 głosów - 50%)
  1. Kanały internetowe online

  2. PolskaFree Canal+Online [?]PrzejdźUnibet
  3. PolskaFree Polsat Box Go [?]PrzejdźBet365
  4. PolskaFree Player.pl [?]PrzejdźBetsson
  5. PolskaFree Canal+Sport [?]PrzejdźUnibet

Zbliża się mecz, który wzbudza wiele emocji wśród kibiców obu drużyn! Już 19.08.2023, na Stadionie im. Braci Czachorów w Radomie, Radomiak Radom będzie mierzył się z drużyną Warta Poznań w ramach 5. kolejki Polskiej Ekstraklasy. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00. Jeśli zastanawiasz się, gdzie obejrzeć ten mecz na żywo, czytaj dalej!

Radomiak Radom - Warta Poznań, gdzie oglądać?

Emocje z tego spotkania będą dostępne na antenie telewizyjnej oraz w internecie. Mecz na żywo będzie transmitowany na Canal+Sport oraz Canal+Sport 3. Dla fanów transmisji online, mecz będzie dostępny na platformach streamingowych: Canal+online oraz Player.pl.

Radomiak Radom - Warta Poznań, transmisja w tv

Kanały Canal+Sport i Canal+Sport 3, na których będzie można oglądać mecz, dostępne są w wybranych kablówkach u operatorów telewizji kablowej oraz na platformach satelitarnych, m.in. Platforma satelitarna Canal+, Vectra, UPC, Netia, Inea, Toya. Aby upewnić się, że kanał znajduje się w ofercie Twojego operatora, najlepiej skontaktować się z jego obsługą techniczną lub sprawdzić dostępne pakiety.

Radomiak Radom - Warta Poznań, transmisja bez opłat

Niestety, darmowa transmisja z tego meczu nie będzie dostępna w internecie. Transmisję online z meczu oferują wyłącznie płatne platformy streamingowe.

Radomiak Radom - Warta Poznań, transmisja online (płatne platformy)

Canal+online

Chcąc śledzić spotkanie w Canal+online, należy wykupić pakiet "Canal+", który jest obecnie dostępny w promocyjnej cenie 39 zł miesięcznie przez pierwsze 3 miesiące. Dodatkową opcją jest dokupienie za 20 zł pakietu kanałów Eleven Sports i Polsat Sport Premium. Co ważne, transmisje w Canal+online można oglądać jednocześnie na dwóch urządzeniach. Platforma dostępna jest zarówno w formie strony internetowej dla komputerów, jak i w formie aplikacji na urządzenia takie jak smartfony, tablety (iOS, Android) oraz telewizory i inne urządzenia (Samsung, LG webOS, Android TV, Google TV, Chromecast, Apple TV, Fire TV, AirPlay).

Player.pl

Aby śledzić emocje z boiska za pośrednictwem Player.pl, konieczne jest wykupienie pakietu "Canal+" za 64 zł lub "Canal+ z Eleven" za 74 zł. Pakiet umożliwia również dostęp do szerokiej oferty filmów i seriali dostępnych na Playerze. Możliwość oglądania transmisji rozciąga się na dwie jednoczesne sesje na różnych urządzeniach. Dostęp do transmisji umożliwiają zarówno strona www dla komputerów, jak i aplikacje na urządzenia takie jak smartfony, tablety (iOS, Android), telewizory oraz konsole do gier: Playstation 4 i Xbox (Series X, Series S, One, One S, One X).